Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Lehet, hogy már volt, csak nem emlékszem rá: lehet tudni valamit a 3. Bane-könyvről? Mikor lesz, mi lesz a címe, stb. Attól függetlenül, hogy sok mindenbe bele lehet kötni, érdekel, mi lesz a sztori vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy már volt, csak nem emlékszem rá: lehet tudni valamit a 3. Bane-könyvről? Mikor lesz, mi lesz a címe, stb. Attól függetlenül, hogy sok mindenbe bele lehet kötni, érdekel, mi lesz a sztori vége.

 

Asszem Augusztus végén jön és Gonosz Dinasztia lesz a címe :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy már volt, csak nem emlékszem rá: lehet tudni valamit a 3. Bane-könyvről? Mikor lesz, mi lesz a címe, stb. Attól függetlenül, hogy sok mindenbe bele lehet kötni, érdekel, mi lesz a sztori vége.

Augusztus 24-én jelenik meg A gonosz dinasztia. 2690Ft lesz az ára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd kíváncsi leszek a véleményetekre, szerintem zseniális könyv. :)

A múlt kísértetét mindenki olvasta már, és csak nekem volt új, vagy senkit nem érdekel?

Már kétszer is olvastam. Legutoljára 2 éve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok,

 

Aranyat találtam:

 

http://www.filecrop.com/DK-Publishing-Inside-the-Worlds-of-Star-Wars.html

 

...és a lap alján még lapozni is lehet!

 

Az összes híresebb SW enciklopédia, szkennelve, ráadásul élő megauploados linkek! Én már le is szedtem 1,46 GB.

 

Láttam már pár SAGA fórum tag privát oldalán hasonló gyüjteményt, de azoknak a minősége kritikán aluli volt. Én nagyon sok szkennelt SW irodalommal rendelkezem, ezeknek is egy része már megvolt DE NEM ILYEN MINŐSÉGBEN!

 

Tessék tölteni gyorsan!!!!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Maul: A vadászó árnyék.

Az egyik legjobb Sw regény, amit valaha olvastam. A karakterek nagyon jól eltaláltak, Darsha Assant, Jax Pavan I-5. Darth Maul gonosz, brutális és gonosz. Vérbeli Sith, vérbeli vadász. Az író nagyszerűen kanyarította az eseményeket a Baljós árnyakhoz.

5/5

 

A Birodalom árnyai.

Hagyományos Sw kalandregény a klasszikus trilógia idejében. A cselekmény pörgős, gyors. Jól lehet rajta szórakozni. Csak az zavar benne, hogy Xizor túl nagy hatalmú, és neki tulajdonít az író egy bizonyos dolgot, amit nem kéne.

5/4

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

na vegre ijet is latni itt kosz zeee ezer hala

ja vadaszo arnyek jo konyv bar 10000 ft nem erne meg amin lattam egyes oldalakon de mazlim volt 2800 megvettem

birodalom arnyai regen olvastam pasz

viszont most mesterkedem a scanelesel a 2008 pro book clon vars clonok haboruja es a kulso ur

mivel koltozes megviselt meg csaladi okok joval levagyok maradva mindennel

deazert kosz mindent az oldal szerkesztoitol remek oldal

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az k*rva sok.

 

Ja pár nap és megjelenik a Gonosz Dinasztia :D

Én is reméltem, hogy megállnak 3000-nél a SW könyveknél, de ez nyilvánvalóan azt jelenti, hogy ne számítsunk 3300 alatt egyetlen SW könyvre sem a jövőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még idén megjelenik az Én, a Jedi is. Ha a két könyvet rendelsz, akkor nem kell postaköltséget fizetni.

 

A jövő látomása esetében én is reménykedek hátha bekerül antikváriumba. Talán nem veszem meg azonnal az új kiadást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a két könyvet rendelsz, akkor nem kell postaköltséget fizetni.

Ez nekem is új. Úgy tudtam, hogy csak 10 ezer ft feletti értékű rendelés esetén engedik el a postaköltséget.

Akkor viszont én is várok A jövő látomásával, és a Tomboló Erővel együtt fogom megvenni. Azért nem mindegy, hogy 6 ezret fizetek a 2 regényért, vagy 7-et.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nekem is új. Úgy tudtam, hogy csak 10 ezer ft feletti értékű rendelés esetén engedik el a postaköltséget.

Akkor viszont én is várok A jövő látomásával, és a Tomboló Erővel együtt fogom megvenni. Azért nem mindegy, hogy 6 ezret fizetek a 2 regényért, vagy 7-et.

 

Igen, ha Szukits oldaláról rendelsz akkor már 5000 Ft-nál ingyenes a házhoz szállítás. Valószínűleg én is együtt fogom megrendelni a két könyvet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.