Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

Gondoltam egyet, ebéd közben megnéztem az Escape from Kadavo-t, és mit nem vettem észre? :D Ahsoka arckifejezése ezeken a képeken nem is tudom, hogy inkább az "Én Hősöm!" vagy a "Micsoda úriember" kategóriához áll-e közelebb. Különösen a második :lol:

 

 

my_hero__1_by_werebazs-d4pt3e1.png

 

my_hero__2_by_werebazs-d4pt3gz.png

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam egyet, ebéd közben megnéztem az Escape from Kadavo-t, és mit nem vettem észre? :D Ahsoka arckifejezése ezeken a képeken nem is tudom, hogy inkább az "Én Hősöm!" vagy a "Micsoda úriember" kategóriához áll-e közelebb. Különösen a második :lol:

 

 

my_hero__1_by_werebazs-d4pt3e1.png

 

my_hero__2_by_werebazs-d4pt3gz.png

 

 

 

Én magamban odaképzeltem még egy bizonyos logót a képre. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ahsoka karaktere számomra sosem volt igazán érdekes. Sokszor kapott önálló részeket, amikor ő volt a főszereplő, de valahogy a női karakterek nem érdekelnek. Túl sok hangsúlyt fektetnek az érzelmekre. Ezért is volt unszimpatikus nekem pl. az ifjú Anakin is, aki mindig érzelmekkel túlfűtve reagált mindenre. Azt sem mondanám, hogy Ahsoka jól néz ki, mert rajzolt személyekre ilyet csak egy japán mondd, abból is a betegebb fajta. Tehát, nem kedvelem őt, de nem is mondom azt, hogy hiba volt beletenni a sorozatban. Azonban az igaz, hogy pl. amikor fertőzés volt hajón és hideggel lehetett csak megállítani, vagy amikor feleségnek adta ki magát és segítette a halott anya gyermekét, azok a részek kifejezetten unalmasak voltak a számomra. Ezt pedig egyedül az ő karakterének tudható be!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kedvelheti mindenki a kis csajt, ez egyértelmű. Ám meglátásom szerint az egész Star Wars-ra nézve az érzelmeknek kulcsfontosságú szerep jut. Szóval még szép, hogy vannak benne 'érzelmes' vagy 'érzelmesebb' részek! Akár a 6 Nagy Filmben, akár a TCW-ben!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra is, de attól még az érzelmek jelentős szerepet töltenek be a teljes SW Saga-ban! :)

 

Ahsoka egy jól kitalált és kiváló karakter, aminek adtak egy teljesen jó modellt (megjelenést). De hát mint tudjuk az SW eleve egy megosztott világ, nem mindenki fogad be belőle akármit. Én pl az EU jelentős részét nem komálom. ;)

 

Egyébként a 9 éves Anakin csak annyira volt érzelmes, amennyire kellet, és emberileg az is FULL érthető volt!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeritnem Ashokát sokszor arra használják, hogy mélyebben megértsük a történetet, a kort, a jellemeket, mivel még tanuló és rengeteget kell neki magyarázni, tapasztalnia. Így jobban beleláthatunk abba is, hogyan alakul Anakin jelleme és jól tükrözi személyiségét a saját padawanja.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy, ha annyira az érzelmeket akarják nyomatni, akkor tehetnék még emberibbé a karaktereket, valahogy hiányolom a hétköznapi dolgokat, pl. a Clone Wars-ban, de alapban a Star Wars-ban is alig esznek, alszanak, isznak az emberek, az animációban mindig ugyanaz a ruha van a legtöbb karakteren, (6.000Km/h robognak a légkörben, nyitott járművel és a hajuk meg se rezzen...) ha már ilyen hosszú a sorozat, néha azért lehetnének lazább, humánusabb részek is. De ők ezt úgy oldják meg, hogy pl. elküldik Padmét ide-oda, aztán nyom néhány beszédet, meg lelő embereket, végül minden jóra fordul...ez sokszor már unalmas! :) De R2D2 és C3PO kalandja nagyon tetszett, nem is bántam, hogy szántak rá két részt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az mondjuk "vicces" volt, ahogy a klónok bántak a droidokkal (főleg C3PO-val), minden alkalommal erőltetik, hogy ők egyéniségek, meg mindegyik más-más, nincs két egyforma...Valahol ez azért felháborító, hiszen mesterségesen készítették őket, gépekben fejlődtek ki....

Ahsoka legalább tiszteli őket, hiszen tudja, hogy sokszor az élete függ tőlük, ez akkor jött ki legjobban, amikor leszidta mesterét, hogy megbántotta Goldi érzelmeit...Ezt mondjuk kedvelem a csajban! :) Meg a gépekhez is jobban ért a sorozatban, mint Anakin, holott C3PO-t ő építette kiskorában, azóta semmi eredetivel nem rukkolt elő! :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka karaktere számomra sosem volt igazán érdekes. Sokszor kapott önálló részeket, amikor ő volt a főszereplő, de valahogy a női karakterek nem érdekelnek. Túl sok hangsúlyt fektetnek az érzelmekre. Ezért is volt unszimpatikus nekem pl. az ifjú Anakin is, aki mindig érzelmekkel túlfűtve reagált mindenre. Azt sem mondanám, hogy Ahsoka jól néz ki, mert rajzolt személyekre ilyet csak egy japán mondd, abból is a betegebb fajta. Tehát, nem kedvelem őt, de nem is mondom azt, hogy hiba volt beletenni a sorozatban. Azonban az igaz, hogy pl. amikor fertőzés volt hajón és hideggel lehetett csak megállítani, vagy amikor feleségnek adta ki magát és segítette a halott anya gyermekét, azok a részek kifejezetten unalmasak voltak a számomra. Ezt pedig egyedül az ő karakterének tudható be!

Szóval csak alapból a női karaktereket nem kedveled igaz? Ez akkor nem Ahsoka hibája. Az meg erősen ízlésfüggő, hogy kinek mi néz ki jól. Pedig nem vagyok japán...;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dave Filoni már a sorozat kezdetekor kijelentette, hogy gyakorlatilag Ahsoka a kapcsolat a nézőközönség és a Star Wars világa között, ami szerintem rendkívül találó, ráadásul ő az indikátora annak, hogy hol tartunk éppen az idővonalban. Nagy kedvencem sosem volt, de helyenként rettenetesen jó szerepeket kap, lásd: Assassin.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem mindig idegesített, ha női karkaterrel kellett játszanom, pl. a Tomb R. mindig is utáltam. Egyedül a Bloodrayne jött be, de ott is a játék hangulata miatt, nem pedig mert, egy jól megrajzolt nővel kellett ugrálni. Tegnap este néztem meg a The Clone Wars mozifilmet és érdekes volt, habár nem hozta hozzám közelebb a karaktert. Amúgy meg kicsik a mellei! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Nem vagy kicsit hímsoviniszta? :P :P

 

ON

 

Amúgy meg kicsik a mellei! :)

 

Hmm, a TCW mozifilm idején alig 14 éves Ahsoka, és ha az emberekből indulunk ki azért alig 14 éves lányoknál nem feltétlen gyakori a dús kebel, + mivel a leányzó togruta elképzelhető, hogy náluk ezek a dolgok másképpen, más ütemben fejlődnek. Másrészről szvsz egy lányt/nőt nem csak és kizárólag a kebelmérete teszi jó nővé. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha úgy nézzük, akkor az már inkább fantasztikus elemnek számít, még egy akció filmben is, amikor egy képzett nő lever 3-4 kigyúrt pasit, közben pedig a körme sem törik le. Meg többnyire szerelmesek lesznek, feláldoznak világokat egy kapcsolatért, sírnak és egyebek... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez, amit most leírtál valóban elő-elő fordul a filmekben (sorozatokban) és embere válogatja, hogy ki hogyan áll hozzá, de mégis általánosításnak érzem a női karakterekkel kapcsolatos véleményedet. Bár ez a te véleményed, eszem ágában sincs megváltoztatni. :)

 

Off vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tetszik, mert sablonos és kiszámítható...ha egy jó nő megjelenik bármilyen filmben, máris lehet tudni, hogy köze lesz a főhőshöz és gondok is lesznek vele, 85%, hogy elrabolják. Ritka az olyan film, vagy történet, amikor ez nem valósul meg.

Ahsokával nincsen ilyen gond, hiszen számára tiltott a kötődés, habár ha a mesterétől tanul, akkor ezt a szabályt sem fogja betartani...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dave Filoni már a sorozat kezdetekor kijelentette, hogy gyakorlatilag Ahsoka a kapcsolat a nézőközönség és a Star Wars világa között, ami szerintem rendkívül találó, ráadásul ő az indikátora annak, hogy hol tartunk éppen az idővonalban. Nagy kedvencem sosem volt, de helyenként rettenetesen jó szerepeket kap, lásd: Assassin.

Nálam az Assassin máig a kedvenc Ahsoka-centrikus rész. A hangulata nagyon átjön. :)

 

Amúgy meg kicsik a mellei! :)

Ez komoly? :lol:

Eleve érdekes lenne, ha egy 14 éves lány karakterét a mellméretével akarnák eladni, de ahogy Riddick is írta, gyakorlatilag még kislány/tinédzser, így az lenne meglepő, ha máshogy festene. De az új modelljén jól látszik a változás e téren is. ;)

 

Nem kell mindenkinek kedvelnie őt, de úgy érzem, hogy a női karakterekhez való viszonyod erősen sztereotípia. Persze az én szándékom sem a véleményformázás, ez csupán megállapítás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.