Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Jól látom ez afféle túlélő horror lesz Alien köntösben. Érdekes elképzelés kíváncsi leszek rá, csak ne az legyen mint a Colonial Marines-nél. Azért csinálhatják egy ideje ha idén év végén akarják kiadni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon félelmetes. De a story nem jön be. Ripley lánya nyomoz? Honnan tudná hova tünt az anyja, a WYC tuti nem mondd neki semmit, vagy azt hogy meghalt. Nekem ez erőltetett.

Pedig a WYC mondja el neki, legalábbis a trailer narrátora ezt mondja. Ez a Samuels nevű WYC-s figura (gondolom a helyi Burke) értesíti arról, hogy "úgy vélik, megtalálták" az anyját. Plusz Amanda maga is a WYC-nek dolgozik. Gondolom majd a játékból kiderül, hogy pontosan ki és miért csinál mit. Jelenleg azt tudom elképzelni, hogy Amanda a Weyland-Yutaninak dolgozva magánakcióban kutakodni kezdett az anyja után, a vezetőség erre felfigyelt, így úgy döntenek, összekötik a kellemest a hasznossal: elküldik Amandát egy kis Acheron-túrára. Így ő meghal, a WYC-nek meg lesz egy új xenója. Csak hát na, egy Ripley-vel nem szabad szórakozni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Három éve dolgoznak rajta. A hivatalos bejelentés több eddigi pletykát is igazolt (gameplay videó is van!).

 

2 éve követem csak a játékhíreket folyamatosan, szóval erről lemaradtam :D Ami miatt várom az a klausztrofóbiás hangulat meg hogy nem lesz lőfegyver.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 3 héttel később...

Nem is tudtam, hogy Freddie az ME3-ban is szinkronizált. Most rákerestem és jól meglepődtem, hogy ő volt a szétgyúrt James Vega :D

Én az első kijátaszás után tudtam meg. Akkoriban kezdtem el a három játékkal foglalkozó videókat nézegetni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már legjobb játék, szvsz ez meg a valaha készült legjobb videojáték trailer.

Tényleg nagyon jó és eszébe juttatja az embernek, hogy ebből akár remek mozifilm sorozat is lehetne... ha nem lenne olyan könnyű elrontani. Mivel pont a részletgazdagsága az egyik vonzereje szerintem csak egy Gyűrűk Ura szintü monumentális vállalkozásban lehetne szépen vászonra vinni. Ha igy nem akkor pedig inkább sehogy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azóta idegenkedek a megfilmesítés ötletétől mióta megtudtam hogy filmre akarják vinni a ME-sztorit. Nem igazán bízom abban hogy jól sülhet el.

Dettó. Esetleg egy Babylon 5/Deep Space Nine szerű sorozat lehetne belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.