Ugrás a kommentre

Darth Plagueis


Szisz

Ajánlott hozzászólás

  • Darth Sky megváltoztatta a címet erre: Darth Plagueis
21 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Megoldottam hova rakd. :P 

 

Köszi. Kerestem, hogy van-e külön szobája, nem voltam bátor indítani neki itt, mert ez már magában spoiler, hogy létezik itt ez a szoba. :lol:

 

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már lassan 20 éve foglalkoztat minket Darth Plagueis személye. Ki ő? Honnan jött? Tényleg megcsinálta? Mikor végzett vele Palpatine? 

 

Bár nem tudom, a muunok meddig élnek, de ha Plagueis már most mester és Palpatine ugye még sehol nincs, akkor tényleg nagyon sok évet élt meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani leírásokban említik, hogy Darth Plagueis a Köztársaság Fénykorában volt aktív. Ez most csak Akolitus sorozat idejére utal? Vagy elképzelhető, hogy a 100-250 évvel korábbi KF regények idejében is ő az aktív Sith nagyúr?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Bár nem tudom, a muunok meddig élnek

A legendákban több mint 100 év volt az átlagos élethosszuk. A kánonban ez nincs meghatározva, de szerintem ezt már tekinthetjük úgy, hogy átvették, hiszen még Palpatine megszületéséig is 48 év van, hát még addig hány év lehet, míg eljut oda, hogy Sidious megölje Plagueis-t álmában. Szerintem alsó hangon is 70-80 év van még addig, amíg Plagueis örök álomra hajtja a fejét (azt nagyon remélem, hogy azt a baromságot nem veszik át, hogy Plagueis még élt az ep1 cselekménye alatt :clap2: ).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpatine születését is módosíthatják a kánonban? Akár korábbra is tehetik.

Szerintem abszolút nagyon jó ötlet volt, hogy Plagueis élt még A Baljós árnyak idején. Az egyik legjobb része a regénynek. Szívből remélem, hogy majd átveszi a kánon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.