Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Például ez is egy opció. Úgy gondoltam a Rebels és a filmek közeledtével nem lenne jó megtagadni a regisztráció lehetőségét azoktól akik valóban hasznos tagjai lehetnek a fórumnak. Ráadásul van egy csomó példa arra, hogy jöhetnek értelmes emberek. Neveket csak azért nem írok mert biztos kihagynék valakit, aki ezt teljesen jogosan zokon venné. :D Egyelőre nincs tolongás egyébként...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...

Két soros lehet az aláírás. Esetleg nem lehetne még kicsit összébb húzni? Bocsánat, de másoknál is ezt alkalmaztuk. :(

Nincs semmi gond.

Nálam tegnap este és ma is két sornak látszik, ha a böngésző kisebb ablakban van megnyitva, mint amekkora a monitor felülete. Ha megnyitom a böngészőt teljes képernyőre (24", 16:9-es arányban full HD monitoron), akkor másfél sor sincs. De végigolvasva látszik, hogy az már nem lehet több két sornál. Lehet, hogy a böngészőtök tördeli/felbontás miatt látszik másképpen, vagy nem tudom... de ez már tényleg nem hosszú.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tördelés a képernyő felbontásától függ. Nekem itthon másfél sor sincs, tegnap a laptopomon két és fél sor volt. ez sajnos egy ilyen dolog, ezért is óvatosnak lenni a hosszabb idézetekkel az aláírásban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Nem rég olvastam el. Sajnos ritkán nézem a mailt. :(

Off

Én meg többnyire azon keresztül kommunikálok, a telefonon rögtön látom mindet, és ha olyan a helyzet, azon is tudok rájuk válaszolni anélkül, hogy külön be kellene lépegetnem bárhova :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Másnál sem működik a szerkesztés funkció rendesen? Rányomok a szerkesztésre, és ott marad a képernyő tetején a Töltés... felirat. Beírom a módosítást, rányomok a Változások mentésére, és semmi sem történik. Nyitva marad a szerkesztés ablak, marad a töltés felirat. Ám ha várok pár másodpercet, és rányomok a Mégsére, aztán kérek egy frissítést, már megjelenik a módosított poszt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Hogy a jó francba kell ide belinkelni egy videót hogy ne link legyen?

A címsorban levő linkben a https-et meg kell változtatni http-re és a link utolsó tagjának az egyenlőségjel utáni kódnak kell lennie.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Valamikor be lehetett állítani hogy az avatarok a bejelentkezés után ne látszódjanak. Akkor beállítottam olyanra és most vissaállítanám a "mindig látszódnak az avatarok" beállítást csak épp nem találok olyan opciót amivel azt meg lehetne oldani.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.