Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

Ben eddig nem írt semmi rosszat. Ez a "Darth Sky szerelemes Ahsokába" dolog nem éppen szimpi, de ezen annyira nem kell berágni mert nem sértő. Zaklatásnak nem minősül. Természetesen én már kb. a második beírása óta tudom, hogy ő DhenSter, de amíg normális addig megérdemel még egy esélyt. Provokálni nem kell, és akkor ő se fog az utolsó esélyével visszaélni.

 

Kiskósa! Ezt a levelet jobb lett volna személyesen a címzettnek küldeni, és nem ide beírni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Nos, srácok... Először is azzal szeretném kezdeni, hogy eredetileg eszem ágában sem volt megtekinteni ezt a topikot, ugyanis a vajmi kevés szabadidőm miatt, ami itt nekem az egyetemen jut, sajnos nincs időm a fórum összes topikjával foglalkozni, habár igaz, ami igaz, ez korábban sem volt rám jellemző, de még így is igyekszem minél több időt szánni a fórumra, remélem az igyekezetem azért meglátszik valamilyen szinten... Szóval ott tartottam, hogy eredetileg eszem ágában sem volt megtekinteni ezt a topikot, amíg meg nem kaptam egy bizonyos levelet Bentől, méghozzá ezt.

 

"Szia!

 

Szerinted Darth Sky szerelmes Ahsokába vagy csak nekem tűnik így?"

 

És igen, nyugodtan anyázhatsz, de sajnálom, rossz embert választottál arra, hogy kibeszélj valaki mást a háta mögött, akit kedvelek. Sajnálom, ez nyílegyenesen ütközik az elveimmel, úgyhogy nálam rossz lóra tettél. És ami azt illeti, van egy olyan gyanúm, hogy nem csak én egyedül kaptam meg ezt az üzenetet, mert azért az egy kicsit fura lenne, hogy korábban egyetlen topikban sem futottam össze veled (Vagy legalábbis én nem emlékszem rá.) és egész véletlenül pont engem választasz arra, hogy ezt megvitasd. Elég kicsi a valószínűsége.

 

Nos, idefigyelj, Ben... Azért, mert valaki kifejezetten kedvel egy karaktert az egyik kedvenc sorozatában, (Feltételezem, hogy így van. :)) az nem jelenti azt, hogy az illető úgymond "szerelmes" a karakterbe. Szerintem Sky már bőven van olyan érett, hogy ne tápláljon ilyen jellegű furcsa érzéseket egy fiktív karakter irányába, ez rólad pedig kevésbé mondható el, mert ilyen gyerekes kérdést utoljára az általános iskolában hallottam és az pedig már nem most volt.

 

Ráadásul azt se vedd zokon, hogy Sky nem volt hajlandó ilyen jellegű kérdésekre válaszolni, mint ez...

 

 

...Amelyre talán még kényelmetlen lenne neki válaszolnia, ráadásul abszolút nem a te dolgod. Nem véletlenül nem akart válaszolni, mert gondolom úgy érezte, hogy nem tartozik rád és ez így is van.

 

Jómagam is futottam már bele hasonló témájú képekbe a deviantART-on, de ez önmagában nem jelent semmit. A Google-s dolgot pedig én is kipróbáltam és hát, nem valami bizalomgerjesztő a látvány. Persze mindez csak a karakter népszerűségéről tesz tanúbizonyságot, de istenem, azért nem kéne átesni a ló túlsó oldalára. A férfiak fantáziája, köztük az enyém is, rendkívül élénk, mondhatni határtalan, ezt aláírom. De talán inkább a való életben kéne ezeknek az embereknek érvényesülniük és nem mélyen beletemetkezni a fantáziájukba. Sajnos az ilyesmik vezethetnek bizonyos problémákhoz.

 

De most már tényleg befejezem a mondandómat, mert szerintem már több ponton megsértettem a fórum szabályzatot ezzel az igen hosszas OFF-olással. Bocsánatot kérek mindenkitől, ha szerintetek egy kissé túlreagáltam, de én ezt nem hagyhattam szó nélkül, már csak Sky miatt is. Mert ahogy ő mondta...

 

 

Szóval lehetőleg arra kérnélek téged, Ben, hogy állj le és legalább ne űzz gúnyt másokból a hátuk mögött. És te is igazán visszafoghatnád a szintén élénk, ám mégis inkább összeesküvéselméletekkel megtömött fantáziádat. ;)

 

 

Én is megkaptam, de azt gondoltam, hogy csak azoknak írt, akik az utóbbi pár napban megfordultak ebben a topikban. Szinte szóról-szóra ugyanezt válaszoltam neki, de gondoltam kap tőlem még egy esélyt és Pm-et írtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, Ody, hogy ezt egyébként üzenetben kellett volna megírnom neki, de gondolom érződik hogy okkal írtam ide. Lehet, hogy nem számít zaklatásnak és nem volt sértő, de akkor sem volt szép Sky-ra nézve. Elismerem, hogy kicsit jobban felbosszantott a kelleténél. Én is készséggel adok neki egy esélyt, amint felhagy ezzel a viselkedéssel méghozzá mihamarabb. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Szia!

 

Szerinted Darth Sky szerelmes Ahsokába vagy csak nekem tűnik így?"

Te jó ég! :lol:

 

Úgy néz ki, tényleg DhenSterrel van dolgunk (mondjuk az nem tiszta, hogy jutott vissza), bár volt már pár érdekes kérdése, ami felébresztette a gyanúmat. Azt odáig értem, hogy jóformán csak provokálni jár ide, de nem világos, miért épp én lettem a "szerencsés" kiszemelt, az állítása mindenesetre megmosolyogtató. :)

A többit szépen leírta KisKósa, úgyhogy nem is OFF-olnám szét a topicot. Nem mondom, hogy nem támogatom a "második" esélyt, de egyszer már bebizonyította, hogy nem tud élni vele...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik torrent weboldalon van egy aprócska, de nagyon jó SW topik, oda feltettem azon kérdésem,

hogy szerintük mi történik majd Ahsoka-val illetve Rex-el, ha majd eljön a sorozat vége.

Hogy mivel magyarázzák a filmekben való nem szereplésüket.

Kíváncsi vagyok a válaszaikra! :)

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik torrent weboldalon van egy aprócska, de nagyon jó SW topik, oda feltettem azon kérdésem,

hogy szerintük mi történik majd Ahsoka-val illetve Rex-el, ha majd eljön a sorozat vége.

Hogy mivel magyarázzák a filmekben való nem szereplésüket.

Kíváncsi vagyok a válaszaikra! :)

 

Látom is hova :D

 

Eddig semmi érdekeset nem írtak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik torrent weboldalon van egy aprócska, de nagyon jó SW topik, oda feltettem azon kérdésem,

hogy szerintük mi történik majd Ahsoka-val illetve Rex-el, ha majd eljön a sorozat vége.

Hogy mivel magyarázzák a filmekben való nem szereplésüket.

Kíváncsi vagyok a válaszaikra! :)

Nem kell feltétlenül magyarázni a filmekben való nem szereplésüket. Lehet, hogy élnek, lehet, hogy nem. Majd elválik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik torrent weboldalon van egy aprócska, de nagyon jó SW topik, oda feltettem azon kérdésem,

hogy szerintük mi történik majd Ahsoka-val illetve Rex-el, ha majd eljön a sorozat vége.

Hogy mivel magyarázzák a filmekben való nem szereplésüket.

Kíváncsi vagyok a válaszaikra! :)

Revannal értek egyet, mert ennyi erővel akkor ki kéne csinálni a TCW-s szereplőgárda felét csak azért, mert nem szerepelt az EPIII.-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revannal értek egyet, mert ennyi erővel akkor ki kéne csinálni a TCW-s szereplőgárda felét csak azért, mert nem szerepelt az EPIII.-ban.

Azért Ahsoka kicsit más, mert mégis csak Anakin tanítványa, nem úgy, mint Talzin, Chuchi, stb., akik nem állnak szorosabb kapcsolatban egy filmes főszereplővel sem. Legalább utalás szintjén tisztázni kell, hogy hol van Ahsoka, amíg Anakinék Grievous hajóján partiznak. :) De biztos lesz itt több is, mint utalás... I can't wait! :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért Ahsoka kicsit más, mert mégis csak Anakin tanítványa, nem úgy, mint Talzin, Chuchi, stb., akik nem állnak szorosabb kapcsolatban egy filmes főszereplővel sem. Legalább utalás szintjén tisztázni kell, hogy hol van Ahsoka, amíg Anakinék Grievous hajóján partiznak. :) De biztos lesz itt több is, mint utalás... I can't wait! :cool:

Egész egyszerűen nem került szóba, ahogy a többiek sem. Mondjuk tény, hogy Ahsoka ennél sokkal jelentősebb szereplő, de természetesen majd a sorozat végén kiderül az igazság. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csodálatos!

 

Bizony nagyon jó :), de csak a feléig Ahsokáé, a második perc után már Loathworm tábornok témája.

OFF

Lesz valaha OST a sorozathoz? A harmadik-negyedik évadhoz nagyon kéne.ON

 

Jajjj, most én vagyok úgy, mint ti voltatok egy hónapja, mielőtt az Umbara-ark elkezdődött, én a Slaves of the Republic szálat vártam a legjobban a júliusi comicon-trailer óta :psycho: Hogy fogom kibírni még egy HÉTIG??? :cry:

 

Kíváncsi vagyok, hogy fog Ahsoka

reagálni, a togruta rabszolgákra? Hogy fog boldogulni Anakin szemmel tartásával? És mit fog szólni, ha előretör Anakin sötét oldala? Képes lesz visszafogni?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok, hogy fog Ahsoka

reagálni, a togruta rabszolgákra? Hogy fog boldogulni Anakin szemmel tartásával? És mit fog szólni, ha előretör Anakin sötét oldala? Képes lesz visszafogni?

 

 

Erre én is kíváncsi leszek. Bár szerintem Ahsoka már bőven tud uralkodni az efféle érzésein, ellenben Anakinnal, aki 9 éves koráig mégiscsak rabszolga volt. Érdekes lesz, várom már.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ember böngészgeti a wookipediat, hátha talál valami új infót, erre ilyennel találja szembe magát újdonságként:

AhsokaSlave.jpg

Ahsoka Tano Zaa Vashee hercegnő rabszolgaságában. Hová fejlődik ez az EU :D

Kíváncsi vagyok, ez a jelenet hogy köszön majd vissza a tévésorozatban. :) Bár az előzetes képeket elnézve ilyen Disney-s Jázmin hercegnő kosztümöt kap. :)

 

Időközben fel is töltöttem nektek. :)

 

 

nvtelensg.png

 

 

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok, ez a jelenet hogy köszön majd vissza a tévésorozatban. :) Bár az előzetes képeket elnézve ilyen Disney-s Jázmin hercegnő kosztümöt kap. :)

 

Időközben fel is töltöttem nektek. :)

Szerintem jobb is ez a ruha. A képregényes verzió csak egy pár fokkal kihívóbb, mint Ahsoka eredeti cuccai voltak, és egyáltalán nem is "hercegnős".

 

Ágki, szerintem rakd spoilerbe a képet, vagy töröld az idézetből. Lehet, hogy valaki nem akarja az epizód előtt látni Ahsoka hercegnő ruháját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.