Ugrás a kommentre

Középdöntő 5: Mace Windu vs. Chopper


Donát

Középdöntő 5 - Star Wars Winter Madness  

17 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Mace Windu. Érzelmi alapon nagy nosztalgiával tekintek a karakterre. 

Lehet, hogy korábbi Madnessben már ecseteltem. Valaki aki nagyon kedves volt nekem, imádta nagyon coolnak tartotta a karaktert. Szóval az ő tiszteletére én elég komoly karakterek ellen is szavaznék rá. 

Chopper ellen, azthiszem még csak magamat alapul véve is Mace kapná. 

Azzal együtt is, hogy egy döjfös arrogáns jedi. 

Chopper meg a droidok közül a legfaragatlanabb. 

Lehet, hogy megérdemlik egymást.. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy jó karakter érzelmet vált ki a nézőből, legyen az pozitív vagy negatív. Én sokszor e szerint is szavazok, nem feltétlen szimpátia alapján. Imádom utálni Mace Windu-t, ő tényleg egy személyben testesíti meg a Jedi-rend hanyatló periódusát. Még a Tales of the Jedi is tovább tudta süllyeszteni a nem létező nimbuszát, ami azért egy prequel és egy TCW után nagy szó.

 

Chopper bármilyen is kretén néha, azért van szíve. Kedvelem, de összességében nem annyira érdekes karakter számomra, mint Windu.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Donát írta:

Én végül is a nagyobb s*ggfejre szavaztam. :D

Őőőő... És az melyik is? :hehe:

 

Mace Windu, mert hiába olyan karakter, hogy ha függőleges vonalat húznának a tarkója közepére, akkor nem lehetne megkülönböztetni a fejét a s*ggétől, pont egy ilyen karakterre volt szükség a Jedi Rend élére ahhoz, hogy a bukásuk hiteles legyen. Egy Qui-Gon Jinn-hez hasonló Jedi nem láthatta el ezt a feladatot, mert akkor a Rend bukása hihetetlenné vált volna. A Jedik arroganciájának, szűklátókörűségének és begyepesedettségének pedig szimbólikusan manifesztálódnia kellett egyetlen karakterben, aki képviseli mindezt a negatív tulajdonságot, és ez lett Windu, hiszen Lucas nem választhatták erre a posztra Yodát, noha kisebb-nagyobb mértékben benne is megvannak eme kellemetlen jellemvonások. Ám Yodának a későbbi szerepe miatt a presztízse nem sérülhetett. Windu imigyen tökéletesen megkreált karakter, nagyszerűen tölti be azt a posztot, amit a történet megkíván tőle. Utálatos egy figura, jól is esik utálni, de éppen ezért nagyszerűen megírt karakter.

 

Chopper meg csak egy f*sz.

  • Nagyon tetszik 1
  • Nem értek egyet 1
  • Vicces 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.