Ugrás a kommentre

GROUP 24: Agent Kallus, Syril Karn, Ruescott Melshi


Donát

Star Wars Winter Madness Group 24  

20 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább a csoportból?

    • Agent Kallus
    • Syril Karn
    • Ruescott Melshi
      0

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Syril talán a lehető legátlagosabb figura a Galaxisban. Mégis sokkal inkább kiráz tőle a hideg, mint sok feketeöves gonosztól.

 

Kallus nagyon jó karakter, másik mezőnyben lenne esélye, de úgy érzem az átállása után kissé parlagon hagyták a karakterét.

 

Melshi hozzájuk képest nem rúghat labdába.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kallus karakteréből mindig kilóg szerintem a Rebels nyitányában történt rohamosztagos lerúgás. Az annyira aljas, hogy átállás ide vagy oda, sosem hittem el igazán Kallusnak, hogy mennyire megérdemli a megváltást. De ezzel együtt is remek karakterívet kapott a Rebelsben.

 

Syril meg nem tudom hogy a fenébe nőtt ennyire a szívemhez, de baromi jó karakter lett. Egy végletekig elszánt, bátor, kockáztató típus, akinek megvannak a gyengeségei, de szorgalommal kárpótolja. Baromi nehéz közülük választani.

 

Melshi meg szerepelt az Andorban és a Rogue One-ban is, mégsem érhet fel hozzájuk, csak egy kiegészítő figura. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Melshi nyitásból kiesett, annyira nem nagy karakter. Szerintem még a mellékszereplők sorából sem emelkedik ki.

 

Karn nagyon érdekes figura, látens pszichopata, kisember, aki minden igyekezete és legjobb tudása ellenére csúnyán megütött a bokáját, ám még így is hű marad a Birodalomhoz, és haragját inkább egy ember felé fordítja, mintha az tehetne róla, hogy inkompetens.

 

De mégis Kallusra szavazok, mert nagy kedvencem lett a Rebels-ben. Én voltam az, aki már korán elkezdte harsogni, hogy ez a karakter bizony át fog állni, le is lettem oltva, hogy hagyjam már abba ezt a nonszensz marhaságot. De, hát ugye, nekem mindig... No, nem fejezem be, mert az dicsekvésnek tűnne, én meg szerény vagyok. :D Az viszont tény, hogy kicsit visszább vették a szerepét, miután átállt, pedig mint titkos ügynököt, továbbra is jól lehetett volna használni. Azért én remélem, hogy kapunk még sztorikat róla valamilyen formában a polgárháború idején is, vagy meglepetésként feltűnhetne az Ahsokában. Az, hogy lerúgott egy rohamosztagost, engem személy szerint nem zavar. Nagyobb aljasságot is megbocsátottak már nagyobb szörnyetegeknek.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.