Ugrás a kommentre

3. évad teaser


Cpt. Rex

Ajánlott hozzászólás

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Jól csináltad meg, de az ritka idegesítő, hogy kb. 10 másodpercenként megszakad az egész. Ígéretes de igazából alig látni valamit. 

Egyenlőre nincs jobb. Ha lesz és meg is találom, úgy is linkelem majd. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El se hiszem, de az idei Celebrationön sokkal jobb leakek kerültek ki, mint tavaly. Itt legfőképp a hanganyagra értem, itt is rendesen érthető a szöveg. :) Persze gyorsan vadásszák őket, tippre ezt is hamar leszedik majd.

 

Amúgy érdekes egy előzetes.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Bence1997 írta:

El se hiszem, de az idei Celebrationön sokkal jobb leakek kerültek ki, mint tavaly. Itt legfőképp a hanganyagra értem, itt is rendesen érthető a szöveg. :) Persze gyorsan vadásszák őket, tippre ezt is hamar leszedik majd.

 

Amúgy érdekes egy előzetes.

A TBB-nél ez most pont az ellenkezője. Tavaly egy kétszintes helyszinen volt a Batch panel, itt meg úgy tűnik, hogy 1 szintes terem/csarnok szerűség. 

Nem vagyok biztos abban, hogy lesz-e jobb minőség ebből, hacsak fel nem teszik hivatalosan 1 hét múlva. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Nem vagyok biztos abban, hogy lesz-e jobb minőség ebből, hacsak fel nem teszik hivatalosan 1 hét múlva. 

Nem hiszem, hogy rögtön elkezdenék promózni a sorozatot, hiszen valamikor 2024-ben jön ki. Leghamarabb év végefelé kapunk ebből valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt találtam, ebben már nincs megállás, viszont a minőség az csapnivaló. 

 

https://streamable.com/t/70gfet

 

Kár, hogy nincs olyan minőségű trailer szivárgás, mint az Ahsoka, vagy az Andor esetében. Talán majd később valaki tesz fel jobbat, de addig is ez van. 

1:02-nél az nem Boba? Vagy csak Fennec sisak nélkül? Hasonlit Boba-ra pedig.

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rex a Mount Tantiss nevet mondja, egyszóval tudja, hogy ott van Omega, meg még akkor a sok bebörtönzött klón is, akik kisérleti alanyok....

Nagyon remélem ki fog derűlni, ki a beépitett ember a Birodalmon belül. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem Emerie Karr a kém.

De az túl egyértelmű lenne, nem? Lehet hogy igy van, de nekem az a tippem, hogy egy olyan valaki lesz, aki még nem mutatkozott a sorozatban. :P 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Néha jobb az egyszerű, nem kell mindent túl bonyolítani. :) 

Jobban belegondolva, lehet benne valami. És akkor valszeg a Dr. nő az összekötő, Rex-el, és igy tudták megtámadni a rab szállitó hajót is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kétszer láttam jó minőségben az előzetest a Celebrationön, Boba nem volt. Wolffe, Fennec, Rex, Palpatine, royal guardok, pykeok voltak az összes, ami ilyen nagyobb sokk volt. Vettem is gyorsan a Forbidden Planet booth-jában egy Wolffe Black Series akciófigurát!

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Kétszer láttam jó minőségben az előzetest a Celebrationön, Boba nem volt. Wolffe, Fennec, Rex, Palpatine, royal guardok, pykeok voltak az összes, ami ilyen nagyobb sokk volt. Vettem is gyorsan a Forbidden Planet booth-jában egy Wolffe Black Series akciófigurát!

Véletlen nem csináltál egy felvételt belőle? :D 

Ennél jobbat nem találtam....messze még a sorozat kezdése, és szerintem nem nagyon törték magukat az ott lévők, hogy készitsenek 1 normálisabb vidit belőle. 

Ez az egy is olyan pocsék, hogy szinte nézhetetlen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Véletlen nem csináltál egy felvételt belőle? :D 

Ennél jobbat nem találtam....messze még a sorozat kezdése, és szerintem nem nagyon törték magukat az ott lévők, hogy készitsenek 1 normálisabb vidit belőle. 

Ez az egy is olyan pocsék, hogy szinte nézhetetlen. 

Valószínűleg azért nem nagyon törték, mert aki videózott, azt kizavarták a teremből, sőt, volt, akinek a telefonjából is töröltették a felvett anyagot! Nem a nagyközönségnek szánták az exkluzív materiát, és intelligens ember felfogta, hogy nem akarják, hogy videozzunk.

 

Senki sem azért fizetett a Celebrationért, hogy aztán szégyen szemre kivezessék a panelről. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Donát írta:

Valószínűleg azért nem nagyon törték, mert aki videózott, azt kizavarták a teremből, sőt, volt, akinek a telefonjából is töröltették a felvett anyagot! Nem a nagyközönségnek szánták az exkluzív materiát, és intelligens ember felfogta, hogy nem akarják, hogy videozzunk.

 

Senki sem azért fizetett a Celebrationért, hogy aztán szégyen szemre kivezessék a panelről. :roll:

Ok, azért nem kell igy nekem esni..... 

Amúgy a tavalyi rendezvényen meg nem 1-2 felvétel volt, ott is ugyanilyen szigor volt. 

Ne haragudj! legközelebb csendben maradok...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, Donát írta:

volt, akinek a telefonjából is töröltették a felvett anyagot!

És volt, akinek ez volt az utolsó Celebrationje.

 

Ha lenne is felvételem, akkor se kockáztatnám meg, még utólagosan sem, a büntetést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

57 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Ok, azért nem kell igy nekem esni..... 

Amúgy a tavalyi rendezvényen meg nem 1-2 felvétel volt, ott is ugyanilyen szigor volt. 

Ne haragudj! legközelebb csendben maradok...

Arra reflektáltam amilyen stílusban utaltál az ott lévőkre. Van egy mondás - ajánlom figyelmedbe: kibicnek semmi se drága. 

 

A csendben maradás és a hülyeségeket beszélés egy elég széles skálát határoz meg, elég ha megtalálod rajta a megfelelő pozíciót, nem kell csendben maradni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.