Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Képzeljétek mit tudtam meg. Ha az Aquila nem ment volna tönkre 2003 karácsonyára kihozták volna Az X-szárnyúak 7. részét és A Fejvadászháborúk 2. részét. Már le volt fordítva, sőt nyomdakész állapotban volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a TFU is jöjjön csak. Szukitsék szeretnek ráakaszkodni a videójátékos könyvek platformjára is, sőt az, hogy SW még rádob egy lapáttal is, úgyhogy nagy esélyt jósolok a könyvnek, nem kizárt az se, hogy jövőre az jön. Ugyanez lesz a helyzet a The Old Republiccal. A Dark Rendezvous helyett én inkábba Shatterpointot, vagy Barris Offee-s Medstar duológiát olvasnám.

De természetesen a Darth Bane-t várom a legeslegjobban.

Állítólag jövőre tuti lesz (feltéve, ha Matyi Dezső nem kavar megint).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem TFU regény érdekel ezekből a legjobban. A TOR nem villanyoz fel, ahogy a Darth Bane trilógia sem annyira. Kétségtelen, hogy nagyon jók lehetnek, csak annyira nem ismerem az SW-nek azt a korszakát. A Legacy Of Terror után kíváncsi lennék a Death Troopersre is. A Clone Wars könyvekből pedig a Dark Rendezvous érdekel a legjobban, mert kedvenc karakterem, Dooku gróf kiemelkedő szerephez jut. Ahogy Yoda is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos se a Barriss Offee könyveket, se a Shatterpointot nem ismerem, de az Offee könyvek jól hangzanak :D A TOR könyv pedig egyenesen mesés lenne :)

 

A Shatterpoint Windus könyv. És Matt Stover írta. Biztos nagyon jó. A TOR könyvnek örülnék a Darth Bane után a legjobban.

 

Engem TFU regény érdekel ezekből a legjobban. A TOR nem villanyoz fel, ahogy a Darth Bane trilógia sem annyira. Kétségtelen, hogy nagyon jók lehetnek, csak annyira nem ismerem az SW-nek azt a korszakát. A Legacy Of Terror után kíváncsi lennék a Death Troopersre is. A Clone Wars könyvekből pedig a Dark Rendezvous érdekel a legjobban, mert kedvenc karakterem, Dooku gróf kiemelkedő szerephez jut. Ahogy Yoda is.

Pont az a jó bennük, szerintem, hogy alig tudunk valamit ezekről a korokról. A Darth Bane trilógiában rengeteg Kotor utalás lesz.

A Legacy of Terror most pont elvette a kedvemet a Deathtrooperstől. :P

A Dark Rendezvoust a Szukits betervezte még 2007-ben, kérdés, hogy azóta nem törölték-e? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, azt hallottam az Aquila-ék elég alacsony példányszámmal dolgoztak SW könyveknél. Azt hiszem mindet csak 3000-ben adták ki. Szukitsék meg 4000-5000-rel kooperálnak. És még így is az övéik is milyen hamar elfogytak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol: A Lucasarts és a Bioware nagy lehetőségeket lát a The Old Republic Expanded Universe világában. Ugyebár februárban jön a webképregény gyűjteményes kiadása, júliusban pedig Sean Willams-től az első kenényfedeles TOR regény a Fatal Alliance. De máris előre van jelezve egy új TOR regény is, amit Paul Kemp ír.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinte biztos, hogy mi is kapni fogunk belőlük. A Szukits nagyon szeret ráakaszkodni az ilyenekre, lásd Dawn of War esete. Az még jobban növeli a vonzerejét a dolognak, hogy az rpg-s, videójátékos csoportról és a SW könyveket olvasókról is le tudnak nyúzni külön bőrt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karen Traviss törölte az Imperial Commando 2-t is. A TCW miatt minden túl bizonytalan a mandalóriaiakkal kapcsoltban, és nam akar sötétben tapogatózni, úgy véli, amíg nincsenek letisztázva a dolgok nincs értelme a témaában dolgoznia.

Ez lett volna az utolsó Commando könyv. A főhősök elszöktek volna a Birodalomból a mandikhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.