Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

Azt meg külön érdekes figyelni, hogy mely könyvek kerülne be az Essential Legends Collecion-be. Eddig úgy néz ki, a Régi Köztársaság könyvek közül mind bekerül. Csak a Halálvilág és az Elveszett Sith törzs nincs még benne. Vajon az X-szárnyúak is végig megy a Mercy Kill-ig? Vagy leállnak a Solo Command-nál? Vagy lesz még az X-szárnyúakhoz hasonló hosszabb sorozat? Esetleg Legacy of the Force, vagy Fate of the Jedi?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel a Szukits 2006-os Új Rendjével kezdtem el SW könyveket gyűjteni, ez az X-szárnyú sorozat nekem teljesen kimaradt anno. Ezért is lenne jó most pótolni. 

Amúgy ezek önálló sztorik, vagy összefüggő sztorifolyamot alkotnak? 

 

23 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Esetleg Legacy of the Force, vagy Fate of the Jedi?

Ezeknek nagyon örülnék, én biztos vevő lennék rájuk. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Mivel a Szukits 2006-os Új Rendjével kezdtem el SW könyveket gyűjteni, ez az X-szárnyú sorozat nekem teljesen kimaradt anno. Ezért is lenne jó most pótolni. 

Amúgy ezek önálló sztorik, vagy összefüggő sztorifolyamot alkotnak? 

 

Ezeknek nagyon örülnék, én biztos vevő lennék rájuk. 

Az X-szárnyúak első 4 könyve a Zsivány-ciklus. Az 5-7. kötetek a Lidérc ciklus. A továbbiak meg ezeket folytatják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Mivel a Szukits 2006-os Új Rendjével kezdtem el SW könyveket gyűjteni, ez az X-szárnyú sorozat nekem teljesen kimaradt anno. Ezért is lenne jó most pótolni. 

Amúgy ezek önálló sztorik, vagy összefüggő sztorifolyamot alkotnak? 

 

Ezeknek nagyon örülnék, én biztos vevő lennék rájuk. 

 

Amennyiben olvastad a Thrawn keze duológiát, a második könyvben az első négy X-szárnyú könyv karakterei is felbukkannak, vagyis már talán az első könyvben is néhányan közülük. Előbb olvastam az X-szárnyúakat, ezért nekem külön plusz volt a szerepeltetésük. Emiatt majd néhány dolog nem fog meglepetésként érni az X-szárnyúakban :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
  • 4 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Igaz, hogy 2025-ben vagy 2026-ban jelent volna meg Magyarországon az X-szárnyú Solo Command, de legalább lett volna hivatalos kiadvány is nemcsak rajongói. Talán addigra lesz egy új kiadó, aki Star Wars könyveket és képregényeket fog kiadni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jövőbeni kiadó még láthat fantáziát az Essential Legends Collection-ben. Főleg, ha látják, hogy ennyire megosztott a fogyasztó közönség. Lásd a kánon vs. legendák szembenállást.

Persze, ez akkor reális, ha javul a gazdaság és a jövőbeni kiadó úgy dönt, hogy egy kicsivel több könyvet ad ki, mint évente négyet. Nyilván nem lesz olyan sok, mint régen, de az sem lehetetlen, hogy pár év múlva évente 6-8 regény jelenjen meg. Persze, ez egy pozitív forgatókönyv.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, én valahogy nem szeretném, hogy éves kihagyás után a legends vegye el a kánon elől a helyet, pláne akkor ha a kötetszám lemegy évi 4-5-re. Inkább jöjjenek azok a kánon tartalmak, amik a  hiátus alatt megjelentek angolul, de magyarul már nem tudtak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez attól is függ, a Disney mit akart itt forgalmaztatni. Nem biztos, hogy lesz mozgástér. Amerikában miket adnak most? Kánonból Köztársaság Fénykora, illetve mellé 2-3 egyéb korában játszódó kis kaliberű sztori, plusz a Legendák újra kiadások az Essential Collections-ben. Könnyen meglehet, hogy a Disney majd azt szeretné, hogy mindkét vonalat vigyék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.