Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

A nem jönne be egy enyhe kifejezés arra, amit valószínűleg gondolna róla :D Nekem csak pár oldal erejéig volt szerencsétlenségem a sztorihoz, bőven sok volt az is.

Nekem meg amúgy is herótom van a non-canontól. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

mivel ujra beszerzes alatt vannak a muvek es ujbol kiolvasas alat hozzaszolok enis a magyar konyveket elehet felejteni ehez hozzajon meg a Star Wars junior sorozat na ezt lehuznam a wc a kristalycsillag a jedi hatalma es a kulonbeke ezeknek semmi de semmi keresnivalojuk nem lenne az eu ban vagy ha zahn irna meg :)

12.000 ft ert kinaljak a lazadas hajnalat meg hallani sem hallotam elado peldanyt menyire ritka ez a konyv? es a baktahaboru 7500 ert mert mar csak ezek hianyoznak a kerdes olyan ritka mint a holtak vedelmezoje vagy mint a birodalom arnyai?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

mivel ujra beszerzes alatt vannak a muvek es ujbol kiolvasas alat hozzaszolok enis a magyar konyveket elehet felejteni ehez hozzajon meg a Star Wars junior sorozat na ezt lehuznam a wc a kristalycsillag a jedi hatalma es a kulonbeke ezeknek semmi de semmi keresnivalojuk nem lenne az eu ban vagy ha zahn irna meg :)

12.000 ft ert kinaljak a lazadas hajnalat meg hallani sem hallotam elado peldanyt menyire ritka ez a konyv? es a baktahaboru 7500 ert mert mar csak ezek hianyoznak a kerdes olyan ritka mint a holtak vedelmezoje vagy mint a birodalom arnyai?

Nekem a Különbéke tetszett, szerintem nincs gáz története. A Kristálycsillagot még nem olvastam, de meg van word fájlban, szóval majd egyszer biztos el fogom. Mondjuk nem hallottam róla jókat, a történet inkább a Star Trek-univerumban férne el, ahogy elolvastam pár véleményt és spoilert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Revanben is ez a neve akkor elfogadom :) Jó tudni végre a nevét, bár szerintem mindig is Száműzött marad.

Nekem is. De éppen ideje volt már, hogy kiderüljön a neve. Ahogy Jaden Korr fajára, nemére és kinézetére is sor került végre ő is megkapta ezt a tiszteletet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is. De éppen ideje volt már, hogy kiderüljön a neve. Ahogy Jaden Korr fajára, nemére és kinézetére is sor került végre ő is megkapta ezt a tiszteletet. :)

 

Előbb utóbb minden ilyen kiderül. Jadenről jut eszembe, lehet kijátszom újra a Jedi Academyt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Választ kaptam a Szukitstól a Star Wars-os terveikkel kapcsolatban. A Szavazáson jól szerepelt sorozatokat mind szeretnék megjelentetni. Még nincsenek konkrétumok, mivel a jogtulajdonossal is meg kell állapodni. Tehát még mindig kútba eshetnek a terveik. Egyes részes regények megjelenése is elképzelhető.

A szavazáson a The Old Republic, Republic Commando, Crosscurrent ért el nagyon jó eredményeket, illetve még a New Jedi Order is elég jól produkálta magát, így esélyes ő is. Tehát ezek a sorozatok állnak a terveik között első helyen.

A tárgyalások egyébként már jelenleg is folynak.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a híreket!

Jobban belegondolva egy Dűne-könyv is majdnem 4000, (azért ki lehetne hozni őket kevésbé puccos kiadásban is, akkor azok is olcsóbbak lennének, elég megnézni a régi kiadásokat, de nekem bejön ez a formátum. így nem morgok), szóval nem az SW a legdrágább így sem.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Választ kaptam a Szukitstól a Star Wars-os terveikkel kapcsolatban. A Szavazáson jól szerepelt sorozatokat mind szeretnék megjelentetni. Még nincsenek konkrétumok, mivel a jogtulajdonossal is meg kell állapodni. Tehát még mindig kútba eshetnek a terveik. Egyes részes regények megjelenése is elképzelhető.

A szavazáson a The Old Republic, Republic Commando, Crosscurrent ért el nagyon jó eredményeket, illetve még a New Jedi Order is elég jól produkálta magát, így esélyes ő is. Tehát ezek a sorozatok állnak a terveik között első helyen.

A tárgyalások egyébként már jelenleg is folynak.

NJO... NJO... NJO... NJO... NJO! NJO!! NJO!!! :money:

 

Apropó, nagyon bejön A Jövő Látomása, megérte ezt a hosszú és nyugis felvezetőt azaz A Múlt Kísértetét végigolvasni, mert végre ismét nagyon izgalmas. És sokkal jobban tetszik, ahogy bánnak a karakterekkel, nem csak úgy lógnak a levegőben. Luke és Mara beszélgetése arról, hogy Luke min ment keresztül a Dark Empire óta, az eddigi kedvenc jelenetem. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.