Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Remek! :psycho: Az 1. részt még nem olvastam ki, de már a vége felé járok. Nagyszerű és újszerű könyv minden téren. Ha a további 2 rész is hasonlókat tartogat, mindenképp vevős lesz.

 

Állítólag még jobbak is lesznek. Meglátjuk. A fordító szerint a második rész megint nagy alkotás.

 

Azta, ez aztán a gyors munka. :o

 

Ugye, én is csodálkoztam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Bane: Rule of Two fordítása hamarosan, még ebben a hónapban elkészül.

A Dynasyty of Evil-hez hamarosan hozzálát a fordító.

 

Ez nagyszerű hír. Akkor megvan az esély, hogy egymás után adják ki a három könyvet.

 

Most jutott eszembe, hogy ez még nem garancia egy márciusi megjelenésre, lehet, hogy a kiadó pár hónappal csúsztatja majd.

 

Szerintem (nagyon remélem) legkésőbb áprilisban kijön a Rule of Two. Addig elolvasom a nemrég beszerzett Thrawn-trilógiát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyszerű hír. Akkor megvan az esély, hogy egymás után adják ki a három könyvet.

 

 

 

Szerintem (nagyon remélem) legkésőbb áprilisban kijön a Rule of Two. Addig elolvasom a nemrég beszerzett Thrawn-trilógiát.

Az tényleg jó lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is nagyon tetszik ez a borító. Azért a regény népszerűségét jelzi, hogy kiadnak évfordulós kötetet is belőle :D

Szerintem nem kell kijavítani semmit sem, a prequel előtt jelent meg, mindent megszoktam benne úgy, ahogy van. Tudjuk, hogy van, ami nem igazodik, de ez engem azóta sem zavar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a kronológiát azért javíthatná, ha jól emlékszem a régi könyveiben a Klónok Háborúja 1-2 évtizeddel korábban történt nála.

 

Az nekem is nagyon tetszett, hogy egy egyszerű bányászból lesz Bane. Tényleg sok hasonlóság van közte és Anakin között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már beírtam ide is, de ma felkerült a starwars.hu-ra (de rég járatm ott, de le van robbanva :( ), hogy az újkiadású Thrawn-trilógia és a Kirajzás most megvehető tőlem az Antikváriumból, hogy akit érdekel, írjon. Csak BP-iek, meg fórumtalira jövök jöhetnek szóba, mert küldeni nem tudok (a postán megint eltűnt egy feladott csomagom, a t*köm ki van velük :angry: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a múlt héten szereztem meg A pusztítás útját, és persze egyből nekimentem : ) Az egyik legjobb SW könyv, amit valaha olvastam, mégsem tudok elmenni szó nélkül a legnagyobb hibája mellett - konkrétan a regény végére gondolok. Jobban is sikerülhetett volna. Mindenesetre tovább is Matthew Stovert tartom a legjobb SW-szerzőnek - és persze Zahnt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A második rész fordítása már elkészült, az anyag a kiadónál van, innentől ők döntik el, hogy mikor jelenhet meg. Március és július között bármikor.

A harmadik rész már fordítás alatt van elvileg, feltéve, ha nem kapott más anyagot a fordító.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt a részt untam, nem hoznak lázba a kártyajátékok.

A közben lévő dialógusok sokat dobtak rajta.

A párbeszédekkel összességében volt jó :) Egy játszma magában nem elég, az mindig csak a körítés, annak viszont első osztályú :) Sajnos hétvégén suli, így a héten nem érek a végére, de szerintem jövő héten mindenképpen végig olvasom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felnéztem a Szukits oldalára, de már nagyon régen nem frissítették.

 

http://www.szukitskiado.hu/index.php

Hát igen, mostanában nem szokásuk.

Remélem, hogy idén már lesz valami frissítés, ha már egyszer lesz webáruház.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.