Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

A hszeket elnézve három hónapja seedért kiált mindenki.

Nem a kommentekből derül ki, hogy van-e seed vagy nincs, hanem a Seed mellé kiírt számból ;)

A Warhead, ahogy Phobos is írta, egy kiegészítő, mely önállóan is fut (kvázi egy második Crysis játék, de nem második rész). Az alapjátékban lévő kommandós egyik társát alakíthatjuk benne, aki az alapjátékban tőlünk függetlenül ténykedett, és csak néha találkoztunk vele (mondjuk emiatt van némi következetlenség a két történet között, mert a Crysisban a Warhead kiindulási pontjától csak fél nap telt el, a Warhead meg két napot ölel fel).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy legyen egy harmadik lejátszó is, én a VLC nevű progit ajánlom, ez kodek nélkül lejátszik bármit.Avi-ra a mediaplayert használom(fent van a K-Lite), ha feliratos akkor VLC, sőt ha dvd-t nézek akkor is.

Á, tényleg, ez van fent még nálam, de csak dvd-nézésre használom, annyira megszoktam már a BSplayert.

 

Szívem, azóta, hogy megmutattam, hogyan kell :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Mekkora a sávszélességed?

Ha bithu-tag vagy akkor ott 72 seeder van ami azt jelenti, hogy a teljes sávszélességgel kell, hogy jöjjön.Tehát ha mondjuk 10 Mbit akkor kb 1,2 Mbyte/s-el, ilyen sebességgel pár óra alatt lejön.De szerintem neked ennél jóval lassabb neted van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is ennyi van :D És még te szoktál a kvíz alatt panaszkodni az én sebességemre? Háááát néééézzeeeneeek mááán' oooodaaaa... :D

Hiába van ennyi, ha nem töltik fel. :) És való komoly mind az ncore-on, mind a 1st torrenten seedért kiáltanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az enyém csak 2, és már baromira unom, hogy 2x annyit fizetek az ADSL-es fele olyan gyorsért, míg a városban a kábelesek épp fordítva...

Én is ilyesmi okkal várom a kábeles netet, de már hónapok óta. Iszonyú lassan haladnak vele :D És kollégám szerint falu szélén még az a hátránya is megvan a T-akárminek, hogy gyengül a jel, vagyis jóval lassabb, mint ugyanaz a csomag a falu közepén vagy a központhoz közel. Nálunk még ennél is lassabb van, mert elegünk volt, hogy fizetünk egy rakat pénzt, és alig megy úgy is. Most megy még lassabban, de legalább jóval kevesebbet is fizetünk. Nem töltögetünk le hd-anyagot, meg dvd-t is ritkán, így azért so-so :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem 30/20 Mbites netem van a digitv-nél és 3500 ft-ot fizetek érte.Nagyon brutál, egyik torrentoldalon sincs rossz arányom, pillanatok alatt visszaosztok mindent.

 

Oldie: Most már kezdek valamit nem igazán érteni.Ha jól értelmezem ncore-on tag vagy.Most nézem és 59 seeder van.Neked a 4 Mbit-el kb 450-500 kb/s-el kell hogy jöjjön.Namost ennyi seedernél teljes sebeséggel kell lefele zúznia.A Crysis 6 GB, ami ilyen sebeséggel 3 és fél óra alatt lent van.Akkor mi a gond?A Razoros verziót néztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk is, és mivel asszimetrikus, ezért 13,5 kb-tal tudok feltölteni, ami a torrent oldalaknál... "kissé" hátrány.

Jó neked, nekünk nem éri ezt el :lol: Régebben én összeszedtem annyi feltöltést, hogy most még nincs gondom, és bármikor meglehet most már a kábeles. Legalább is merem remélni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Most már kezdek valamit nem igazán érteni.Ha jól értelmezem ncore-on tag vagy.Most nézem és 59 seeder van.Neked a 4 Mbit-el kb 450-500 kb/s-el kell hogy jöjjön.Namost ennyi seedernél teljes sebeséggel kell lefele zúznia.A Crysis 6 GB, ami ilyen sebeséggel 3 és fél óra alatt lent van.Akkor mi a gond?A Razoros verziót néztem.

Én is ezen vakartam a fejem, de inkább ráhagytam, mert úgyis megmagyarázza :lol:

 

Gyerekek, a Ghostbusters játék valami fantasztikus. Nagyon vártam már, és szerencsére kicsit sem csalódtam benne. Aki szerette a filmeket, az üljön le elé, mert iszonyú hangulatos protonágyúval letarolni mindent a "szellemirtás" nevében, aztán mikor végre sikerül protonlasszóhurkot kötni a kis mocskok (baromi sok féle fajta van belőlük) nyakára, odaküzdeni a csapdához, mint valami horgász. Állati jó játék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.