Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Portal 2 kivégezve. Szó mi szó, jobb, mint az első. Hosszabb, összetettebbek a feladványok, viccesebbek a szereplők és lenyűgözőbb a látvány. Anno a Black Mesa Kutató Létesítmény sem volt egy kis sufni, de ebbe az Aperture Laboratóriumba kétszer is beleférne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OF: Red River

 

Hát ez inkább szimulátor mint "igazi" fps. Azaz két lövés és halott vagy. Ja és neked kell irányítani egy 4 fős csapatot ami persze nem gond. Meg ordít róla hogy inkább multis játék. Kicsit elszórakozom vele még aztán törlöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Portal 2 kivégezve. Szó mi szó, jobb, mint az első. Hosszabb, összetettebbek a feladványok, viccesebbek a szereplők és lenyűgözőbb a látvány. Anno a Black Mesa Kutató Létesítmény sem volt egy kis sufni, de ebbe az Aperture Laboratóriumba kétszer is beleférne. :)

Én is végigvittem :D Teljesen egyetértek veled :)

Elég furcsa volt vissza menni annyira az időbe(képletesen) ,csak fura volt hogy olyan mélyen vannak.

Láttam egy olyan táblát amin egy ember egy hatalmas hátizsákportálfegyvert cipelt :D

 

 

A Black Mesa létesítménybe a Half Life-ba kell menni?

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Black Mesa létesítménybe a Half Life-ba kell menni?

Igen, a Black Mesa (bírtam, mikor felemlegették :)) a Half Life, a Half Life: Opposing Force és a Half Life: Blue Shift színhelye (a Half Life 2-ben is van egy Black Mesa, de az már csak az eredeti után lett elnevezve :)). Lényegében az Aperture konkurenciája. Mindkettő a portáltechnológián dolgoztak, csak az Apertuernek ez anélkül sikerült, hogy a Földre szabadították volna a Xent.

Ha egyszer elkészül, akkor a Half Life 2 Episode 3-ban feltűnik az Aperture egyik hajója, a Borealis (az ep2-ben már látható volt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OF: Red River

 

Hát ez inkább szimulátor mint "igazi" fps. Azaz két lövés és halott vagy. Ja és neked kell irányítani egy 4 fős csapatot ami persze nem gond. Meg ordít róla hogy inkább multis játék. Kicsit elszórakozom vele még aztán törlöm.

Tegnap este belelestem én is. A csapatirányítás eddig kritikán aluli, sokszor jobb ha a földbe ásod magad mielőtt megnyitod az opciót, hogy közben ne lőjenek agyon. Talán jobb lett volna egy Ghost Recon féle, vagy inkább Republic Commandós csapatirányítás. A játék eleje meg elég unalmas ezzel a sok Hammerezéssel.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem ezt a Portal 2-öt a youtube-on. Meglepődtem hogy FPS. De lőni nem kell. Ez inkább mászkálós?

Mászkálós logikai. Jó lenne, ha nem lenne könnyű és éppen ezért rövid :)

Az a lényege, hogy az adott feladatot 2 portál segítségével kell megvalósítani. Bárhova (falra) fellőheted (egy portál fegyvered van) a portálokat és ha bemész az egyikbe, kijösz a másikon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A második rész még nem (a Portal és a Half Life-ok eredetiek). Majd jövő hónapban akarom megvenni.

akkor tudunk menni coopba :D Persze ha neked is van kedved :)

van valami aktív üzenet közvetítőd pl xfire msn?

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mászkálós logikai. Jó lenne, ha nem lenne könnyű és éppen ezért rövid :)

Az a lényege, hogy az adott feladatot 2 portál segítségével kell megvalósítani. Bárhova (falra) fellőheted (egy portál fegyvered van) a portálokat és ha bemész az egyikbe, kijösz a másikon. :)

Azért bárhová nem lehet portált nyitni, és nem is olyan rövid (igaz, nem a feladványok miatt húzható el a játék), mint az első rész.

 

akkor tudunk menni coopba :D Persze ha neked is van kedved :)

van valami aktív üzenet közvetítőd pl xfire msn?

Van kedvem és msn-em is, de szerdáig nem vagyok otthon (momentán a nagyimnál ülök a teraszon, Whiskey-t iszom és laptopozom, meg a friss levegős sötétben írok... ilyenre is ritkán van alkalmam, kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van kedvem és msn-em is, de szerdáig nem vagyok otthon (momentán a nagyimnál ülök a teraszon, Whiskey-t iszom és laptopozom, meg a friss levegős sötétben írok... ilyenre is ritkán van alkalmam, kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle :D).

Nagyon nagy élmény hidd el :D

És jó pihenést :)

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért bárhová nem lehet portált nyitni, és nem is olyan rövid (igaz, nem a feladványok miatt húzható el a játék), mint az első rész.

Csak az első részről nyilatkoztam. Az elég rövid volt a 3-4 órájával.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Crysis 2: Jómagam nem igazán szeretem az FPS-eket, de ekörül olyan hype volt és olyan szépek voltak a kikerült videók, hogy végül beruháztam rá. Nem bántam meg. Az amit a legtöbb FPS-ben nem szeretek itt szerencsére nem volt jelen: nem éreztem azt, hogy egy csőben megyek és nem hagyják a készitők, hogy felfedezzem a játék világát. Persze eltévedni nem lehet és azért itt is jó sok scriptelt esemény van, de ahhoz már kellően nagyok és kidolgozottak a pályák, hogy nálam ne törjön meg a hangulat. A grafika eszméletlenül szép volt és tényleg csak egy nyügöm van: hiányoltam a végéről egy igazi nagy boss fight-ot. Maga a játék annyira epikus, hogy igazán illett volna valami nagy lenyözendő böszmeség a végére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első résszel és a Warheaddel játszottál? Azok még szabadabbak és a végükre jutott boss fight is. Ez utóbbit én is hiányoltam, főleg a fenti két rész után. Az a három láthatatlan mumus nem volt egy nagy ellenfél. De az utolsó videó azért kárpótolt valamennyire. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első résszel és a Warheaddel játszottál? Azok még szabadabbak és a végükre jutott boss fight is. Ez utóbbit én is hiányoltam, főleg a fenti két rész után. Az a három láthatatlan mumus nem volt egy nagy ellenfél. De az utolsó videó azért kárpótolt valamennyire. :)

Sajnos nem játszottam, amit már a sztori miatt is bánok. Bár a játék elött igyekeztem tájékozodni Crysis ügyben, azért az lett volna az igazi, ha elötte végig is tudom játszani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ehh... még, hogy gyorsan játszom végig a játékokat. Half Life, 31 perc alatt kijátssza.

http://speeddemosarchive.com/HalfLife.html

Call of Duty 4: Modern Warfare, kicsivel több, mint másfél óra:

http://speeddemosarchive.com/CallOfDuty4.html

F.E.A.R., 55 perc.

http://speeddemosarchive.com/FEAR.html

Max Payne 2, 20 perc:

http://speeddemosarchive.com/MaxPayne2.html

 

A teljes lista, amiket már kivittek bespeedezve.

 

WOW... csak tudnám, hogy ebben mi az élvezet. Jó sok szabadidejük lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az ember nem normális. A világ (egyik) leghosszabb játékűt a BG2-t 23 perc alatt vitte végig?

Az ilyeneket fel kéne kötni, nem való a kezük ügyébe játék :angry:

 

Nem kicsit csaló az ürge amúgy. A Diablo 1-gyel aki játszott, tudja, hogy ilyen szintek nem lehetnek benne, szóval ennyit róla. :angry:

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Duke Nukem Forever legyen már diszkontban. :)

 

Majd 10 év múlva. :D Különben ezt a Brinket érdemes kipróbálni. A Bethesda adja ki(ami ugye az ID tulajdonosa), van egy olyan érzésem ,hogy Carmack bátyó belenyúlt ebbe a játékba. Nagyon szép a grafikája.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.