Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Méghogy, a nők nem fogják be a szájukat. Ody papa úgy löki a sódert, hogy abba Fárbry Sanyi is belesárgulna :D Legnagyobb örömünkre, teszem hozzá gyorsan. Gratula mindkettőtöknek. :D

Ody a kora miatt gyűjtött össze ennyi hsz-t. :P:D Le vagy maradva dédpapi. :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra a napi átlagos tempóm alapján a több ezres hsz szám elérése több éves távolban van. De mivel ez nem verseny, ezért nem is aggódok emiatt nagyon. :D

 

Viszonyt nagyon jó, hogy vannak közöttünk olyanok, akik stabil napi szintű aktívitásukkal lendületben tartják a fórumot. Neveket nem is mondok, elég megnézni a minden idők legaktívabb hozzászólói listájának első oldalát, annak is főleg az első 3 sorát - meg egyébként is, teljesen egyértelmű a napi hsz-ekből is. :D Én a tartalmas eszmecsere mellett ezért is szeretek ide jönni, mert szinte a nap bármely szakában van itt élet, és nem telik el nap, hogy valami érdekes téma ne merülne fel a jóvoltotokból. Ezért gratula jár minden aktív fórumosnak! :lol:

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megkérnék minden fórumozót aki képet akar feltölteni, hogy a jövőben erre a célra ne a kepfeltoltes.hu szerverét használja! Sajnos az utóbbi napokban vettem észre, hogy egy rakás régi képet egyszerűen töröltek. Ez elég nagy gondot okoz, így arra kérnék mindenkit mellőzzétek ezt az oldalt.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, láttam az új tagok azonosító számából, hogy még mindig sok robot akar regisztrálni.

Támadt egy ötletem, ami talán itt is segíthet. Van egy spamcsapda, ami legalábbis kis forgalmú oldalakon tökéletesen működik és talán itt is segíthet. Ez a SpamPoison. A linkre katintva mindent megtudhatsz róla egy magyar nyelvű leírásból. Az oldal ugyan az Email-es spambotok ellen készült, de talán a regelő botok ellen is hat...

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Mindenkit tisztelettel kérek, hogy adózzon egy klikkeléssel az oldal alján látható starWarsTopsite ikonra. :hmm: Feltörünk! :lol: Köszönöm.

Én hetente adok egy tízes értékelést... :P:hmm:

Amúgy meg azoktól függünk igazán, akik ott ránkklikkelnek... :hmm:

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én hetente adok egy tízes értékelést... :P:hmm:

Amúgy meg azoktól függünk igazán, akik ott ránkklikkelnek... :hmm:

Inkább azoktól akik itt ráklikklenek. Inkább az számít. :hmm: Egyébként meg vagy dicsérve mert tényleg minden héten nyomsz egy tízest. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.