Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Ismét köszi.Rendesen megkavarták.Annak idején szerintem nem kellett volna a Predatorokat belevinni az univerzumba.

A Predatoroknak ehhez semmi köze, mivel az Alien3-ban lett megkavarva a dolog. Meg anélkül hogyan lenne három remek AVP játékunk? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Predatoroknak ehhez semmi köze, mivel az Alien3-ban lett megkavarva a dolog. Meg anélkül hogyan lenne három remek AVP játékunk? :D

 

Azért van mert ha nem lett volna az első AVP-film, akkor nem kavarták volna meg azzal a storyt, hogy a mi időnkben is már ismerték a xenokat.Szerintem sokkal zseniálisabb hogy a Nostromo útjának idején ismerhették volna őket.Az Alien 3-at újrta kéne már néznem már rég láttam.Szóval elég lett volna játékszinten tartani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A két AVP filmet egyszerűen nem kell komolyan venni és kész. Úgy, ahogy vannak, el kell őket felejteni, legalábbis részemről csak és kizárólag a három játék tekinthető canonizált mozgóképes AVP sztorinak (és szerintem az sem véletlen, hogy a mostani játék csak a predatorok űrhajóját és a predalien formáját vette át, de a sztoritban egyáltalán nem utalt a két filmre, ellenben az Aliensre igen). Az a két fos nem. :D Mint a Star Warsban a Holiday Special.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az Alien 1. filmje alapján a Wayland-Yutani társaságnak valahonnan kellett ismernie az alieneket korábbról, nem?

Igen, ismerték, abból az üzenetből, amit a Nostromo is vett. Abban pontos leírás volt a dögökről, és a Földön már azelőtt megfejtették, hogy a Nostromo elindult. Egész pontosan, az üzenet megfejtése után tették fel Asht a hajóra, aki újraprogramozta Anyát, hogy a Nostromo a szokott útvonal helyett a Zeta II Reticuli mellett haladjon el (bár ezt úgy állították be, mintha az üzenet fogadása után tért volna le a pályájáról, valójában már a Thedust is úgy hagyta el, hogy útba ejtse az akkor még felderítetlen Acheront).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ismerték, abból az üzenetből, amit a Nostromo is vett. Abban pontos leírás volt a dögökről, és a Földön már azelőtt megfejtették, hogy a Nostromo elindult. Egész pontosan, az üzenet megfejtése után tették fel Asht a hajóra, aki újraprogramozta Anyát, hogy a Nostromo a szokott útvonal helyett a Zeta II Reticuli mellett haladjon el (bár ezt úgy állították be, mintha az üzenet fogadása után tért volna le a pályájáról, valójában már a Thedust is úgy hagyta el, hogy útba ejtse az akkor még felderítetlen Acheront).

Lehet, hogy ebbe belekavar majd az Alien Origins film, nem?

 

Szerintem az üzenet még nem zárja ki, hogy a Wayland-Yutani társaság már évtizedekkel korábbról ne ismerte volna a xenomorfokat.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másodszor is végigjátszottam ezt a játékot. Így, háttérhangokkal, zenével és az átvezető videók hangosfilmmé tételével, na meg a szaggatások elmaradásával sokkal jobb lett :) Egy-két helyen már para is volt, néhányszor össze is rezzentem, és alapvetően, hangulatos volt.

Ami viszont poén, és csak a cast lista megtekintésekor vettem észre. Azért szemétség a Sega-tól, hogy csak Lance Henriksent reklámozta. Pedig emberek, van még egy szereplő az Aliensből. William Hope, azaz a mi szeretett Gorman hadnagyunk adja Dr. H. G. Groves hangját (ő felügyeli a 6-os Példányt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végeztem a Bad Company 2-vel.Nálam verte az mw 2-öt.Egyszerü, gyorsan tölt, izgalmas, jó karakterekkel van tele, szép grafika(bár az mw2 szebb).Mi kell még? :peace: A helikopter-pilóta nagyon nagy fazon volt.Dzséjt jutott eszembe róla. ;) Igazi laza arc.Kár hogy meghalt.A fegyverek is bejöttek, meg a story is, bár az nem igazán volt shakespeare-i.Nálam eddig az év játéka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belekezdtem a Mass Effectbe. :)

Tényleg piszok jó a feelingje bár a ritmusból fránya mód ki tudnak ejteni a fejlesztési cuccosok beállításai. Szoknom kell ezt a fajta stílust még :P

 

A második részben nem lesznek ilyen problémák. :P De hidd el, a végén nagyon be fog pörögni a játék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.