Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

An attack by a devastating new Separatist weapon leaves Jedi Master Plo Koon and his clone troopers struggling to survive until Anakin and Ahsoka can find them.

Valaki lefordítja?

Ahogy elnézem, ez a Rising Malevolence angol nyelvű ismertetője. Annak fényében, hogy valószínűleg már láttad a sorozat eddigi epizódjait, mi értelme lenne egyáltalán lefordítani? És miért pont mi? Ez egy elég egyszerű mondat. Talán még a webforditás is kidobna rá valami olyan fordítást, ami nem abszolút hülyeség. :peace:

A válaszom: nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

An attack by a devastating new Separatist weapon leaves Jedi Master Plo Koon and his clone troopers struggling to survive until Anakin and Ahsoka can find them.

Valaki lefordítja?

Online fordító program. (Kicsit magyartalan az eredmény, de abból már ki lehet bogozni a jelentést.)

Egyébként kb ezt jelenti: "Egy új Szeparatista fegyver egyik támadása során Plo Koon Jedi mester és klónkatonái magukra maradnak az életben maradásért való küzdelmükben, amíg Anakin és Ahsoka rájuk találnak."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, hogy a következő rész(ek), két részre felbontva jönnek ki, ahogy az 1. és 2. rész. Akkor szerintem tuti, hogy szombat este már a gépek/tévék előtt ülhetünk, közben nyálunkat csorgatva... :D

Bár én nem vagyok a fordító, de szerintem megoldják simán a problémát! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.