Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Előguberáltam a C64-es játékos kazimat és kiderült hogy az első számítógépes gamém az Elite címet kapta. Nem lep meg hogy elfelejtettem mert nem került hozzám valami közel. Elég kevés alkalommal vettem elő és akkor se bírtam negyed óránál tovább játszogatni vele.

 

 

 

A következőkkel viszont elég gyakran sikerált játszani.

 

International Karate

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, most épp a Pixelhősök c. könyvet olvasom, ami pont ezekről a régi jó játékokról szól :)

A hozzá kapott DVD-n játszani is lehet velük Pc-n emulátorral :)

 

Nekem a legelső játékom a Boulder Dash volt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, most épp a Pixelhősök c. könyvet olvasom, ami pont ezekről a régi jó játékokról szól :)

A hozzá kapott DVD-n játszani is lehet velük Pc-n emulátorral :)

Mostanában épp azon filóztam hogy némelyiket meg lehetne keresni PC-n való nyomatás céljából. Mehetne a game-nosztalgia ezerrel. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huh gyerekek, a Mass Effect 2-t Őrület fokozaton ne Adeptussal csináljátok meg. Kicsit idegörlő. És az atomvetőt otthon ne hagyjátok! A nélkül át ne szálljatok az Omega 4 relé... Jujj....

 

És már megint nem sikerült lemészárolnom a csapatomat... Se Shepardot :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehetsz ennyire béna. :D Tessék magadra lőni azzal az atomvetővel. :D

 

Amúgy én legelsőre kipróbáltam. Ötven méterre lőttem csak vele, de itt a monitor ezen felén is éreztem a lökéshullámot :lol:

Az egyszerű, azt megcsináltam az első elsütésekor (a fene sem gondolta, hogy akkorát durran :D). De én most a bonyolult öngyilkosságra hajtok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már retro: Én most Zelda fanságom révén, 1986-os Nintendo játékkal játszom, azt tervezem, hogy végig játszom az összes Zelda játékot. (Nintendo DS-en, mindenféle NES, meg SNES emulátorral)

 

Valami ilyesmik:

 

http://www.youtube.com/watch?v=C7vcLht-cdE

 

RPG

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Killzone 3 - CES 11: Story Trailer

 

http://www.gametrailers.com/video/ces-11-killzone-3/709019

 

 

Dead Space 2 - Train Station Single-Player Walkthrough

 

http://www.gametrailers.com/video/train-station-dead-space-2/708998

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért egy Star Warsos kinect játékkal én is ellennék. Gondoljatok bele, úgy irányíthatnád az erőt, hogy kinyújtod a kezed. Ha lökő mozdulatot teszel, Erő lökés, ha begörbíted az ujjad, fojtogatás, ha szétállnának, akkor meg villámozás... nyami... lenne persze húzás is, meg egyebek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért egy Star Warsos kinect játékkal én is ellennék.

Idén jön majd SW-s játék Kinectre. Ha a SW videójátékos topicba nézelődsz egy tavaly nyári időpontban megtalálod a beharangozóját meg ahogy egy gyerek játszik vele.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tekintettel, hogy 12 hónap van még a megjelenésig és több, mint egy éve fejlesztik, úgy, hogy az alapokat már három éve megcsinálták, ez sem hír. Ez egy nesze semmi, fogd meg jól tipikus példája. :) Inkább az új DLC-ről írjanak, mert amióta elárulták, hogy lesz, azóta kussolnak róla. Na, az hír lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tavasszal jelenik meg. Ha nyáron jelenne meg az első összekötő DLC, nem marad idő a maradék kettőre, mivel három olyan kiegészítőt ígértek, amely összeköti az ME2-t az ME3-mal. A recept a következő lehet (én legalábbis így csinálnám): tavasz első, nyár második, ősz harmadik DLC, tél ME3.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tavasszal jelenik meg. Ha nyáron jelenne meg az első összekötő DLC, nem marad idő a maradék kettőre, mivel három olyan kiegészítőt ígértek, amely összeköti az ME2-t az ME3-mal. A recept a következő lehet (én legalábbis így csinálnám): tavasz első, nyár második, ősz harmadik DLC, tél ME3.

De azért nem feledd hogy a kiadók sokszor elfelejtenek racionálisan gondolkodni és még az ilyen magas labdát is képesek leesni hagyni :D (és aztán meg mindenért panaszkodnak)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.