Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

attól még nem kéne elrontanod a kellemes időtöltésüket. ;)

De nem is akarja elrontani. Szerintem érthető, amit ki akart fejteni: amíg az SW minőség, addig csinálja. Ha már nem, akkor meg már nem, és más(ok) átvállalhatja/ják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem már. Ody így próbálja meg ösztökélni Dzséjtet, hogy folytassa az EpV elemzését ;)

 

Viccet félretéve. Szerintem kár beszélgetni arról, hogy mi lesz ha... egyelőre remek színvonalú SW-ket nézhetünk hétről hétre, és szerintem a sorozatban sem fogunk csalódni. Majd ha nem lesz célkitűzés, és tökéletes SW kilátástalanság jellemzi a hétköznapokat, akkor feljöhet a téma, de addig?

 

Oké, hogy mostanában kevesebbet beszélünk az SW-ről, de erre lenne az elemzés illetőleg év közben a cw, plussz ha új ötleteink vannak, egyből beírjuk a fórumba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az jött le, ha ő nem csinálja, akkor lőttek a fórumnak, Ody részéről nem volt arról még szó, ha ő beleun, akkor átadja másnak a háttér melót ;)

Persze, ha láthatatlanul ott volt a sorok közt, akkor bocs.

A hírszerkesztésről meg annyit, hogy én se tudok eléggé angolul, hogy a kf-i oldalakat figyelgessem (erre mondjuk időm sincs annyi), és cikkeket fordítsak, stb. Nem nekem való sajna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden esetre mint írtam, szívesen segítek ahol tudok, de angolt fordítást nem tudok vállalni. A fogalmazás még megy valamennyire. ;)

De én megnyugodnék, ha inkább átnézhetném, amit írsz, főleg ami a helyesírást illeti, de néhol a fogalmazást sem árt megsasolni :P Mondjuk csak építő szándékkal írtam ezt :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De én megnyugodnék, ha inkább átnézhetném, amit írsz, főleg ami a helyesírást illeti, de néhol a fogalmazást sem árt megsasolni ;) Mondjuk csak építő szándékkal írtam ezt :P

Fel van építve az Open Office-om helytelen írás kiküszöbölővel. :P

Fogalmazás béli elemzést meg a sztorikhoz várok, oda bezzeg nem véleményezel semmit se. :P Építő jellegűen természetesen. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nem is akarja elrontani. Szerintem érthető, amit ki akart fejteni: amíg az SW minőség, addig csinálja. Ha már nem, akkor meg már nem, és más(ok) átvállalhatja/ják.

Igen, nagyjából ez a helyzet. És persze majd szólok ha szükségem lenen segítségre. :P Bevallom kicsit lelombozott Coce távozása, bár ez várható volt, hisz valahol ez az élet rendje. A kvízt is újra kell majd indítani, és ahhoz is kell keresni egy embert.

 

Értem már. Ody így próbálja meg ösztökélni Dzséjtet, hogy folytassa az EpV elemzését :P

 

Viccet félretéve. Szerintem kár beszélgetni arról, hogy mi lesz ha... egyelőre remek színvonalú SW-ket nézhetünk hétről hétre, és szerintem a sorozatban sem fogunk csalódni. Majd ha nem lesz célkitűzés, és tökéletes SW kilátástalanság jellemzi a hétköznapokat, akkor feljöhet a téma, de addig?

:P

 

Igen, most még megvan a betevő, reméljük sokáig így lesz. azonban ha végleg kimúl a frenchise (amit azért nehéz elhinni), akkor majd visszatérünk a kérdésre. :P

 

Nekem az jött le, ha ő nem csinálja, akkor lőttek a fórumnak, Ody részéről nem volt arról még szó, ha ő beleun, akkor átadja másnak a háttér melót :P

Valószínűleg átadnám, de azt azért jól megnézném kinek. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az jött le, ha ő nem csinálja, akkor lőttek a fórumnak, Ody részéről nem volt arról még szó, ha ő beleun, akkor átadja másnak a háttér melót ;)

Persze, ha láthatatlanul ott volt a sorok közt, akkor bocs.

Itt van láthatatlanul :P :

Ha majd úgy érzem már nem akarom csinálni, akkor lesznek lehetőségek.

 

Donát, látom, nagyon szeretnéd már, ha folytatódna. Jövő hét szombat vagy vasárnap lesz új chapter, megígérem (addig még kicsit a TS-sel és néhány más cikkel, meg egy novellával kell foglalkoznom, de amint a TS kihullik, "i'll be back").

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Donáthoz csatlakozom: ne ijedjünk meg előre egy olyan problémától, ami még csak a ködös jövőből ijesztget minket. ;) Van elég baja mindenkinek fórumon kívül is, olyan helyzetek, amikkel nap mint nap meg kell küzdeni, prompt problémák miatt. Most szívesen mondanám, hogy én is mindig csak az éppen az orrom előtt lévő akut válságokkal foglalkozom, de ez nem volna igaz, ennek ellenére ez volna itt és most is a követendő út.

 

Ody, engem nagyon lelombozott ez a bejelentés, és őszintén remélem, hogy alapjában csak egy rossz hangulat eredménye. Igaz, értem az álláspontodat, hogy teher és felelősség egy ilyen fórumot most már leginkább egyedül működtetni, amikor korábban több ember segítségére számíthattál, de ez csak egy akadály, amit ha akarsz, akkor le tudnál győzni. Kérdés, hogy mennyire akarod...

 

Azt írtad, minden az SW további sorsától, színvonalától függ. Valóban most kevesebb alkalom van a Star Wars-ról beszélgetni, és van néhány régi ember, aki kevesebbet fordul elő már itt, pedig korábban aktív tagjai voltak ennek a közösségnek, és akik sokat tettek hozzá anno a régi jó beszélgetésekhez. Ez valóban elszomorító lehet, és felvethet bizonyos kérdéseket. De ne feledjük, hogy maradt még jó pár aktív tag, sok régi és néhány új is, akiken nem múlik, hogy élő maradjon ez a fórum A SW pedig folytatódik, minimum az animációs sorozat 2. évadjával, ami sokak szerint még ígértesebbnek tűnik, mint az 1. évad, csak most pár hónap szünet van. :P

 

Szóval én úgy érzem, van jövője az SW-nek, és ennek a közösségnek egyaránt, és ez a kettő együtt elég kell, hogy legyen arra, hogy érdemes legyen folytatni.

 

Végezetül pedig a hírszerkesztős pályázatra annyit mondanék, hogy sajnálom, hogy nem válaszoltam rá, pedig fel akartam ajánlani a fordítási segítségemet. Hírek után keresgélni nem tudok, ehhez túl kevés a szabadidőm, de a lefordításukban részt tudnék venni. Bevallom, végül azért nem írtam semmit, mert azt hittem, csőstül jönnek majd a pályázatok, és egy ilyen félértékű megoldásra nincs szükség... Tévedtem. Úgy tűnik, mindenki azt hitte, hogy ő nem elég jó ahhoz, hogy méltó legyen a pozícióhoz. Még szerencse, hogy végül Phobos megfelelt. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Pildi. Ez a pályázat olyan fellengzősen hangzik. Nem pdf -ben várom a több oldalas jelentkezéseket....elég ha valakinek van kedve csinálni, és már övé is ez a része a dolognak. Lásd. Phobos. Aktivitásban sincs gond, mert jelenleg a legaktívabb korszakát éli a fórum.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy hülyén fog hangzani amit írok.Nekem ez már nem "csak" sw fórum.Itt egy olyan közösség jött össze, ami minden képzeletet felülmúl.Én már nem csak az sw miatt járok ide.Hanem az emberek miatt is.Hogy mit írnak a filmekről, mit írnak a zenékről.Biztatásért, kedvességért.Ezt mind megkapom itt.Ha nem jön be az oldal minden bajom van(pedig millió oldalt nézhetnék), és alig várom a pillanatot mikor visszajön.Szeretek itt mindenkit. szeretem Dzséjt tudását, rengeteget segített eligazodni univerzumokban, szeretem Oldie ökörségeit olvasni, szeretem olvasni Bomarr írásait olvasni, szeretem, hogy kölcsönös tisztelet van egymás iránt, szeretem Ody sw megnyilatkozásait olvasni, szeretem MissKarrde könyvekről írt értekezéseit olvasni és kiemelném segítőkészségét.Szeretem, ahogy Phobos elviseli Oldie szivatásait, szeretem Simonz képeit, és kommentjeit.Örömet okoz Jake rajongása az Avatar iránt, mert a régi önmagamat juttatja eszembe.Élvezettel olvasom Donát beszámolóit, és Pildi egy kicsit "anyás" írásait.

Egyszóval ,ha ez a fórum nem lenne sokkal nehezebbek lennének a hétköznapok.Az sw.hu idején nem mertem gondolni, hogy valaha tagja leszek egy ilyen pompás közösségnek.Ma viszont az életem része.

 

Ody:Ne add fel.Mindig van remény.Ha a pénz gond lesz szólj.Van megoldás.Különben muszáj ezen az oldalon híreket nyomatni?Az sw.hu-n elolvashatjuk.

A lényeg szerintem mi vagyunk.Ne feledd hogy még van pár évad a Clone Wars-ból.Aztán jön az élőszereplős.

Ma különben történt valami ami azt bizonyítja, hogy az sw örök.Voltak nálam a húgomék, az unokaöcsém lassan 7 éves.Sógorom mondta, hogy ha tudom szedjem le a Clone Wars részeit mert a Martin(ő a kissrác) imádja.Egy részt sem látott a filmekből.Csak az animációs TCW.Imádja.Amíg az apjával beszéltünk erről, végig feszülten figyelt.És akkor megláttam magamat benne,Amikor kamuztam anyáméknak csakhogy a Jedi Visszatért premiernapon lássam.Láttam a rajongást, és a húgom tudta, hogy nincs menekvés.Egy év múlva megkapja az ep 1-et.Az új generáció.Már alig várom, hogy meséljek neki Anakinról a Jedikről...stb.

Szóval ne add fel.Bizz a jövőben.Létrehoztál egy nagyszerű közösséget, amt nem kéne eldobni.Ha segítség kell szólj.Veled vagyunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hangzik hülyén, pontosan értem, mit írsz, és hasonlóan vagyok én is ezzel :) Mikor nem volt netem pár napig, majd agybajt kaptam, hogy nem tudok ide feljönni.

Nagyon szépen írtál rólunk, köszi szépen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie remek gondolatok voltak ezek, és hát.....sniff-sniff, amilyen szépeket írtál rólam. :D

Ökörködök, szívatok, cinkelek.........ah, ennyire kiismerhető lettem. :P:)

 

De az ég szerelmére, ha azt akarod, hogy ezt folytassam, akkor rakjál már szóközöket a mondatvégi pont után, mert ha nem, akkor meg kell játszanom a normális, illemtudó figurát. :P:D :D

Ez meg gondolom senkinek se esne jól. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

akkor meg kell játszanom a normális, illemtudó figurát. :P:):D

Ez meg gondolom senkinek se esne jól. :P

Egy próbát azért megérne, csak, hogy ilyet is lássuk :D

 

Frenkie, jókat írtál. Én is ezért szeretek ide jönni, mert itt egy remek csapat állt össze. Egy-egy poszt sokat számít nálam egy-egy film, könyv, játék, vagy akármi más megítélésében, a poénkodások feldobják a legmorózusabb napjaimat is (sokszor megesett velem, hogy egy családi veszekedés után feljöttem ide, és hamar jókedvre derültem). És még engem is elviseltek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy próbát azért megérne, csak, hogy ilyet is lássuk :D

Tartok tőle, hogy ezt a megrázkódtatást én nem élném túl. :D

 

De tényleg, pócsékabb napokon kész felüdülés cinkelni, többek között téged is :D

Máskülönben eszembe se jutna ilyen gondoskodás. :P :P :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök frenkie ha így érzed magad miközben itt vagy. De tényleg nem azért hoztam fel a témát, hogy most agyba-főbe legyen dicsérve a fórum. :para:

 

Néha elérzékenyülhetek én is nem? :(

 

Oldie:Megpróbálok rá figyelni.Általában gyorsan gépelek és ez nincs eszembe.Pedig egyszer már írtad ezt.

 

Különben örülök, hogy sok ember hasomlóan érez ezen fórum iránt mint én.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos mi lenne itt pár emberrel nélküled. :D Egyébként látod mi van a neved alatt? Aszerint is működhetsz ám. :D
Ok, csak nincs semmiféle hír :D meg jogosultságom sincs, hogy topicot nyissak, valamint azt át is lehet írni bármire, és utána már nem tudsz ezzel jönni :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi ez a sok rang ami kint van a képek alatt? És ilyet én miért nem tudok kitenni? :D

Mert nem csináltad eddig meg? :) A Vezérlőpult->Adatok szerkesztésénél az első, amit beállíthatsz.

(Azt hiszem, új trend van születőben :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.