Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Nekem az is simán ment.Nálam úgy szokott működni, hogy először elolvasom az nfo file-t.Ha nem megy akkor a torrentoldal fóruma.Ha úgysem akkor Google.De mindenképp elindítom.

Nálam pepita, csak mint írtam, a FEAR annyira érdekelt, mint a Sims, ezért miután nem indult el, és akkor még a google sem szolgált az én problémámra megoldással, ezért hagytam a fenébe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam pepita, csak mint írtam, a FEAR annyira érdekelt, mint a Sims, ezért miután nem indult el, és akkor még a google sem szolgált az én problémámra megoldással, ezért hagytam a fenébe.

 

Ok értem.Pedig baromi jó fps.Érdemes kipróbálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok értem.Pedig baromi jó fps.Érdemes kipróbálni.

Az első részre is ezt mondták, de én csak az első pályákat élveztem. Utána kifejezetten unatkoztam rajta. De majd egyszer kipróbálom, mert az első spec. eredetiben van meg (a kiegészítőivel együtt), mivel apám imádja és megvette őket. És van egy olyan sanda gyanúm, hogy ha barátibb lesz az ára, akkor előbb-utóbb a második rész is a polcomra kerül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OLdie, Dzséjt: Nektek recsegett a hang Crysis alatt?Ma felraktam, és baromira recseg a hang.Amikor először játszottam nem csinálta.Annyi a különbség, hogy most újabb hangfal van(egy 5.1-es logitech).A 10 éves 1000 ft-os nyomorulton nem recsegett most meg igen.A megoldást persze keresem de hátha ti tudjátok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még James Cameront is megrémítette az Avatar :)

Ez lesz az első olyan hollywoodi filmes adaptáció, amelyik ezt a valódi 3D-s grafikát alkalmazza. "Az Avatarban először fordult elő velem, hogy tényleg féltem, amikor a filmes szörnyetegek rám támadtak egy játékban" - mesélte James Cameron az E3-on.

http://www.hirado.hu/Hirek/2009/07/13/12/M..._az_Avatar.aspx

Nagyon félelmetes lesz, ha Cameron is fél tőle :lol::)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, az Avatar játék nyújtotta térhatású élményhez már a monitor ára is egy élmény, nem mellesleg, magyar honban ilyen spéci monyitort talán nem is kapni. Szóval a Föld játékos társadalmának jó, ha 1% kipróbálhatja majd az Avatar játékot teljes pompájában. Szóval szép, hogy Cameron a reklám kedvéért besz*rt tőle, de azért na... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más. Leszedtem a Prototype-ot.Nem tudom miért hype-olják, de nem egy nagy szám.Vannak benn jó ötletek(falonmászás), magákat a feladatokat gyengének érzem, és a grafika sem fogott meg.

Tegnap én is kipróbáltam, ma órákig nyúztam. Azt leszámítva, hogy a grafika közepes (meg néha valamiért lefagy a játék), fingom sincs, mi ez a sok hápogás körülötte, hogy ilyen csalódás, meg olyan unalmas. Soha életemben nem szórakoztam ilyen jól olyan játékon, aminek az egyetlen lényege, hogy henteljünk benne. És van itt minden, ami segít a húsdarálásban. Ráadásul szép nagy szabadság, arra megyek, amerre akarok, azt csinálok, amit akarok. Szerintem baromi jó lett, bár nem tudom, mit vártak azok, akik csalódtak. Nem világmegváltó, de pont az, aminek egy játéknak lennie kell: anélkül szórakoztat, hogy kitépjem a hajam (nem úgy, mint a nemrég újra végignyomott Mafia, hát annál majdnem átfejeltem a monitort, olyan idegesítő... ha a története nem lenne jó, már rég bezúztam volna a CD-ket).

Ami meg a gyatra grafikát illeti, amekkora a játéktér, és ahány ember/szörnyet, járművet, meg fizikát mozgat, hát elgondolkodhatna az, aki szebb grafikát várt (az meg egyenesen hülye, aki a Crysis szintjét várta el). Elég csak arra gondolni, hogy fele ilyen megmozdulással (nincs totális háború) a GTA4 szebb grafikája mellett erőmű kell. Ez meg fele olyan géppel elfut zökkenőmentesen.

 

OFF

Mondjuk ennél a játéknál is előjött az az érzésem, mint múltkor a filmeknél. A játékosoknak már semmi sem jó, és azt sem tudják, mi lenne nekik jó. Csak a nyafogás megy, meg a hihetetlen elvárások. De tuti, hogy otthon a kis pöcsverő fatökű meg 25 órában nyomja a játékot, amit a neten nagylegény módjára fikáz...

ON

 

(Félreértések elkerülése végett, bár téged idéztelek Frenkie, nem neked szántam, veled egyetértek abban, hogy a játék "nem nagy szám", csak nekem bejött így is.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Banyek, ehhez az Arma II.-höz nem kicsi kiegyensúlyozott idegállapot szükséges. Már maga az irányítás beállításához olyan negyvenes pulzus szükségleltetik. Hamarosan meg jön az Operation Flashpont kettő.

 

Most amúgy szüneteltetem a játékokat, elég meleg van leterhelt vidikártya nélkül is. No majd ősszel meg télen :D Nem kell majd itt feltekerni a radiátort. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Banyek, ehhez az Arma II.-höz nem kicsi kiegyensúlyozott idegállapot szükséges. Már maga az irányítás beállításához olyan negyvenes pulzus szükségleltetik. Hamarosan meg jön az Operation Flashpont kettő.

 

Most amúgy szüneteltetem a játékokat, elég meleg van leterhelt vidikártya nélkül is. No majd ősszel meg télen :lol: Nem kell majd itt feltekerni a radiátort. :D

 

Attól ne tarts, hogy meleg van.A gépnek nem lesz baja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes vele játszani?Nem túl tré a grafikája?

Nem mai játék (2005-ös), és igaz, a maga korában is "csak" átlagos volt. Szóval, ha a grafika alapján ítélsz meg játékot, akkor nem. Ha a játékélmény alapján, akkor igen. Valódi, hagyományos alapokra épülő FPS ("menj és lőj" elv), egy egész korrekt sztorival, meg frankó csavarral, és baromi jó átvezető videókkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ősz, a tél, és a jövő év eleje is igen erős lesz nevekben. A PC rákapott: Dragon Age: Origin, Modern Warfare 2, Mass Effect 2, Aliens vs Predator 3, Aliens: Colonial Marines, Mafia 2, Wolfenstein, Rage, Doom 4, Quake 5 (igaz, ez utóbbi kettő csak akkor jön, ha a Rage-et is kiadják jövőre), Avatar, Assasin's Creed 2, Fallout 4... most csak kapásból ezek azok, amik eszembe jutottak az elkövetkezendő fél-egy évből, és érdekelnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mai játék (2005-ös), és igaz, a maga korában is "csak" átlagos volt. Szóval, ha a grafika alapján ítélsz meg játékot, akkor nem. Ha a játékélmény alapján, akkor igen. Valódi, hagyományos alapokra épülő FPS ("menj és lőj" elv), egy egész korrekt sztorival, meg frankó csavarral, és baromi jó átvezető videókkal.

 

 

Nem grafika alapján itélek meg játékot(a főkedvenc a mai napig a Half-Life, pedig ez ezeréves már), de ugyanakkor ha nagyon tré a grafika azt nem szeretem.De mivel ajánlod ezért kipróbálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.