Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Off

Szerintem az utána következő sztorik még inkább, szóval a vongok még nem is annyira.

A vongok és azon túl már az EEU. Extreme Expanded Universe :|

Ennek ellenére valamiért mégis 19 kötetes lett az NJO és utána jött még egy pár sorozat. Az amerikai rajongókat is megosztotta ezek a dolgok, valamiért Amerikában mégis nyomják őket. Érdekes. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Szükségem lenne a segítségetekre.Felmérést szeretnék készíteni,mekkora igény lenne,egy olyan kiadóra amely csak SW regényeket adna ki.

Melyek azok a regények,amelyeket érdemes lenne Magyarországon megjelentetni,ill. a már megjelentek közül újra kiadni.Komoly,józan gondolkodású emberek válaszait várom az ésszerűség határain belül,a janagyos@gmail.com-ra.

A válaszokat előre is köszönöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajánlom figyelmetekbe a következő kérdőívet, amit a Delta Vision készített a fantasy és sci-fi piac szereplőinek kérésére. A kérdőívben sokmindent kérdeznek, még azt is , hogy mely világokról szeretnénk több könyvet olvasni. A választásoknál a Star Wars is szerepel. Jó lenne megerősíteni a kiadókat ilyen formában is, hogy van igény Star Wars-ra. Én már kitöltöttem, aki kedvet érez hozzá kitöltheti.

 

http://www.deltavision.hu/kerdoiv/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, a listában elég sok minden szerpel sok kiadóktól. Delta, Cherubion, Beholder, Tuan, Szukits, Alexandra...

Nem vagyok nagy Dűne fan, de feltűnt a hiánya a kérdőívben. Sőt, azt hiszem Aliens és Predator sincs.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jedi-növendék 2: Sötét vetélytárs.

 

Spoiler:

Nagyon jó húzás, hogy Qui-gonnak is volt egy bukott padavanja. Xanatos nagyon jó karakter. Még Sidious méltó tanítványa is lehetett volna. Qui-gon csak most fogadta Obi-vant padavanjává. Anakinnál 12 évvel később már gondolkodott ennyit. :)

Rövid, de nagyszerű kis könyv. 5/5

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöhetne magyarul is. :)

Elég különc könyv ez. Jöhetne magyarul, de csak miután már leadtak jó pár fontosabb könyvet, mint pl. Darth Bane trilógia, Allegiance, Republic Commando sorozat, Deathstar, TFU regény....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jedi-növendék 3: Rejtett múlt.

 

Ez is nagyszerű kis könyv. Sikerült belesűríteni 3 bolygót is.

Spoiler:

Obi-vannak nem sikerült kitörölni a memóriáját. Itt meg lett említve, hogy Owen a testvére. De ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy Owen Lars-ról van szó. Más Owen is van a Galaxisban rajta kívűl. ;) Baftu és Beju elég nagy szemétládák.

Paxxi és Guerra karaktere nagyon szimpatikus. Habár a Finadaron helyreállt a rend, de ettől még lehetnek csempészek.

Összességében véve 5/5

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jedi-növendék 2: Sötét vetélytárs.

Imádom ezt a könyvet. Ezt olvastam először ebben a szériában, apám vette a mamától való hazaúton a győri vasútállomáson, mert nem kapott PC Gurut. Mire Veszprémbe ért a vonat, elolvastam ;) Számomra az egyik leghangulatosabb Star Wars novella.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imádom ezt a könyvet. Ezt olvastam először ebben a szériában, apám vette a mamától való hazaúton a győri vasútállomáson, mert nem kapott PC Gurut. Mire Veszprémbe ért a vonat, elolvastam :D Számomra az egyik leghangulatosabb Star Wars novella.

Én kb 10 éve kaptam a 12. születésnapomra az első kötettel együtt. Akkoriban nem volt túl sok SW könyvem, így nagyon örültem mind a kettőnek. Tényleg nagyon hangulatos. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvasva az ismertetőket és pláne az iróval készült interjút, valahogy azt érzem, hogy ez a horror SW lesz mindennek az alja. Már a Vongokkal megmutatták, hogy lehet mélyre ásni, de most aztán elővették a kotrógépeket is. Már az SW.com-os interjú alcime is milyen: "The Zombies you are looking for". He?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvasva az ismertetőket és pláne az iróval készült interjút, valahogy azt érzem, hogy ez a horror SW lesz mindennek az alja. Már a Vongokkal megmutatták, hogy lehet mélyre ásni, de most aztán elővették a kotrógépeket is. Már az SW.com-os interjú alcime is milyen: "The Zombies you are looking for". He?

Hát ez a horror SW már tényleg túl extrém.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amerikában már megjelentek a következő könyvek:

 

A New Hope: The Life of Luke Skywalker

 

 

 

Rebel Force 4: Firefight

 

 

 

 

 

Secret Missions #1: Breakout Squad

 

 

 

 

 

The Clone Wars: Visual Guide Ultimate Battles

 

 

 

 

The Art of "Star Wars: The Clone Wars"

 

 

 

LEGO Star Wars: The Visual Dictionary

 

 

 

Deathtroopers

 

 

 

Imperial Commando: 501st

 

 

 

The Clone Wars: The Official Episode Guide: Season 1

lukelife.jpg

imageload.jpg

250px_Breakout_bg.jpg

250px_TCW_VG_Ultimate_Battles.jpg

250px_Artofcw_cover_bg.jpg

starwars_visual_dictionary.jpg

250px_Deathtroopers.jpg

250px_501st_bg.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A New Hope: The Life of Luke Skywalker

Rebel Force 4: Firefight

Imperial Commando: 501st

Leginkább az első kettő ezek közül érdekel, de még talántán a harmadik is, bár az kétesélyes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leginkább az első kettő ezek közül érdekel, de még talántán a harmadik is, bár az kétesélyes.

Az első 2 azt hiszem ifjúsági regény.

 

Engem személy szerint ezek közül csak az Imperial Commando érdekel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Clone Wars: Visual Guide Ultimate Battles

The Art of "Star Wars: The Clone Wars"

LEGO Star Wars: The Visual Dictionary

Deathtroopers

The Clone Wars: The Official Episode Guide: Season 1

Engem ezek érdekelnek. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hamarosan megjelenik Amerikában a Dynasty of Evil Karpyshyn mester tollából. Az író egy örömteli bejelentéssel szolgált: ott van a The Old Republic MMO írói gárdájában. Ezzel kapcsolatos egy rossz hír: nem ő írja meg a The Old Republic regényt, habár szerette volna és a fejesek elsőként neki ajánlották fel. De sajnos a TOR határideje miatt nem tudta elvállalni. Habár ez nem zárja ki, hogy nem fog még írni TOR regényt, hisz a jelenleg bejelentett könyv csupán az első lenne a sorban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol: Sean Williams írja a The Old Republic regényt (a The Force Unleashed írója) Várható amerikai megjelenés: 2010. július 27. Magyar megjelenés: mivel Szukitsék szeretnek rámozdulni a videójátékos könyvekre így szinte biztos, hogy nálunk is megjelenik.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

A The Old Republic kb 3600 évvel játszódik majd a filmek előtt. A Sith-ek 300 év után ismét háborút kezdenek a Régi Köztársaság ellen. A végén még Coruscantot is beveszik. A könyv a Sith győzelem előzményeiről szól majd. Ennél többet sajnos nem tudunk.

A megjelenés az érdekes igazán. Lhet, hogy már jövő év végén itt lesz a játék? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.