Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Nem rossz ötlet :D Bár engem ezekből néhány érdekel, néhány viszont nem, mivel már olvastam pár mondatot róluk ;) Ezek alapján lehet szelektálni :)

 

 

Én tartom azon véleményemet amit korábban is leírtam, hogy néhány mondatos tartalomból egyéb hírekből nem szabad elöre véleményt alkotni. Mindennek meg kell adni egy esélyt és utána lehet csak igazán értékelni .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tartom azon véleményemet amit korábban is leírtam, hogy néhány mondatos tartalomból egyéb hírekből nem szabad elöre véleményt alkotni. Mindennek meg kell adni egy esélyt és utána lehet csak igazán értékelni .

Egy történet tíz mondatban is ugyanolyan, mint ezerben. Max ezerben nagyobb szenvedés, és emiatt el sem jutsz a végére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tartom azon véleményemet amit korábban is leírtam, hogy néhány mondatos tartalomból egyéb hírekből nem szabad elöre véleményt alkotni. Mindennek meg kell adni egy esélyt és utána lehet csak igazán értékelni .

Ilyen alapon minden könyvet el kéne olvasnod és minden filmet meg kéne nézned. Ez pedig ugye nem megoldható, tehát az ember szelektál valami alapján, aztán legfeljebb rosszul dönt. Engem a Thrawn-trilógia már 3 mondat után sem érdekelt. Később mégis beleolvastam az első rész elejébe, de csak megerősítettem korábbi döntésemet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz ötlet :D Bár engem ezekből néhány érdekel, néhány viszont nem, mivel már olvastam pár mondatot róluk ;) Ezek alapján lehet szelektálni :)

Pl. az NJO-ból nagyon érdekelne a Vector Prime és a Traitor. Az előbbi Salvatore miatt, az utóbbi Stower miatt. A Legacy of the Force-ból Traviss írásai izgatnak. A Fate of the Jedi-ből pedig Christie Golden írásait olvasnám szívesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hír a Timothy Zahn SW könyvek kedvelőinek: Zahn új SW könyvet fog írni 2011-re. A sztori a még magyarul meg sem jelent Allegiance (Hűség) után játszódna nem sokkal. A történetben a klasszikus hősök térnek vissza: Han, Luke, Leia, Csubi és még fel fog tűnni: Mara Jade és....Thrawn admirális személyesen. A könyv 2011-es megjelenése egybeesik A Birodalom örökösei 20 éves születésnapjával. Mivel a Szukits kiadó nagyon ráált Zahn-re, így a magyar megjelenés jelen állás szerint 100%-ig borítékolható 2012 után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Egmont Kiadó The Clone Wars-os szerepjáték könyvet tervez. :) A címe: A sorsod a kezedben van: A Jedi útja 1. Terjedelem: 160 oldal. Puhafedeles kivitel. Ára: 1699 Ft.

Másik tervezett kiadványuk: A klónok háborúja nagykönyv 1. 56 oldalon keményfedelesben 2199 Ft-ért.

Mindkettő megjelenése áprilisra várható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hír a Timothy Zahn SW könyvek kedvelőinek: Zahn új SW könyvet fog írni 2011-re. A sztori a még magyarul meg sem jelent Allegiance (Hűség) után játszódna nem sokkal.

Remek, csak győzzük kivárni a megjelenést :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Egmont Kiadó The Clone Wars-os szerepjáték könyvet tervez. :) A címe: A sorsod a kezedben van: A Jedi útja 1. Terjedelem: 160 oldal. Puhafedeles kivitel. Ára: 1699 Ft.

Másik tervezett kiadványuk: A klónok háborúja nagykönyv 1. 56 oldalon keményfedelesben 2199 Ft-ért.

Mindkettő megjelenése áprilisra várható.

Ó! Érdekes. Pont most nincs lóvém, a napkban ment el egy már 4 hónapja áhítozott valamire, amiről majd lesz fotó nemsokára :)

Mindenesetre a szerepjátékos könyv nagyon érdekel, szeretek RPG-zni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kolmilan: Úgy emlékszem nincs az Ep2-ből se képes enciklopédia, sem gépezetes könyv :)

 

Egmont könyvek: Star Wars - A klónok háborúja - A sorsod a kezedben van - A Jedi útja

Star Wars – A klónok háborúja Nagykönyv 1.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt van a polcomon. :)

 

:) Hogy én mennyit kerestem azt a könyvet, aztán valahol olvastam, hogy nem jelent meg magyarul se az, se a gépezetes könyv. Tehát akkor mégis megjelent.

Kereshetem majd megint :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:) Hogy én mennyit kerestem azt a könyvet, aztán valahol olvastam, hogy nem jelent meg magyarul se az, se a gépezetes könyv. Tehát akkor mégis megjelent.

Kereshetem majd megint :)

Van gépezetes is, egyik barátomnál még bele is olvastam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg aztán addig a Hűségnek is meg kéne jelennie. :)

Jah, nem ártana. Csak arra is mennyit kell még várni? :)

 

Régebben mintha láttam volna Alexandrában az említett Gépezetes könyvet. De az nem most volt.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep2 gépezetes nem jelent meg nálunk, csak az ep4-5-6-hoz, az ep1-hez, meg az ep3-hoz. A képes enciklopédia viszont kijött mindháromhoz. Egy ideig volt róla szó, hogy az ep3 idején megjelenne az ep2 gépezetes, de végül nem lett belőle semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep2 gépezetes nem jelent meg nálunk, csak az ep4-5-6-hoz, az ep1-hez, meg az ep3-hoz. A képes enciklopédia viszont kijött mindháromhoz. Egy ideig volt róla szó, hogy az ep3 idején megjelenne az ep2 gépezetes, de végül nem lett belőle semmi.

Wallatosnál mintha azt olvasgattam volna. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep2 gépezetes nem jelent meg nálunk, csak az ep4-5-6-hoz, az ep1-hez, meg az ep3-hoz. A képes enciklopédia viszont kijött mindháromhoz. Egy ideig volt róla szó, hogy az ep3 idején megjelenne az ep2 gépezetes, de végül nem lett belőle semmi.

Ráadásul az EP3-as képes enciklopédiát James Luceno írta. Egyik kedvenc EU íróm. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.