Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Gyoka! Emlékszel mennyire kételkedtem év elején, hogy idén még elérjük a százezret? :) Te bezzeg már tudtad akkor is.

Persze, hogy emlékszem. :D Egyébként meg tudod: a rutin, meg ez évek... :D Na meg egy kis statisztikai kimutatás a hozzászólások alakulásáról... :)

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerinted év elején miből mondtam meg, hogy meglesz a 100000 hsz? :) Erre utaltam az első válaszomban... :D
Szerinted nekem kellene tudni, hogy Te miből számolsz vagy csak úgy szimplán jósolsz? Ne már... De azért írhatsz egy elemzést. Én biztos szívesen olvasnám. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerinted nekem kellene tudni, hogy Te miből számolsz vagy csak úgy szimplán jósolsz? Ne már... De azért írhatsz egy elemzést. Én biztos szívesen olvasnám. :)

Nos, a jóslatom dec. 31-re kb. 129000 hsz... (Közben megnéztem, és elég beírni a megfelelő helyre a jelenlegi hsz-ek számát, és minden hónap végére megjósolja a hsz-ek számát átlagolással. Persze: kis hiba, nagy hiba, statisztika... :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, a jóslatom dec. 31-re kb. 129000 hsz... (Közben megnéztem, és elég beírni a megfelelő helyre a jelenlegi hsz-ek számát, és minden hónap végére megjósolja a hsz-ek számát átlagolással. Persze: kis hiba, nagy hiba, statisztika... :D )
Ezt megjegyzem. :) Jövő év végére mit jósolsz? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt megjegyzem. :rock: Jövő év végére mit jósolsz? :D

Sokat akar a szarka... :P:D

 

Azt már nehezebb megmondani, de szerintem (sacperkábé) a 155000 hsz meglesz addigra. (Talán a 160000 is.) :D

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Újabban két újdonsága van a fórumnak:

1. Belépek egy toicba, elolvasom, kilépek, átmegyek egy másikba, onnan is kilépek olvasás után, de addigra az első topic újra olvasatlan jelzést kap, holott senki sem írt bele.

2. Megérkezek a fórumra, automatikusan be vagyok jelentkezve. Belépek egy topicba, erre már nem vagyok bejelentkezve (ezt egyszer eljátszotta úgy is, hogy bejelentkezés után a következő oldalon kihajított).

Másnál is vannak ilyen jelenségek, vagy a hiba az én készülékemben van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabban két újdonsága van a fórumnak:

1. Belépek egy toicba, elolvasom, kilépek, átmegyek egy másikba, onnan is kilépek olvasás után, de addigra az első topic újra olvasatlan jelzést kap, holott senki sem írt bele.

2. Megérkezek a fórumra, automatikusan be vagyok jelentkezve. Belépek egy topicba, erre már nem vagyok bejelentkezve (ezt egyszer eljátszotta úgy is, hogy bejelentkezés után a következő oldalon kihajított).

Másnál is vannak ilyen jelenségek, vagy a hiba az én készülékemben van?

Ki kell lépni a fő oldalra, akkor biztosan el fog tűnni az olvasatlan jelzés. A többi hibával még nem találkoztam. Szerintem takarítsd ki a kukikat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első hiba nálam is előfordul úgy, hogy az altopikban elolvasok majdnem mindent, aztán hirtelen megint minden olvasott topikból olvasatlan lesz, ahogy kilépek az éppen olvasottból.

Csak a fő oldalra nem igazán akarok kilépni, mivel az altopikban barangolok, több kattintás.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Az első nálam is előfordul. A második csak akkor, ha internet explorerről nyomom. Véletlenül nem azzal léptél be? IE-vel ugyanis nem lehet hozzászólni az oldalhoz, ugyanis hiába jelentkezek be, a későbbi lépésnél kidob. Mondjuk lehet, hogy ez verzió függő is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Az első nálam is előfordul. A második csak akkor, ha internet explorerről nyomom. Véletlenül nem azzal léptél be? IE-vel ugyanis nem lehet hozzászólni az oldalhoz, ugyanis hiába jelentkezek be, a későbbi lépésnél kidob. Mondjuk lehet, hogy ez verzió függő is.
Explorerrel már volt nekem is olyan, hogy kidobott fél perc múlva. Teljesen gagyi az a böngésző. Biztos, hogy nem az oldallal van a baj hanem a böngésző beállításaival. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Az első nálam is előfordul. A második csak akkor, ha internet explorerről nyomom. Véletlenül nem azzal léptél be? IE-vel ugyanis nem lehet hozzászólni az oldalhoz, ugyanis hiába jelentkezek be, a későbbi lépésnél kidob. Mondjuk lehet, hogy ez verzió függő is.

Ahhoz, hogy véletlen expolert indítsak el és észre sem vegyem (ráadásul többször is, mert ezt nem egyszer produkálta), ahhoz nagyon meg kell gárgyulnom. Már csak azért, mert ugye tök más a kezelőfelület, így nehéz összekeverni, ha csak nem vak az ember, másrészt, nálam automatikusan indul a firefox reggel (és ez általában reggel fordul elő), plusz mind a tálcáról, mind az asztalról eltávolítottam az expoler parancsikonját, és a Win 7 új startmenüjének hála már onnan sem tudnám csak úgy elindítani. Szóval nekem nagyon sokat kéne kattogtatnom, hogy véletlen elindítsam, és utána is ki kéne szúrni a szemeimet, hogy ez ne tűnjön fel :D

 

Explorerrel már volt nekem is olyan, hogy kidobott fél perc múlva. Teljesen gagyi az a böngésző. Biztos, hogy nem az oldallal van a baj hanem a böngésző beállításaival. :D

Amióta fenn van a Win 7 nem változtattam semmit a böngészőn, amit meg évek óta ugyanúgy állítok be. Mondjuk valamelyik frissítés elszúrhatott valamit, az megeshet. Bár lényegében tök mindegy, egy kattintás és visszajelentkezek, azért ez előnye a firefoxnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ezek a botok mindenre képesek! Már majdnem átvert ez a Lajos néven regelő, csak elkövette azt a hibát, hogy beírta ajánlónak: "united arab emirates". :)
Bazz, lehet, hogy egy külhoni rajongó aki csak fórumtalira szeretett volna invitálni hazájába :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, említetted az sw.hu-n, hogy az avast vírust jelez, ha fellépsz oda. Nos, én csak annyit tudok erre mondani, hogy sem itt, sem a jedirend.net-en nem fog (remélhetőleg soha) jelezni. A két oldal pedig együttesen felér az sw.hu-val, sőt szerintem még veri is azt sok szempontból. Szóval... ;):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.