Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

erdekes lenne azt latni hogy ketten kuzdenek :) de biztosak vagytok benne hogy ez az utolso evad meg legalab 2 ev mire 3D ben lenyomjak a regi trilogiat

 

es erre vagyok en kivancsi ami nem ide tratozik mi lesz azutan TCW es a3D filmek utan meg volt a Blu-ray is :???? nem hinnem hogy csak ugy kesz slusz pasz enyivolt GL koszonom szepen hiveim de en 7 lakat ala zartam a SW es mig elek senki tobet nem nyulhat hozza :??

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni elég egyértelmű volt annak kapcsán, hogy a csaj sorsa még nincs meg (legalábbis az, hogy mi lesz a lehetőségek közül). Ha ez lenne az utolsó évad, akkor már meg kéne lennie, mivel legrosszabb esetben is az animálás végső fázisában kell tartaniuk, nehogy a vetítés beérje őket... ehhez meg 100%-ra tudni kell, kivel mi lesz.

 

A TCW és a 3D-s filmek utáni SW kapcsán az élőszereplős tv sorozatról tudni, de ez egyelőre még nem tuti. Azt is kinézem a csapatból, hogy a TCW mozifilmet is 3D-sítik, majd a sorozat főbb sztoriszálait. Egy ideig ellennének vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni elég egyértelmű volt annak kapcsán, hogy a csaj sorsa még nincs meg (legalábbis az, hogy mi lesz a lehetőségek közül). Ha ez lenne az utolsó évad, akkor már meg kéne lennie, mivel legrosszabb esetben is az animálás végső fázisában kell tartaniuk, nehogy a vetítés beérje őket... ehhez meg 100%-ra tudni kell, kivel mi lesz.

 

A TCW és a 3D-s filmek utáni SW kapcsán az élőszereplős tv sorozatról tudni, de ez egyelőre még nem tuti. Azt is kinézem a csapatból, hogy a TCW mozifilmet is 3D-sítik, majd a sorozat főbb sztoriszálait. Egy ideig ellennének vele.

Hát mondani sok mindent lehet és értelmezni is sokféleképpen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filoni elég egyértelmű volt annak kapcsán, hogy a csaj sorsa még nincs meg (legalábbis az, hogy mi lesz a lehetőségek közül). Ha ez lenne az utolsó évad, akkor már meg kéne lennie, mivel legrosszabb esetben is az animálás végső fázisában kell tartaniuk, nehogy a vetítés beérje őket... ehhez meg 100%-ra tudni kell, kivel mi lesz.

Akáhány évad is lesz (lehetőleg minél több, amennyiben még vannak ötleteik :D), szerintem már biztosan tudják a sorsát, csak nem akarják elmondani. Így sokkal jobban megéri Filoninak is, mivel így az emberek ténylegesen azt hiszik, hogy még nem jutottak döntésre, és sokan kapásból azt kezdik feltételezni, hogy akár még beleszólásuk is lehet ebbe => hangoztatni kezdik a véleményüket, folyamatosan beszélni, vitatkozni fognak róla - és valljuk be, ez semmikpp sincs kárára a sorozatnak, minél többen beszélnek róla, annál több az érdeklődés, annak pedig a többlet bevétel is egyenes következménye.

Ezért véleményem szerint, ha azt mondaná "Már döntésre jutottunk a sorsát illetően, sőt, most készült el a kérdéses epizód is" - ennek kapcsán jómagam biztos vagyok. Akkor az emberek találgatnak egy kicsit, majd maradnak abban, hogy értelmetlen folytatni és kíváncsian várják a végkifejletet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyire nem hiszem, hogy túl kéne komplikálni. Erről most az jut eszembe -és elnézést hogy felhozom újra a témát, de nem a szapulás szándékával- hogy amikor Filoniék elmondták, hogy visszajön Maul akkor mindenki össze-vissza spekulált, hogy ez mit jelent, közben csak én irtam le újra és újra hogy nyilván azt jelenti amit mondanak: vissza fog térni és kész. Filoniék terelni szoktak, de komplett hazugságokat nem szoktak mondani. Ha ezt mondják akkor jó eséllyel ez van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megértem az álláspontod, jómagam nem vagyok Filoni nagy ismerője. Viszont az már számomra egy meglehetősen, hogy is fogalmazzam, ijesztő gondolat, hogy egy eredetileg öt évadra tervezett sorozat ötödik évadának készítésekor még fogalmuk sincs, hogy mi lesz az újonnan felsorakoztatott szereplőkkel. Ezért számomra sokkal megnyugtatóbban hat, ha azt gondolom jelenleg, amit. És ez egy olyan téma, ahol sosem tudjuk meg melyikünknek van ténylegesen igaza, mivel nem ismerjük őt személyesen, nem tatozunk a sorozat készítői közé, ezért lényegében azt mondanak, amit csak akarnak, ez nem olyan, mint Maul visszatérte, melyről kézzel fogható bizonyítékot is kaptunk a későbbiek folyamán.

Úgy értem Ahsokával az lesz, ami. Ha például a halála mellett döntenek, - és remélem, hogy igen, de ezt nem felbujtásból írom, csupán kifejtem a véleményem - akkor teljesen mindegy, hogy azt mondják, hogy tegnap, vagy tavalyelőtt döntöttek így, az lesz vele, ami és ezért bármit is mondanak ezzel kapcsolatban, nem lesz rá kézzel fogható bizonyíték.

 

Nem ide vág ugyan és elnézést a OFF-ért :S, de itt az ME3-nál az Indoctrination Theory, melynél még mindig erről beszélnek a környezetemben élő emberek, mivel a Bioware nem igazolja, de nem is cáfolja a dolgokat, mert így éri meg nekik. Mindenki tudja odaát, hogy a fanok merő képzelgése az egész, de mégis a sötétben tartanak mindenkit, mivel amíg ez az elmélet áll, addig az emberek beszélnek a játékról és mindig lesznek új emberek, akik még életükben nem játszottak vele és utána lesnek, amikor is elkapnak egy részletet egy utcai beszélgetésből, közülük sokan meg is veszik majd, mivel ez egy rendkívül jó játék.

Többek között ezért is gondolom azt, hogy valami ilyesmi itt is valami ilyesmi lehet a pakliban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi benne a baki?

 

 

A képeket a teóriája alapján rakta sorrendbe a blogger. Szerinte Ventress először a klónokkal fog összecsapni, hogy ne állhassanak az útjába az Ahsoka-vadászaton, és a párbaj Ahsokával csak ezután jön. De akkor mit keres Ventress-nél Ahsoka fénykardja? ;)

 

 

Nem egy egetrázó baki, de bizonyítja, hogy a teória gyártója sem tud többet, mint mi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka most indul el a lejtőn, és szerintem már meg se áll rajta.

Ezt nagyon sokféleképp lehet értelmezni, szerintem korai még találgatni, persze lehet, de szerintem közel 100%, hogy senki sem fogja előre kiköetkeztetni :) Arról nem is beszélve, hogy ha meg is történik, akkor nem lesz valami jó érzés a tudat, hogy ezt már egy hónappal ezelőtt olvastad, legalábbis számomra biztosan nem lenne az.

A trailereket ugyan nem láttam, mivel nem akarom végigspoilerezni magamnak a fél évadot, ezért a mai FAIL-om fényében, inkább nem teszem közzé a saját "teóriámat".

Esetleg, ha megindult az évad.

Szerkesztve: - Darth Raven
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt senki nem mondta hogy ez az utolsó évad. Honnan veszítek ezt? Bármi lehet Ahsokával, a legvalószínübb(és leglogikusabb is) amit Ody írt le. Mert ebben az esetben mindenki "jól jár". Mi nézők is, Palpatine szintén, Anakin mellől elkerül tehát az EP 3-ra már nem lesz ott. Én most erre szavazok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nekem szavaznom kellene, én legszívesebben a halálával járó verziók valamelyikét választanám, így ugyanis már a TCW keretein belül rendeznék el a sorsát, nem pedig az EU kerekítene ki belőle valamit - ezt persze csinálhatják jól is, olvastam már remek SW képregényeket (pl. Rebellion). De sajnos borzalmasakat is, melyek történéseit sehogyan sem veszi be a gyomrom, ezért én szívből remélem, hogy ezt nem kockáztatják meg.

Azonban logikusan, objektív szemmel nézve a dolgokat, az én elgondolásom szerint egyértelmű, hogy pontosan ez fog történni.

Nem kötekedni akarok, vagy a véleményem rád erőltetni, ezt leszögezem. De ennyi erővel az Ep6 végén minden életben maradt személynek holtan kellett volna összeesnie, hogy az EU ne "rontsa el" a sorsukat. Mégis, sokak számára Luke-ék sorsa az, hogy felrobbantották a 2. Halálcsillagot, kinyírták a császárt és győzelemre vitték a lázadást, majd élték tovább az életüket. Hogy az EU szerint mi történt, az nem érdekli őket. Ahsoka sorsával is így lenne ez, amennyiben nem hal meg. Mert az tiszta sor, hogy a TCW-ben kiderül a sorsa, legyen az bármi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ennyi erővel az Ep6 végén minden életben maradt személynek holtan kellett volna összeesnie, hogy az EU ne "rontsa el" a sorsukat.

Nem akarlak elkeseríteni, de a néhányukkal történtek az EU-ban való legnagyobb csalódásaim voltak...

Bár én koránt sem ismerem mindegyikük sorsát, nem is szeretném megtudni, hogy például Luke hogyan is végezte, mivel így számomra tovább él. Alternatív megoldásként ott van, hogy egyszerűen nem veszem figyelembe, de sajnos nehezemre esik kényem-kedvem szerint válogatni az általam olvasott könyvek, képregények történései felől, bármennyire is törekszem rá. Persze Luke sorsába egyszer úgyis belefutok majd véletlenül, de ez már az én gondom, ahogyan az összes többié is. És ha a lány halála egy könyvben/képregényben lesz, szerintem azt sem fogom elolvasni, mivel szerény véleményem szerint egy, a TCW-hez kitalált szereplőt ténylegesen annak keretein belül is kellene elintézni - ezen nem azt értem, hogy feltétlenül végezzenek is vele, elég a végén pár percben összefoglalni a sorsukat, - és erre kétlem, hogy vennék a műsoridőt, mivel egy komplett epizód is elmenne vele - aztán a canon rendszernek köszönhetően az EU már nem tudna túlzottan belekötni a dolgokba. - Szóval a végén az lesz, hogy olvasgatom x fórumon a hozzászólásokat, vagy bóklászok wikin és ott lesz az egész egy félmondatban... És egy főszereplő halála olyan dolog, mely, ha szomorú is ugyan, de legalább legyen méltó. Egy teljes jelenet jusson ennek, - és ne két képkocka, valamint egy kopottas szövegbuborék/néhány "gyöngybetűkkel" nyomtatott oldal - legalábbis számomra így mindenképp jobb lenne és elfogadom azok döntését, akik így akarják még sok-sok éven át viszontlátni a karaktert.

Ez a személyes véleményem, pusztán kifejtem, nem akarom ráerőltetni senkire, elvégre mindenkinek megvan az ízlése, ennek értelmében másképp is vélekednek e téren.

 

Ahsoka sorsával is így lenne ez, amennyiben nem hal meg. Mert az tiszta sor, hogy a TCW-ben kiderül a sorsa, legyen az bármi.

Ha nem hal meg - s szerintem nem fog - olyan lehetőségek játszanak majd, melyet közel sem vezetnek majd le a végéig és örülhetünk, ha egy-két képkockát becsempésznek a végére a történések végkifejlete felől, a többivel az EU pedig már kedve szerint foglalkozhat. Példának okául, ha Ahsoka egy félreeső rendszeren tartózkodik a 66-os parancs érvénybe léptekor, minden valószínűség szerint ez a pár másodperc abban nyilvánulna meg, hogy öregen ül egy tábortűz mellett egy barlangban, hogy a fanok mégis kapjanak valamit. Aztán jöhetnek a képregények, ahol a birodalmiak ide-oda üldözik majd, átáll a sötét oldalra, padawanja lesz, kimegy a galaxisból, leklónozzák... szóval a nagyobb eladások reményében az utolsó bőrt is lehúzzák a karakterről és amikor eljön a pillanat, sokan nem azt mondják majd "Igen, kár érte", hanem "Na végre!" - ha itt példát kellene mondanom, Sidious esete teljességgel így végződött számomra, mivel a végletekig erőltették az egészet. A lehetőség természetesen itt is adott, miszerint egy pompás történetet hoznak majd ki belőle, ezesetben én elsőként emelem majd előttük a kalapom. Ám egyelőre, a személyes tapasztalataimból kiindulva az ellenkezősjét feltételezem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra sem értem az összefüggést. Akit nem érdekel az esetleges EU-s sorsa, az miért foglalkozna vele, hogy a TCW-n kívül mit tesznek vele?

Biztos, hogy kap valamilyen lezárást a karakter a sorozatban, utalást, hogy mi lesz vele a későbbiekben. Nehéz elképzelni, hogy az utolsó részben még mestere oldalán harcol, majd nyomtalanul eltűnik az Ep3-ra, vagy valamilyen EU-s magyarázatot kapunk a felszívódására.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra sem értem az összefüggést. Akit nem érdekel az esetleges EU-s sorsa, az miért foglalkozna vele, hogy a TCW-n kívül mit tesznek vele?

Mar megbocsáss a kérdésért, de: Te még sosem voltál úgy, hogy kíváncsi voltál valamire, de mégsem nézted meg, mivel úgy vélted, hogy igen nagy csalódásként fogod megélni?

Legyen szó róla, vagy Skywalkerről, én inkább maradok annál, hogy megtörtént, ahelyett, hogy aztán napokig hőbörögjek, mint például Maullal kapcsolatban. Viszont, ha Ahsoka meghal mondjuk egy képregényben, meglesem majd, hogyan is vélekednek a téma felől, és amennyiben úgy találom, hogy a többség szerint egész tisztességesen oldották meg, akkor biztosan elolvasom majd. Ám, mint azt szerény véleményem sugallja, nem erre számítok, ezért a pozitív végkifejletet igyekszem nem a vélekedésem és véleménynyilvánításom részéve tenni.

 

Nehéz elképzelni, hogy az utolsó részben még mestere oldalán harcol, majd nyomtalanul eltűnik az Ep3-ra, vagy valamilyen EU-s magyarázatot kapunk a felszívódására.

Hiába olvastam át öször a hozzászólásom, továbbre sem értem, hol is vélted úgy, hogy erre célzok. Amennyiben a pédánál maradunk, biztosan lesz egy jó kis epizód, amikor is kiadják a parancsot, üéldözik a klónok, harcol egy kicsit, aztán valami szerencse által kereket old, valamint a kérdéses epizód végén nagyon úgy állnak majd a dolgok, hogy sikeresen kereket megmenekült, s biztonságban lesz a továbbiak folyamán, csak épp valami miatt - például tropára ment a hajója - képtelen elhagyni a rendszert és élete hátra levő részét kénytelen lesz ott tölteni. Egy ilyen szintű cselekményszál biztosan lesz majd, csak a további x év marad nyitva a barlangos jelenetet megelőzően és én attól tatok, hogy az EU az égvilágon mindent belesző majd némi haszon reményében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tudom Ahsokával az EU nem is nagyon foglalkozik.

Hát már hogy foglalkozhatna, ha egyszer a TCW-ben fog eldőlni a sorsa? :lol:

Háttér sztorit keríteni neki nem igen lehet, hiszen amíg Anakinhoz nem került, a Templomban élt, és nem nagyon tudok elképzelni egy "Kalandok a Jedi templomban" című sorozatot. Legfeljebb egy Plo Koon-os kötetben lehetne egy nyúlfarknyi szerepe. Utótörténetet meg azért nem írhatnak, mert legjobb esetben is csak Filoniék tudják, hogy mi lesz a sorsa, Clone Wars era történetet pedig nem érdemes, az állandó retcon-ok miatt.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mar megbocsáss a kérdésért, de: Te még sosem voltál úgy, hogy kíváncsi voltál valamire, de mégsem nézted meg, mivel úgy vélted, hogy igen nagy csalódásként fogod megélni?

Még mindig nem tiszta, mi a gond? Tegyük fel, lezárják a csaj sorsát a TCW-ben, mondjuk azzal, hogy kilép a Rendből. Majd az EU kreál neki egy sztorit, ami nekem nem jön be. Mivel az EU nem hivatalos, jogom van semmisnek tekinteni a számomra nem bejövős elemeket. Így kizárólag a TCW-ben zajlott események maradnak megtörténtek, az EU írók munkáit pedig figyelmen kívül hagyom... kizárólag, amennyiben nekem nem tetsző folytatást írnak. Abban biztos vagyok, hogy TCW-ben látott sorsa lezárja majd életének egy szakaszát, és kerek egésszé alakítja a klónháborús pályafutását, aminek folytatását mindenki úgy képzeli majd el a kellő utalások segítségével, ahogy akarja.

A lényeg, hogy amennyiben nem tetszik a TCW-n kívüli sorsa, egyszerűen figyelmen kívül fogom hagyni. De épp az általad írt üzleti okokból kifolyólag is igen valószínű, hogy nem a halála mellett fognak dönteni. Ha valaki, hát én tényleg nem szeretném, hogy ilyen-olyan "művek" ledegradálják a karaktert, de a józan ész azt diktálja, hogy a Lucasfilm nem válik meg tőle ilyen könnyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mindig nem tiszta, mi a gond? Tegyük fel, lezárják a csaj sorsát a TCW-ben, mondjuk azzal, hogy kilép a Rendből. Majd az EU kreál neki egy sztorit, ami nekem nem jön be. Mivel az EU nem hivatalos, jogom van semmisnek tekinteni a számomra nem bejövős elemeket. Így kizárólag a TCW-ben zajlott események maradnak megtörténtek, az EU írók munkáit pedig figyelmen kívül hagyom... kizárólag, amennyiben nekem nem tetsző folytatást írnak. Abban biztos vagyok, hogy TCW-ben látott sorsa lezárja majd életének egy szakaszát, és kerek egésszé alakítja a klónháborús pályafutását, aminek folytatását mindenki úgy képzeli majd el a kellő utalások segítségével, ahogy akarja.

A lényeg, hogy amennyiben nem tetszik a TCW-n kívüli sorsa, egyszerűen figyelmen kívül fogom hagyni. De épp az általad írt üzleti okokból kifolyólag is igen valószínű, hogy nem a halála mellett fognak dönteni. Ha valaki, hát én tényleg nem szeretném, hogy ilyen-olyan "művek" ledegradálják a karaktert, de a józan ész azt diktálja, hogy a Lucasfilm nem válik meg tőle ilyen könnyen.

Azt már lentebb is írtam, hogy ez nálam nem ilyen egyszerű. Én nem úgy tekintek az EU-ra mint egy nagy rakás almára, melyek egy fáról származnak ugyan, de mégis számos jó, s rengeteg rossz darab van köztük. Az általam olvasottak művekkel pedig nem úgy vagyok, mintha azok egy szép nagy asztalra kerülnének, melyek közül már csak egy kosárba kell raknom a nekem tetsző darabokat, mondván "Ez jó volt, ez az SW univerzum része", a már ehetetlen darabokat pedig lesöpörnöm az asztalról, örökre megfeledkezve azokról, mondván "Ez kukacos, ez biztosan nem történt meg a Lucas által felvezetett univerzumban". Nálam ez nem így megy, hiába próbálok ekképp cselekedni, ezért hangsúlyoztam és hangsúlyozom is ki, hogy ezek a személyes tapasztalatim, ez én egyedi véleményem. Gondoltam, ha már a fórum tagjai közt lehetek, kifejtem, mivel nem bűn az, hátha akad, ki hasonlóképp vélekedik.

 

Ha az általad felvázolt helyzet történik és értesülök a lánnyal történtekről, akkor tudván, hogy az EU-s és az eredeti SW univerzum Lucas szerint két párhuzamos univerzum, melyek történései sok esetben megegyeznek, azonban lehetnek eltérések, akkor a két verzum közös tulajdonságaik tekintve az alapvető feltételezésem az lenne, hogy ott is hasonló, ha nem pontosan ugyanaz történhetett, amíg valaki nem mond mást. Viszont, ha a TCW véget ér, más film/sorozat - reménykedjünk :) - már nem fog foglalkozni vele, és ha meg is tenné, addig évek, ha nem évtizedek vannak. Szóval, ha a csaj túléli a TCW-t nem fogsz sok mást hallani felőle néhány könyv/képregény kivételével, melyeket te megtagadhatsz ugyan, ám ezt már leírtam fentebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.