Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Fall of the Reach könyv után vizuálisan is látni a spartanok kiképzését, átalakítását, egyszerűen a Halo fanok álmának beteljesülése.

Akkor velem ez a baj, nem vagyok Halo fan :D Viszont hozza a játék hangulatát, szerintem az is piszok unalmas :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pocsék az irányítás. Főleg ha minden irányból jönnek a "rajongók".

Vagyis béna vagy :love: Szerintem nagyszerű játék! Ajánlom, hogy a folytatás is megjelenjen PC-re. 2008-ban a Mass Effect mellett ez volt a másik nagy durranás számomra. Zsigerből hozza egy jó űrhorror hangulatát, érdekes a sztorija és ebben is remek kis karakterek vannak. Az USG Ishimura meg tiszta USM Auriga :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első részben elakadtam rendesen, de annyira nem is fogott meg. Pocsék az irányítás. Főleg ha minden irányból jönnek a "rajongók".

 

Ugyanezért hagytam abba én is.Egy szobán nem tudtam túljutni, mert annyian jöttek mint az oroszok és az irányítás borzalom volt, hiába állítottam át.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem...

Nem lenne rossz. Bár most vettem észre, hogy az ME2 honlapján van egy Universe menüpont. Ha ott a Squadra kattintunk, fel vannak sorolva a már elérhető csapattagok, viszont van két Classified pont is. Ez vajon azt jelenti, hogy lesz még két karakter? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első részben elakadtam rendesen, de annyira nem is fogott meg. Pocsék az irányítás. Főleg ha minden irányból jönnek a "rajongók".

 

A Dead Space-ben hogy lehetett elakadni? Van egy gomb, amit ha megnyomsz akkor mutatja hogy melyik irányba menj (legalábbis az X360-as verzióban). Én csak konzolon játszottam, de azon nálam anno az év játéka volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dead Space-ben hogy lehetett elakadni? Van egy gomb, amit ha megnyomsz akkor mutatja hogy melyik irányba menj (legalábbis az X360-as verzióban). Én csak konzolon játszottam, de azon nálam anno az év játéka volt.
Nem úgy akadtam el. :) Bent vagyok egy teremben ahol már kevés a skuló de sok az irtani való. :) A már bevált technikák az időhúzásra pedig itt már nem működnek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lenne rossz. Bár most vettem észre, hogy az ME2 honlapján van egy Universe menüpont. Ha ott a Squadra kattintunk, fel vannak sorolva a már elérhető csapattagok, viszont van két Classified pont is. Ez vajon azt jelenti, hogy lesz még két karakter? :)

 

A következő magyarázat erre:

 

Spoiler:

Az a két csapattag Morinth, és Légió

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem úgy akadtam el. :) Bent vagyok egy teremben ahol már kevés a skuló de sok az irtani való. :) A már bevált technikák az időhúzásra pedig itt már nem működnek.

Nem tudom, szerintem ez is csodaszámba illő. Nekem a játékban még el is kellett hagynom a lőszereket, annyira teli voltam (meg úgy alapvetően mindent). És a nagyobb dögöket leszámítva egyik nekromorfra sem kell két golyónál többet kilőni egy jól fejlesztett pisztolyból, vagy rövid sorozatnál hosszabbat leadni rájuk a géppisztolyból (a többi fegyver meg nagyjából értelmetlen, bár a körfűrészt és a lángszórót még használtam a kis csimbókok ellen). Persze, ha ész nélkül lövöd őket célzás nélkül, mint ahogy apám szokta, az megint más, úgy érthető, csak a Dead Space-t úgy nem lehet játszani :D

 

A következő magyarázat erre:

Ez volt a másik tippem (mivel ugye egyikük sincs ott :P ), de minek rejtenék el őket?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, szerintem ez is csodaszámba illő. Nekem a játékban még el is kellett hagynom a lőszereket, annyira teli voltam (meg úgy alapvetően mindent). És a nagyobb dögöket leszámítva egyik nekromorfra sem kell két golyónál többet kilőni egy jól fejlesztett pisztolyból, vagy rövid sorozatnál hosszabbat leadni rájuk a géppisztolyból (a többi fegyver meg nagyjából értelmetlen, bár a körfűrészt és a lángszórót még használtam a kis csimbókok ellen). Persze, ha ész nélkül lövöd őket célzás nélkül, mint ahogy apám szokta, az megint más, úgy érthető, csak a Dead Space-t úgy nem lehet játszani :)
Akkor te egy csodalény vagy :)

 

Amúgy csak elkezdtem azt a nyavalyás Mass Effect első részét előröl :D De most minden "sarok" mögé benézek megbízásért :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem úgy akadtam el. :) Bent vagyok egy teremben ahol már kevés a skuló de sok az irtani való. :) A már bevált technikák az időhúzásra pedig itt már nem működnek.

 

 

Ugyanott akadtam el én is szerintem.Annyian jöttek mint az oroszok volt, hogy párat lelöttem, de utána kinött megint a végtagja.Vagy 20 próbálkozás után uninstall lett belőle.Atz irányítás volt gáz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.