Ugrás a kommentre

Középdöntő 21: Dedra Meero vs. DJ


Donát

Középdöntő 21 - Star Wars Winter Madness  

21 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

28 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Itt most Dedra kapja a szavazatom. Erősebbnek gondlom DJ-nél, aki sajnos megmaradt egy epizodistának annak ellenére, hogy klasszikus szövegek fűződnek a nevéhez. :D 

Így van! Egyetértek! Nálam is egyértelműen Dedra az erősebb.

 

És nem is tudom, hogy tervezik-e bővíteni DJ karakterét a jövőben. 

 

The last Jedi - Maybe the last jedi star wars trending maybe discover-benicio del toro GIF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is Dedrára böktem, mert összetettebb és érdekesebb karakter. DJ-re is igaz az utóbbi abból a nézőpontból, hogy ennyire semleges figurát nem igazán láthattunk még sokat az SW-ben. Én annyiból örülök, hogy nem szerepel több műben, mert így a karakter hű maradhat önmagához. Ha több szerepet kapna, akkor egy idő után unalmassá és kiszámíthatóvá válik a figura, hiszen pusztán önzésből morális aggályok és lelkiismeretfurdalás nélkül segít bárkinek. Ha meg megváltoztatnák, akkor elvesztené a különlegességét. Esetleg előzménysztorit tudnék elképzelni vele, ami megmutatja, mitől lett ilyen önzően semleges.

 

Dedra meg az egyik kedvencem az Andorban, és az SW karakterei között is előkelő helyen szerepel, szóval nem kellett sokat agyalnom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tartózkodom. Komolyan nem tudom mit nyomjak. Említsetek meg, ha kellene egy döntő zavazat, mert nekem ez nagyon patt helyzet. Dedra érdekes sorozat karakter. DJ meg nekem egy nem túl érdekes saga karakter. Döntetlen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dedrára szavaztam, de DJ is egy nagyon jó karakter, ahhoz képest, amilyen keveset szerepelt. Mégis Meero hadnagy számomra egy olyan figura volt az Andorban, aki a maga módján teljesen lenyűgözött. Egy olyan gonosz szereplő, aki nem félelmetes a klasszikus értelemben, nem is a legvéreskezűbb fenevad, de mégis van egy fenyegető él, ebben az ambíciózus, hideg számító nőben, aki nem mellesleg kiváló manipulátor is. Arra meg nagyon kíváncsi leszek, hogy alakul majd a kettőse Syrilel a 2. évadban, úgyhogy nálam ez Dedra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.