Ugrás a kommentre

Claudia Gray: The High Republic Adventures - Quest of the Jedi


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Október 19-én jelenik meg Claudia képregénye, amely úgy néz ki, hogy egy számból fog állni. A borító nem végleges. Alább olvasható a szinopszis.

 

 

Az Erő titokzatosan működik Angcord ősi világán...

 

Amikor egy csapat Jedi megérkezik a bolygóra, hogy az Erő ősi tárgyait kutassa, hamar többre bukkannak, mint amire fogadni mertek volna.

 

De mi is az a titokzatos visszhangkő (Echo Stone), és mit jelent létezése mindazok számára, akik Angcordot otthonuknak hívják?

 

Star-Wars-High-Republic-Adventures-Quest

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesség, hogy akik előrendelték ezt a képregényt, e-mailben a következőt kapták válaszul:

“The eagerly anticipated return of "STAR WARS: The High Republic Adventures" is nearly upon us and we know you're as stoked as we are to hear it!

With news of a new #1 from Dark Horse Comics confirmed at SDCC over the weekend, there's never been a better time to catch up with old (or new) friends in preparation.

As well as offering you copies of the first volume from IDW at unbelievable prices, we are also pleased to announce the US Exclusive One Shot "Quest of the Jedi" will be live to pre-order on our site later today!

Click on the images to order”

 

Amerikában lesz csak elérhető ez a képregény? :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha minden igaz, akkor sajnos igen.

Mivel ez csak egyetlen szám lesz, így olyan lesz, mint a Storms of Crait. Az sem jelent meg egyetlen gyűjteményes kötetben sem, így nagyjából az Államokból lehetett egyedül beszerezni. 

Szerkesztve: - kdani20
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 07. 25. - 23:07, Bence1997 írta:

Érdekesség, hogy akik előrendelték ezt a képregényt, e-mailben a következőt kapták válaszul:

“The eagerly anticipated return of "STAR WARS: The High Republic Adventures" is nearly upon us and we know you're as stoked as we are to hear it!

With news of a new #1 from Dark Horse Comics confirmed at SDCC over the weekend, there's never been a better time to catch up with old (or new) friends in preparation.

As well as offering you copies of the first volume from IDW at unbelievable prices, we are also pleased to announce the US Exclusive One Shot "Quest of the Jedi" will be live to pre-order on our site later today!

Click on the images to order”

 

Amerikában lesz csak elérhető ez a képregény? :o

Ez jó nagy kib*szás a nem amerikai olvasókkal és gyűjtőkkel szemben.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Darth Sky megváltoztatta a címet erre: Claudia Gray: The High Republic Adventures - Quest of the Jedi
  • 1 hónappal később...
2 hours ago, Bence1997 said:

A képregény új megjelenési dátumot kapott. Október 19 helyett az új dátum: 2023. február 8.

Annyira imádom ezeket a tologatásokat. Mi a fenéért nem tudják akkor a biztos megjelenés előtt 2 hónappal megadni a dátumot? Sokkal korrektebb volna, mint ez az 5 hónapos tologatás. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Iqvi írta:

Annyira imádom ezeket a tologatásokat. Mi a fenéért nem tudják akkor a biztos megjelenés előtt 2 hónappal megadni a dátumot? Sokkal korrektebb volna, mint ez az 5 hónapos tologatás. 

A papíriparban és a szállításban jelenlévő válságos gazdasági helyzet miatt ez sajnos előfordulhat és elő is fog még fordulni. Nem kellemes, de ez van, sajnos. Fogunk még e miatt bosszankodni bőven az elkövetkezendő egy évben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
On 11/24/2022 at 11:34 AM , Darth Revan9 said:

Úgy sajnálom, hogy ez egy füzetes lesz és kimarad nálunk.

Régebben az Eye of the Stormról is azt gondoltam, hogy nem fog jönni a Szukitstól, de belerakták a Marvel képregény TPB kötetébe. Ez az opció itt is játszhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Iqvi írta:

Régebben az Eye of the Stormról is azt gondoltam, hogy nem fog jönni a Szukitstól, de belerakták a Marvel képregény TPB kötetébe. Ez az opció itt is játszhat.

Itt a kérdés szerintem az, hogy a Szukits mennyire hajlandó Dark Horse képregényeket is kiadni. Mert ugye ez jelen esetben nem a Marvel hatáskörébe tartozik. Ugye a Dark Horse most fogja elkezdeni jövőhéten az Adventures szériát, ami kvázi hasonló lesz, mint az IDW. És ugye tudjuk miképp jelentek meg azok. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 minutes ago, Bence1997 said:

Itt a kérdés szerintem az, hogy a Szukits mennyire hajlandó Dark Horse képregényeket is kiadni. Mert ugye ez jelen esetben nem a Marvel hatáskörébe tartozik. Ugye a Dark Horse most fogja elkezdeni jövőhéten az Adventures szériát, ami kvázi hasonló lesz, mint az IDW. És ugye tudjuk miképp jelentek meg azok. ;)

Ezt tudom, kár is értük, mert mind az Adventures mind pedig a Monster of Temple Peak jó képregények voltak. Én annyiban tudok reménykedni, hogy ha lemegy a 4 OT-s sorozat, akkor a fennmaradó helyekre beteszik ezeket, és szépen lassan elkezdik majd kiadogatni. 2 kötet/év szerintem megfelelő lenne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Elég gáz volt ez a folyamatos csúsztatás, de elolvasva nekem nagyon tetszett. Hasonló a szerepe a fázis történetében mind az Eye of the Stormnak az első fázis lezárásában. Már csak azt lesz érdekes megtudni, hogy melyik jedi és miért titkosíttatott mindent a Névtelenekkel és a Nyitott Kéz Útjával kapcsolatban. Ha nem titkosítanak semmit, és valamelyik első fázisos jedi rálel az Echo Stonera a könyvtárban akkor rengeteg életet meg lehetett volna menteni. Emellett a rajzok is nagyon tetszettek, Marco Checchetto rajzai óta nem láttam ilyen szép rajzolást, A színezés is nagyon tetszett, illetve az Angcord világa is, meg az, hogy egy kicsit még távolabb mentünk vissza az időben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.