Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Előre jelzem, hogy Coce távozásával rám hárul minden anyagi és egyéb teher a fórummal kapcsolatban. Ebben az évben még biztosított a működés, aztán meglátjuk mit hoz a jövő. Első lépésként státusz változásokat eszközöltem, ami jóval ésszerűbb mint a korábbi kiosztás. Admin titulusa ezentúl csak az alapítóknak (Ody és Coce) valamint Legas -nak lesz. SimonZ és Bomarr a moderátorok táborát gyarapítja ezentúl. Egyelőre ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én remélem, hogy a jövő ezéven túl is biztosított lesz.

Hát ez nagyban függ az SW jövőjétől. Mert ez ugye egy SW fórum és nem általános csevegő hely. Szóval ha lesz miért fenntartani, akkor marad. Ha nem, akkor megszűnik.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen. De színvonalban is kell mutatni valamit, nem elég a név.

Pillanatnyilag nem hiszem, hogy kísértene a színvonal esése. Persze senki sem jövőbelátó, de ha Lucas esze nem megy el, akkor továbbra sem fog csalódást okozni, akárcsak az elmúlt 30+ évben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, ha esetleg nem tetszik neked megszűnsz rajongónak lenni? :yeah:

Az Armegeddont meg szerintem nem kell kísérteni. :D

A rajongásom sose fog megszűnni a filmek iránt. Ami viszont nem tetszik azzal nem szoktam sokat foglalkozni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is igazán értem, miért riogatsz minket ezzel. Ha neked elmegy a kedved, és a fórum 99%-a meg szívesen összejár még, akkor egyszerűen átvehetnénk a fórumot, vagyunk itt egy páran hozzá szerintem. Kár lenne megszüntetni, ha a többség jól érzi magát így "együtt". Az évi zsét sem nehéz összedobni, mert nem egy hatalmas összegről van szó, ha jól tudom. Egyébként ez egy SW-fórum, ahova SW-rajongók járnak, tehát az ő fórumuk is, nem csak a filmeké. Egy közösségé is, és lentiek alapján elég sajnálatos lenne ezt a közösséget így szétbombázni. Ez nem függ attól, milyen minőségű sorozatok jönnek ki a jövőben.

Ha "csak" egy filmes fórum lenne, nem is járnék ide annyit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor meg mi a gond? A társaság itt mindig megvan egy jó csevejre. Sw-t nem lehet a nap minden percében elemezgetni.

Persze, hogy nem lehet de nem is erről van szó. Alapvetően az SW miatt hoztam létre ezt a helyet, így talán nem dőreség ha főleg erről szeretne az ember beszélgetni. Épp ezért írtam, hogy meglátjuk mennyire lesz szuper a készülő élőszereplős sorozat. Remélem ad alapot majd jó kis csevejekre.

 

Nem is igazán értem, miért riogatsz minket ezzel. Ha neked elmegy a kedved, és a fórum 99%-a meg szívesen összejár még, akkor egyszerűen átvehetnénk a fórumot, vagyunk itt egy páran hozzá szerintem. Kár lenne megszüntetni, ha a többség jól érzi magát így "együtt". Az évi zsét sem nehéz összedobni, mert nem egy hatalmas összegről van szó, ha jól tudom. Egyébként ez egy SW-fórum, ahova SW-rajongók járnak, tehát az ő fórumuk is, nem csak a filmeké. Egy közösségé is, és lentiek alapján elég sajnálatos lenne ezt a közösséget így szétbombázni. Ez nem függ attól, milyen minőségű sorozatok jönnek ki a jövőben.

Ha "csak" egy filmes fórum lenne, nem is járnék ide annyit.

Nehogy leb*sszál már.... És nem riogattam senkit. Szerintem érthetően leírtam mit gondolok. Egyébként nem kis energia van az oldalban, de ezt Ti is tudjátok. Könnyű feljönni ide és jól éreznie magát az embernek. De azért ehhez a hangulathoz sok minden kellett. Játékok, fejlesztések, ötletek. A múltkor is amikor csak egyszerű hírszerkesztőt kerestem, mindenki sz*rt a fejemre. Azért mindent én se bírok csinálni egyedül, ilyen dolgokban jól jönne a segítség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha perfect lennék angolból szívesen segítenék, mert időm az van.

 

Amúgy nem tudom, hogy nálad hogy működik, de ha azt látnám, hogy ide szívesen járnak az emberek, jól érzik magukat, mind itt az oldalon, mind fórumtalikon, eszembe se jutna, hogy milyen fáradtságos meló volt összehozni mindezt. Remélem érted, hogy mire gondolok. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha perfect lennék angolból szívesen segítenék, mert időm az van.

 

Amúgy nem tudom, hogy nálad hogy működik, de ha azt látnám, hogy ide szívesen járnak az emberek, jól érzik magukat, mind itt az oldalon, mind fórumtalikon, eszembe se jutna, hogy milyen fáradtságos meló volt összehozni mindezt. Remélem érted, hogy mire gondolok. ;)

Nem értem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A múltkor is amikor csak egyszerű hírszerkesztőt kerestem, mindenki sz*rt a fejemre.

Sz*rt a hóhér a fejedre, már megbocsáss. Azért ilyet kijelenteni. ;) Én személy szerint elgondolkodtam rajta, de pillanatnyilag már három oldalon vagyok hírszerkesztő, van egy saját blogom is, ezen a fórumon is sok mindent elvállalok azért, és még egy életet is élnem kéne, hát elnézést, hogy ezt kivételesen kihagytam. Persze érthető, hogy nem bírod egyedül - tudom, mit érezhetsz -, de azért olyat kijelenteni, hogy "mindenki sz*rt a fejedre", baromira túlzás és sértő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hírszerkesztéssel kapcsolatban én is gondolkodtam, de amikor az SWGalaxison voltam hírszerkesztő azért raktak ki onnan, mert rossz hírszerkesztő voltam azt mondták, nem tudtam rendesen beszálmolni a dolgokról, tehát ebből a szempontból én is ki lettem lőve, nem szerettem volna neked még plusz munkát adni, hogy még a hülye írásaimat is javítgatnod kellene, mert ott mindig ez volt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hírszerkesztéssel kapcsolatban én is gondolkodtam, de amikor az SWGalaxison voltam hírszerkesztő azért raktak ki onnan, mert rossz hírszerkesztő voltam azt mondták, nem tudtam rendesen beszálmolni a dolgokról, tehát ebből a szempontból én is ki lettem lőve, nem szerettem volna neked még plusz munkát adni, hogy még a hülye írásaimat is javítgatnod kellene, mert ott mindig ez volt...

Engem hol érdekel az swgalaxis? ;) Az az oldal már régóta nem is létezik. Ha küldesz pár 'próba hírt', meglátjuk mi lesz belőle. Egyébként a léc nincs túl magasan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom, hogy nem jelentkeztem, ha rám gondoltál, de még a Szerepjátékos kötelezettségeimnek sem tudok eleget tenni az egyetem miatt, gondoltam nem vállalok el olyan melót, amit később nem tudnék csinálni. Sem veled, sem magammal szemben sem lenne fair...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy deka reakciót nem kaptam rá. Lehet máshogy is hívni, mondjuk hogy nem érdekelt senkit. Tudom, hogy elfoglalt vagy, nem is rád gondoltam konkrétan. Ezért kár kiakadni.

Nem akadtam ki, csak kinyilvánítottam nem tetszésemet ;) Nem szeretem az egy kalap alá vevést, pláne ilyen durván. Az, hogy nem volt semmi reakció, teljesen korrekt. És még azt sem tudom, miért nem szóltam semmit, pedig azt, amit lentebb, akkor is leírhattam volna.

 

Phobos, anno engem is kitettek az SWGalaxisról, majdnem hasonló indokkal (egész pontosan, nincs írási készséged megfogalmazás volt az indok...). Szóval ott szerintem nem a tehetséged volt az ok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem.

Magyarán nem azért csinálnám, hogy várjam a vállon veregetéseket, hanem, hogy elégedett emberkéket láthassak. Ha saját értékrendem és véleményem szerint készítenék oldalt akkor azt valszeg blognak hívnák. Nem lenne benne fórum, hanem csak a sok ÉN kaphatna hangot. És ha ÉN nem leszek elégedett a kövi SW termékekkel, akkor megbántás nélkül szüntethetném be az oldalt. De itt már egy közösség alakult ki aki még ha nem is zeng dicshimnuszokat az áldásos ötleted miatt ( pedig azért ezt azok a bizonyos szavazatok hűen prezentálják ;) ) attól még nem kéne elrontanod a kellemes időtöltésüket. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.