Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Oké Dzséjt! :D

Nekem már tetszik az RDA katona küldetése is, amit olvastam a demoval kapcsolatban. Egy Samson helikopterrel kell tisztogatni a környező területet, az érkező begyűjtő űrhajók rendesen leszállhassanak.

Viperwolfokkal meg mindenféle veszélye ragadozóval gyűlik meg a bajunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha minden igaz, akkor csütörtökre meglesz az új gépem. Érzésem szerint a rákövetkező egy-két napban számos anyázás, apázás, unokaöccsözés...ésatöbbi fogja elhagyni a számat, mert tuti, hogy Murphy is itt lesz vele egy darabig, de akkor is megéri :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha minden igaz, akkor csütörtökre meglesz az új gépem. Érzésem szerint a rákövetkező egy-két napban számos anyázás, apázás, unokaöccsözés...ésatöbbi fogja elhagyni a számat, mert tuti, hogy Murphy is itt lesz vele egy darabig, de akkor is megéri :D

Megéri, legalábbis, amíg nem kezd el füstöt eregetni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos egy komolyabb Avatar The Game összefoglaló, mondhatni spoileres, viszont érdekes

 

Spoiler:

Avatar: The Game[

Cameron E3-as prezentációja, valamint a demót kipróbáló kritikusok alapján összegezve..

 

Egy Veszélyes Planéta

Az akció RPG helyszíne az Alpha Centauri rendszerben lévő gigantikus bolygó egyik földszerű holdja, Pandora, ahová az RDA Corporation agresszív elit katonái érkeznek, hogy feldúlják a bolygó gazdag ásványkincs készletét.

A késői 22. században játszódó történet két évvel a mozifilm eseményei előtt zajlik, tehát amolyan prequel sztoriként funkcionál.

Pandora egy roppant egzotikus ökoszisztémát tudhat magáénak. Majd 1000 láb magas fák tornyosulnak az ég felé, a furcsa mágneses jelenségnek köszönhetően hatalmas hegyek lebegnek a légtérben. Nem épp az a hely, ahol az ember szívesen menne kempingezni. A buja növényzet amilyen egzotikus, annyira mérgező és halálos. A terepviszonyok hihetetlen változatosak, az ott élő állatvilág nem tűri meg az emberek jelenlétét. A levegő mérges gázokkal telített, ennél fogva légzőkészüléket minimum viselnie kell a földlakóknak. Az RDA militarista erőinek komoly áldozatokat kell hozni, hogy a leendő bányászkolóniák felépüljenek. Futursztikus gép parkját bevetve kell elbánni vérszomjas ragadozókkal, földön, vízben, levegőben. Óriási dínó méretű fenevadok lesnek minden fa árnyékából.

 

3.jpg

Válassz Karaktert!

 

James Cameron és az Ubisoft illetékesei elmondása alapján ez végeredményben két különböző játék párhuzamosan, egybeforrva. Két különböző faj, más célokkal, harcmodorral, taktikával és képességekkel.

RDA Soldier

Adott ugyebár az RDA vállalat katonája. Több mint 60 fegyver, jármű és felszerelés áll szolgáltunkra. Bepattanhatunk egy futurisztikus helikopterbe, beszállhatunk egy AMP power suitba, mely fülkéjében védve vagyunk a halálos atmoszférától. vagy akár batár katonai négykerekűvel indulhatunk dzsungeltúrára. Gyalog barangolhatunk a küldetéseken, társakkal szövetkezve klánokat alkothatunk, fejleszthetjük karakterünk képességeit.

A demo pálya elején egy Samson helikoptert navigálhatunk, hogy megtisztítsuk a terepet, az érkező begyűjtő űrhajók számára. A gigantikus fák között manőverezhetünk, közben viperwolfokra, hammerheadekre, valamint szárnyas húsevőkre kell vadásznunk.

Na'vi Warrior

A másik oldalt képviselő a bolygó bennszülött faja, a na?vi névre hallgató 10 láb magas kék jaguárszerű atletikus népség, aki alapjaiban békés civilizáció, viszont ha felbolygatják életüket, nincs az ellenség, aki győzhet ellenük. De hogy lehetséges ez? A nomád életkörülményeket folytató társulat hihetetlen összhangban van a bolygó többi élőlényével. A dárdákkal, íjakkal és egyéb megmunkált fegyverekkel felvértezett humanoid lények, füttyszóra megszeledítik a legagresszívabb pandorai predátort. Ha kell egy veszélyes növényt megbabonáznak, hogy ?rátámadjon? az emberre. Fejeszd karaktered, légy te a legtáposabb na?vi a környéken. 60 fegyver szintén, varázstárgyak, egyéb spéci cuccok segítenek abban, hogy szinte legyőzhetetlen legyél. Mint az RDA-s karakternél itt is alakíts szövetséget, hiszen a csapatmunka meghozza a siker gyümölcsét.

 

4.norm.jpg

 

Összegzés:

Az E3-on megjelent illetékesek egytől egyik pozitívan értékelték a látottakat. Kiváló Cryzis szerű grafika, hatalmas bejárható térség, és a 3D-s effektek szenzációsnak bizonyultak.

A játék a film előtt pár héttel jeleneik meg.

A kérdés már csak az, te szándékozod kipróbálni? :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A T-600-sok böszme, agyatlan harci egységek, nem számítógépes kockák. A minigun miatt hozzá se tudnának férni a billentyűhöz, nem beszélve arról, hogy a husáng ujjaikkal még a gombokat is bajosan nyomogatnák. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egészben az a legviccesebb hogy pár éve is mutogatták ugye ennek a fekete palinak a képét hogy woah ilyen lesz a Crysisban minden karakter, erre persze tudjátok hogy mi valósult meg belőle.

 

Jah amúgy ez az állítólagos Dx11-es kép már úgy 4-5 éves minimum, ez egy ismert 3D-s alkotás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skacok, üldöz a balszerencse :lol: Nem elég, hogy majd egy hétbe került az új gépem, de még a videókarit is felcserélték :P Ma mentem volna a gépért, mikor éles látásomnak hála, a kártya dobozán feltűnt a 4830-as típusszám a 4850 helyett. Kiderült, hogy a központban felcserélték, de bezzeg az üzletnek a 4850-est számlázták ki. Szóval új vas csak hétfőn lesz meg, de amint tettem egy pillantást az üzletben a kicsikémre ez szerelem első látásra. :) Picit másként fest belülről mint a jelenlegi P4-esem. :P Noh, ezek után nem szeretném ha vacakolna nekem a oprendszer telepítésekor :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nem beszélve arról, hogy a husáng ujjaikkal még a gombokat is bajosan nyomogatnák. :)

Az hagyján, de hogy csavaroznák be a mini csavarokat, mikor öcsémnek sem igazán megy? :) Többször kisegítettem már, mikor az idegtől plafonon volt miatta :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skacok, üldöz a balszerencse :) Nem elég, hogy majd egy hétbe került az új gépem, de még a videókarit is felcserélték :D Ma mentem volna a gépért, mikor éles látásomnak hála, a kártya dobozán feltűnt a 4830-as típusszám a 4850 helyett. Kiderült, hogy a központban felcserélték, de bezzeg az üzletnek a 4850-est számlázták ki. Szóval új vas csak hétfőn lesz meg, de amint tettem egy pillantást az üzletben a kicsikémre ez szerelem első látásra. :P Picit másként fest belülről mint a jelenlegi P4-esem. :) Noh, ezek után nem szeretném ha vacakolna nekem a oprendszer telepítésekor :P

Op rendszert illetően, szerintem fontold meg a Windows 7-et. Most 2010 júniusig tök ingyenes az RC (próba) verzió, ami full teljes. Három napja nyúzom, és jobb, mint az XP meg a Vista együtt véve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Op rendszert illetően, szerintem fontold meg a Windows 7-et. Most 2010 júniusig tök ingyenes az RC (próba) verzió, ami full teljes. Három napja nyúzom, és jobb, mint az XP meg a Vista együtt véve.

Per pillanat Vista x64 -et próbálok majd feltelepíteni......ha összejön. De agyalok ezen a 7-es verzión is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha Vistát teszel fel, akkor készülj fel, hogy némi dili mellett az egy zabagép. Én - naivan - 20 GB-ra tettem fel, ami nem is volt gigszer, amíg nem akartam mellé még feltenni egyéb programokat (csak ilyen snassz dolgokat, mint videó és zenelejátszó, codecec, office, stb.). Másodpercek alatt emésztette fel a maradék 10 GB-om (bár ismerek pár trükköt, amivel vissza lehet szorítani az éhségét, de az csak arra elég, hogy maradjon 200Mb-2GB-ig annyi hely, hogy fusson a gép). Szóval inkább minime 40 Gb-ra tedd fel, de az a sz*r szerintem azt is megenné. Viszont a Win 7-et miután feltettem, és mellé még feltettem minden olyan programot, amit a Vistánál már a másik meghajtóra kellett telepítenem, és még erre is rátettem némi pluszt, így maradt 4GB-om a 20-ból, és eddig csak azt a 100 Mb-ot ette meg, ami az internet file-ainak engedélyezve van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, hogy nem :) De eddig xp alatt sehogy se tudtam megoldani, hogy telepítéskor felosszam a vinyot. :)

Pedig ott se bonyolult, ám a Vista és 7-es telepítőjénél meg kb olyan egyszerű, mint egy könyvtárat létrehozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ott se bonyolult, ám a Vista és 7-es telepítőjénél meg kb olyan egyszerű, mint egy könyvtárat létrehozni.

Egész egyszerűen hiába nyomkodtam azokat a billentyűket amit kért a particióhoz, nem csinált semmit se :S

 

Node én asszem maradok a Vistánál, a Win 7-et meg megvárom még kiforr kellőképp. Olvastam pár panaszt fórumokban róla. Ha a Vista se jön be maradt az 32 bites xp, az legalább eredeti :) Most örülök ha ki tudtam fizetni az új gépet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam pár panaszt fórumokban róla.

Panaszt a Vistáról és az XP-ről is bőven olvashatsz. Az utóbbiról többet is, mivel nagyon nem jó (mondom úgy, hogy nálam még egész frankón működött, pl.: elvben 64 bites Vistán nem működik a Half Life 2, nálam pedig elindul. Állítólag ennek az esélye 100-ból 1 - aminek örülök, hogy benne vagyok, mert az egyik kedvenc játékom és eredetiben van meg, így csak megőrültem volna, ha nem indult volna el).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie.Nehogy nekiállj a Vista 64x-et feltelepíteni.A 32-bitest rakd fel.A 64-essel csak szívni fogysz.A programok legalább 90 %-a még 32 bites.Ráadásul a 64-bites driverek megbizhatatlanul müködnek, ha egyáltalán léteznek.

Ne csinálj marhaságot.Simán nyomj fel egy 32 bites Vistát.Egy 20 Gb-os partició kell neki.(15 kevés)Dzséjtnek abban igaza van, hogy xp-n is marha könnyü volt a telepitőben particiót létrehozni, Vistán mégkönnyebb.Windows 7-tel várd meg a véglegest.Októberben jön.

Magyarítani a Vistát a Windows update-tel tudod.Az is igaz, hogy a Vista erőforrás zabáló ,de neked elég ramod van hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.