Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

LEGO Universe bétateszt:

 

Az év elején robbant be a köztudatba a LEGO Universe, és aki egy kicsit rajong érte, az fülig érő mosollyal

tekintette végig a trailert. Igen, a trailer mindenkit lenyűgözött, a benne rejlő lehetőségek nagyok. És voltam

olyan szerencsés, hogy a zárt bétába betekintést kaphattam...

 

Mi is a LEGO Universe? Az biztos, hogy egy Masszívan Multiplayerre alapozó játék. Teli van RPG elemekkel, de

viszont vannak benne hasonlóságok a LEGO (Star Wars, Indian Jones) játékokból. Mondhatnánk, hogy WoW, csak legóból,

de nem mondjuk. Miért? Teli van olyan ötletekkel, lehetőségekkel, melyek nagyszerű multi mókát nyújtanak. Ilyen az

építkezés, a küldetések, és maga a világ. Minden van benne! Sci-Fi, Fantasy, versenyek. Mókás küldetések. S még megannyi utalás régebbi LEGO címekre...

 

Negatívum

 

Néhol egy-egy küldetés viszont nálam unalomba fulladt: keresd meg ezt a zászlót, keresd meg az elátkozott építőkockát, stb...

 

Grafika

 

Szép, színes, olyan, amilyennek lennie kell! Mindent összevetve sok-sok boldog órát fog nyújtani a játék, feltéve, ha nem vesszük komolyan. Ez a játék mindannyiunknak készült: egészen fiataloknak, és nagyobb gyerekeknek, akik szeretnek nosztalgiázni.

Képeket sajnos már csak csütörtökön kaptok, mert a szerverek a mai napon 17:00-ig voltak nyitva, én hülye meg nem készítettem képeket. :S

 

m0dfm1llcx4xuaz3zf.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem elég, hogy zárt béta, még az órák számát is korlátozzák? ;)

Na mindegy, én várom majd a beszámolódat, a maiért is köszi, biztos nagyon jó játék lehet, a küldetések meg még nincsenek biztos teljesen kidolgozva, lesz ez még jobb, lehet, hogy gyorsan csináltak a bétára pár küldetést és kész ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lesz ez a Splinter Cell! :rock:

 

http://www.gamekapocs.hu/hir/18415/A+Mass+...-t+hasznal+majd

 

Így tuti nem 3-4 év várakozási idő lesz szerintem. Haj, be várom a harmadik részt! :D Már mint Mass Effectből.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így tuti nem 3-4 év várakozási idő lesz szerintem. Haj, be várom a harmadik részt! :D Már mint Mass Effectből.

Ezt erősen sejteni lehetett, mivel 2011-re tervezik és az ME1 és 2 között sem volt 3-4 év, csak kettő (na jó, három, ha az XBox számít :rock: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már szóba került a Mass Effect, akkor némi vélemény a játékról a részemről. :rock:

Maga a sztori nagyon jó, szépen felépítették, rengeteg háttérinfóval. Grafika elfogadható, karakterek jellemének kialakítása csillagos ötös, Joker hatalmas arc. :D

Viszont a játékmenettel nem vagyok teljesen megelégedve. Ez a sok beállítás, fejlesztés igen lehangoló tud lenni amikor már éppen belelendül az ember a harcokba. Feleslegesnek érzem őket. Több időt elvesz, illetve elvenne ha totál belemerülnék állandóan mint maga az akciózás. Ezzel remélem valamit csináltak a folytatásban.

Egyenlőre ennyi :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már szóba került a Mass Effect, akkor némi vélemény a játékról a részemről. :rock:

Maga a sztori nagyon jó, szépen felépítették, rengeteg háttérinfóval. Grafika elfogadható, karakterek jellemének kialakítása csillagos ötös, Joker hatalmas arc. :D

Viszont a játékmenettel nem vagyok teljesen megelégedve. Ez a sok beállítás, fejlesztés igen lehangoló tud lenni amikor már éppen belelendül az ember a harcokba. Feleslegesnek érzem őket. Több időt elvesz, illetve elvenne ha totál belemerülnék állandóan mint maga az akciózás. Ezzel remélem valamit csináltak a folytatásban.

Egyenlőre ennyi :D

Nem FPS játék, hanem MMO, csak ennyi :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem FPS játék, hanem MMO, csak ennyi :rock:

Mármint nem FPS hanem RPG. Oldi, ez RPG, ezzel jár, ez a műfaj lényege. Amúgy a játék egyik nagyon jó sajátossága, hogy nem feltétlen kell tűzharc közben bigyulálni. Lehet bonyolult, de mi lenne, ha a nyugis pillanatokban, mondjuk a Normandy fedélzetén fejlesztenél? Amúgy csináltak vele valamit a 2. részre, alaposan lebutították, sokak bánatára (többek között az enyémre is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint nem FPS hanem RPG. Oldi, ez RPG, ezzel jár, ez a műfaj lényege. Amúgy a játék egyik nagyon jó sajátossága, hogy nem feltétlen kell tűzharc közben bigyulálni. Lehet bonyolult, de mi lenne, ha a nyugis pillanatokban, mondjuk a Normandy fedélzetén fejlesztenél? Amúgy csináltak vele valamit a 2. részre, alaposan lebutították, sokak bánatára (többek között az enyémre is).

Hupsz! Rossz részét vágtam le az MMORPG-nek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy pontosítsunk. nem is MMORPG (lásd: WoW), hanem csak RPG. No mind1, nem piszkálásképpen írtam, csak helyesbítettem. Amúgy a harmadik részre azt ígérik, hogy sokkal több RPG elem lesz benne, de természetesen a második rész alapjaira építve. Jó ez a Bioware! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is nagyon fejlesztgetek, csak az egész piszkosul zavaros, amikor kismillió részegység köszön vissza rám a menűben.

Kismillió? Nézd meg a Baldur's Gate-t vagy a Dragon Age-t. Azután az ME1 egy RPG-lightnak fog tűnni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azután az ME1 egy RPG-lightnak fog tűnni :D
Az jó mert a második Imperial Galacticát pont azért hagytam mindig abba mert meguntam a fejlesztgetést. Akárhogy fejlesztgettem mindig jobb volt az ellenfél masinériája. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az jó mert a második Imperial Galacticát pont azért hagytam mindig abba mert meguntam a fejlesztgetést. Akárhogy fejlesztgettem mindig jobb volt az ellenfél masinériája. :D

Na igen, de az Imperium Galactica sorozat nem RPG, hanem RTS :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, de az Imperium Galactica sorozat nem RPG, hanem RTS :D
RPG műfajon belül nem tudok fejlesztős példát felhozni mert sose voltam RPG-s. Azt mondjuk nem tudtam hogy az IG milyen műfajú. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem éppen.Én játszani szeretek nem fejleszteni.Jó story shoti aztán annyi.De hogy halálra unom magam egy játékban az nem jó.Pörögjön.
Pörög az, csak el kell találni a megfelelő ritmust a fejlesztésekre. A sztori meg egész egyszerűen fantasztikus. Főleg a döntéshozatali kérdéseknél. Pl, melyik csapattagodat akarod megmenteni. R*hadt durva.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pörög az, csak el kell találni a megfelelő ritmust a fejlesztésekre. A sztori meg egész egyszerűen fantasztikus. Főleg a döntéshozatali kérdéseknél. Pl, melyik csapattagodat akarod megmenteni. R*hadt durva.

 

 

Egyiket sem.Dögöljön meg mind. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem éppen.Én játszani szeretek nem fejleszteni.Jó story shoti aztán annyi.De hogy halálra unom magam egy játékban az nem jó.Pörögjön.

Látod, ezért örök hiba! Mert a Mass Effectben képtelenség halálra unni magad. Ha nem a sztori, akkor a karakterek, ha az sem, akkor az akció köt le (na jó, a bolygófelderítések unalomba fulladhatnak, de azok meg nem kötelezőek semmilyen szinten). Mint egy interaktív akció-sci-fi film Star Wars részletességű világgal (és azzal felérő sztorival). A 30 órás játékidőből jó, ha 1 órát kitesz a konkrét fejlesztés, ÉS (dobpörgés) akár teljesen ki is váltható, ha az opcióban beállítod, hogy automatikusan fejlődjenek a karakterek (na erre varjatok gombot, király mi? :P ). Ha ezt beállítod, akkor nincs más dolgod, mint sodródni a sztorival.

 

Egyiket sem.Dögöljön meg mind. :P

Az az ME2 :D

 

Most jött meg a Collectors Edition (így mindkét rész gyűjtői kiadásban van meg), nagyon baba. Van benne képregény, koncepciós rajzos könyv, így készült DVD, meg mindenféle kód a netről letölthető földi jókhoz :P És persze itt a játék, csak még be kell fejeznem az ME1-et (ne kérdezzétek, hanyadikra), hogy a csaj (renegát) karakteremmel álljak neki (a letöltött verzióra jutott a hős faszi karakter, ő már olyan jó, hogy lassan Superman fekete báránynak tűnne mellette).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jött meg a Collectors Edition (így mindkét rész gyűjtői kiadásban van meg), nagyon baba. Van benne képregény, koncepciós rajzos könyv, így készült DVD, meg mindenféle kód a netről letölthető földi jókhoz :D
És akkor most okozta a halálomat a sárga irigység :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Ne iridjkedj, mert ilyen gyönyörű fémtokos, rajta gyönyörű térhatású képekkel illusztrált DVD-t tokot még nem láttam játékhoz :D
te-te-te... ezért még számolunk :D (ahogy nézem, annyiba kerül, mint a rendes játék, kár hogy még annyi pénzem sincs most :D )
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.