Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Szerintem az két külön dolog, hogy mit játszana el szívesen, és miből lesz tényleg valami. :)

 

Nyilvan,csak amugy ez az idoszak (III-IV kozotti ido) remek lehetosegeket nyujtana egy obi wan spin offhoz is ,bemutathatna hogyan lep kapcsolatba qui-gonnal ,bele lehetne irni ,jabbat,boba fettet stb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az két külön dolog, hogy mit játszana el szívesen, és miből lesz tényleg valami. :)

 

Nyilvan,csak amugy ez az idoszak (III-IV kozotti ido) remek lehetosegeket nyujtana egy obi wan spin offhoz is ,bemutathatna hogyan lep kapcsolatba qui-gonnal ,bele lehetne irni ,jabbat,boba fettet stb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem ertem az ilyen fikamatyik minek olvasnak egyaltalan konyvet ekkora iq val en inkabb halgatnek

Pont azért nem hallgatnak, mert ekkora IQ-juk van :hehe:

 

Kíváncsian várom, bár majd csak a Plagueisszel jön meg.

Nálam is így lesz, úgy sincs időm mostanában olvasni. És még ott van a polcon a Halálcsillag is (többek között).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, a kopár környezet meg van hozzá. :) Én nagyon várom ezt a könyvet. Egyelőre a történetet viszont el se tudom képzelni. :D Bár gondolom Jabba bűnszövetkezete és valamelyest a Birodalom is szerephez fog jutni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

J. J. Miller szerint a Kenobi könyv, amolyan western szerű történet lesz. Érdekes. Meglátjuk mi sül ki belőle.

KisKósa, itt a Tatooineon játszódó sztorid... :D Hamarabb megvalósították, mint gondoltuk volna :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy véletlenül pont belekattintottam ebbe a topikba, amikor zilllosárkány szólított. >.< Kicsit más koncepciót adtak neki, mint amit megírtam nekik, de örülök nekik, hogy értékelték a javaslatomat. :D

 

Egyébként ijesztő belegondolni, hogy a Yoda óta egyetlen Star Wars könyvet/képregényt sem vettem/olvastam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is ijesztő, úgyhogy térj vissza közénk. :D Amúgy mit szólnál, ha kiderülne, hogy töviről-hegyire a te sztoridat dolgozza fel Miller a következő könyvében? :) Vagy csak általánosságban adtál nekik ötletet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is ijesztő, úgyhogy térj vissza közénk. :D Amúgy mit szólnál, ha kiderülne, hogy töviről-hegyire a te sztoridat dolgozza fel Miller a következő könyvében? :) Vagy csak általánosságban adtál nekik ötletet?

Mivel én egy TOR sztorit vázoltam fel Nico Okarról, egy elérhetetlen, elszigetelt Tatooine-i kisvárosról, egy chiss Sith Nagyúrról és egy elrabolt Sith ereklyéről, úgyhogy ezt erősen kétlem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa, itt a Tatooineon játszódó sztorid... :D Hamarabb megvalósították, mint gondoltuk volna :)

 

Nekem is ez jutott eszembe.

 

Érdekes, hogy véletlenül pont belekattintottam ebbe a topikba, amikor zilllosárkány szólított. >.< Kicsit más koncepciót adtak neki, mint amit megírtam nekik, de örülök nekik, hogy értékelték a javaslatomat. :D

 

Egyébként ijesztő belegondolni, hogy a Yoda óta egyetlen Star Wars könyvet/képregényt sem vettem/olvastam.

 

Pedig érdemes. A Luke Skywalker és Mindor árnyai, a Halálcsillag és a Revan nagyon jók lettek. Főleg a Halálcsillag és a Revan.

A Birodalom vére képregénynek is nagyszerű története van.

 

A birodalom árnyairól mi a véleményetek?

 

 

Jó, akciódús kalandregény. Tetszett. Csak egy apróságot nem vett be a gyomrom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig érdemes. A Luke Skywalker és Mindor árnyai, a Halálcsillag és a Revan nagyon jók lettek. Főleg a Halálcsillag és a Revan.

A Birodalom vére képregénynek is nagyszerű története van.

Most, hogy kezd visszatérni belém a Star Wars rajongás, erőteljesen fontolgatom. (EU sorsa ide vagy oda, még a honlapom is megfordult a fejemben az SW Média szegényes munkáját látva, elvégre minden eleme megvan még.) A Revanban biztosan nem fogok csalódni és ha tényleg ilyen jó véleménnyel vagytok a másik kettőről, akkor abban sem. Nekem a Yoda irtózatosan nagy csalódás volt, talán ezért is nem vettem már egy ideje új SW könyvet. De ha kiolvasom azt a kalózos könyvet, amiből már csak pár oldal van hátra, szerintem megrendelem a Mindort.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most, hogy kezd visszatérni belém a Star Wars rajongás, erőteljesen fontolgatom. (EU sorsa ide vagy oda, még a honlapom is megfordult a fejemben az SW Média szegényes munkáját látva, elvégre minden eleme megvan még.) A Revanban biztosan nem fogok csalódni és ha tényleg ilyen jó véleménnyel vagytok a másik kettőről, akkor abban sem. Nekem a Yoda irtózatosan nagy csalódás volt, talán ezért is nem vettem már egy ideje új SW könyvet. De ha kiolvasom azt a kalózos könyvet, amiből már csak pár oldal van hátra, szerintem megrendelem a Mindort.

Nekem a Külső Űr volt nagy csalódás. Ha egyszer a Szukits kiadná a Clone Wars Gambit duológiát, akkor erősen fontolgatni fogom a beszerzését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, akciódús kalandregény. Tetszett. Csak egy apróságot nem vett be a gyomrom.

 

Mi volt az az apróság, már ha nem spoileres :D

A szerző Xizorral kapcsolatos egyik állítása. Egy kicsit spoileres.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a Külső Űr volt nagy csalódás. Ha egyszer a Szukits kiadná a Clone Wars Gambit duológiát, akkor erősen fontolgatni fogom a beszerzését.

Amikor olvastam, nekem se tetszett, de így visszagondolva voltak benne jó dolgok :) A No Prisonerst nagyon szívesen olvasnám, a Gambit duológiát pedig csak simán elolvasnám. De azért egy Shatterpointnak jobban örülnék. Most olvasom a Mindort és nagyon tetszik Stover stílusa :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor olvastam, nekem se tetszett, de így visszagondolva voltak benne jó dolgok :) A No Prisonerst nagyon szívesen olvasnám, a Gambit duológiát pedig csak simán elolvasnám. De azért egy Shatterpointnak jobban örülnék. Most olvasom a Mindort és nagyon tetszik Stover stílusa :D

Igen, voltak benne jó dolgok. Csak a szorit elhúzta feleslegesen. Ebből a történetből novellát kellett volna írni, nem regényt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Külső Űr szerintem dögunalmas, ez a legnagyobb baja. Nyulfarknyi történet 300 oldalon át részletezve. Az meg más kérdés, hogy az írónő stílusa miatt valahogy semmiféle SW-hangulat nem érződött át, pedig olyan klasszikus szereplők is felbukkantak, mint Dexter. De az a párbeszéd is olyan ötlettelen volt, hogy az író elpuskázta a lehetőséget.

 

Remélem, a Gambit-duológia nem jelenik meg itthon, csak foglalná a helyet más, jobb könyvektől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Clone Wars regények borítói engem nagyon megfogtak. Szívesen olvasnám én is őket magyarul.

 

Pár napja végeztem a Yoda regénnyel, és nekem tetszett a könyv könnyedebb, humorosabb hangvétele. Voltak benne kissé furcsa dolgok, de akkor is jó volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.