Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Még a torrentleszedő kliensem sincs fent ember :)

 

Ez meg aztán az ősbűn. :)

 

 

Terminator: Salvation.

 

Tulajdonképpen ami először eszembe jutott róla mikor elkezdtem, hogy olyan egyszerű mint a Riga-lánc.W.A,S,D billentyűk(amiket hálistennek át lehet állítani a nyílbillentyükre), meg a space(amivel fedezékbe ugrok), bal egérgomb meg a lövés.Eltévedni nem lehet, az egész játékmenet lineáris, arra mehetsz csak amerre a fejlesztők szerették volna(láthatatlan fal effektus).A grafika átlagos, nem rossz, van árnyék is ami ma alap, de összeségében nem eget rengető.Előnyére legyen mondva, hogy nagyon visszaadja a szétbombázott város hangulatát.

A feladatok egyszerűek.Lödd szét a robotokat amik eléd kerülnek.A legtöbb a pókdroid, de van szép számmal T-600-as is amiket azért nehezebb elintézni, kivéve ha van nálad gránátvető, vagy RPG.Ebből fakad még egy hátránya.Mivel bizonyos számú robot elintézése után az életerő visszaáll százasra, nem nehéz a játék.Fedezékbe ugrassz(ekkor semmi nem talál el), és szépen leszeded a robotokat.Nehézségek akkor vannak ha valami mozgó járművön vagy és mondjuk mototermiket kell írtani.Itt gyorsnak kell lenni mert pillanatok alatt megsemmisítik a metrót.

A játék tényleg rövid.A pár nehezebb részen túljutva simán végigvihető.Még egyszer biztos nem állok neki, de egyszer érdemes végigjátszani.Lóvét meg nem ér egy fillért sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

K-Lite Codec Packot ajánlom :D Azt feldobod és mehet az 1080p ;)

És melyik player legyen Windows Media Classic vagy KMPlayer.

 

Amúgy azért kérdeztem az előzőt, mert mások túlbonyolítják ezt a CoreAVC és az ffdshow-al.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

K-Lite Codec Packot ajánlom ;)

Én is ezt ajánlom. Tudom, jóérzésű informatikusnak nem szabadna packot ajánlania, de ha nálam videóvágásnál és filmnézésénél sem okoz problémát, márpedig előbbinél komoly gondokat is tud okozni a codec, akkor miért ne? :D

Viszont én inkább ajánlanék egy BSPlayert lejátszáshoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sport ez ;)

Ööö.... akartam már kérdezni, lemez kell? Van fölöslegben egy gurigám :P

De valszeg elkél majd, mert most öt filmet is szedek :D Van némi elmaradásom. Amúgy némi jelzésérték, hogy mennyire is gyors a gép. :P Az egymagos ősi P4-es-el három és fél óra alatt végeztem a video konvertálással, kódolásával, kiírásával.....

Most ez 18 perc. Se több, se kevesebb :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont én inkább ajánlanék egy BSPlayert lejátszáshoz.

Én ezt használom, de a kodek-pakkot megjegyzem, hátha kell majd. Persze minden más leszedése után.

 

De valszeg elkél majd, mert most öt filmet is szedek ;) Van némi elmaradásom. Amúgy némi jelzésérték, hogy mennyire is gyors a gép. :D Az egymagos ősi P4-es-el három és fél óra alatt végeztem a video konvertálással, kódolásával, kiírásával.....

Most ez 18 perc. Se több, se kevesebb :P

Oks, akkor majd itt vár. Öööö... akkor majd ha kell, szállítom a kódolni valót :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Három új kép az AVATAR játékból! ;)

http://www.news.com.au/entertainment/story...83-7485,00.html

Az a hatlábú farkas nagyon állatul nézz ki :P

 

Oks, akkor majd itt vár. Öööö... akkor majd ha kell, szállítom a kódolni valót :P

Hozzd csak! :P

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát skacok, Crysis lehet, hogy addig nem lesz amíg hozzám nem vágják a turkálóból, mert ahol csak néztem állandó panaszáradat volt a torrentekre.

Miféle torrenteket nézel te? ;) Biztos balfaxkák postolnak, mert kutya baja sincs (legalábbis annak, amit anno én letöltöttem). Na mindegy, a Crysis már baromi olcsó, de már a Warhead sem drága. És mindkettő megéri a pízét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: A Crysis már a megjelenés után fent volt torrenten méghozzá magyarul.Semmi baja nem volt.Ha gondolod priviben küldök neked egy linket.Gondolom valamelyik magyar torrentoldalon reggelve vagy.Mielött brutális netem lett volna a játékokat mindig külföldi oldalakról szedtem le ahol nem kellett reggelni.

De ha van pénzed természetesen megveheted.

 

Hogy legyen egy harmadik lejátszó is, én a VLC nevű progit ajánlom, ez kodek nélkül lejátszik bármit.Avi-ra a mediaplayert használom(fent van a K-Lite), ha feliratos akkor VLC, sőt ha dvd-t nézek akkor is.

 

Amúgy hadd kérdezzem már meg miket kódolsz?Ha filmet akkor minek?Leszeded dvd-rippben(vagy blue-ray) aztán rámásolod egy dvd-lemezre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A helyzet az, hogy nem is seedelik már. ;)

 

Kódolni a nero kódolja a kiírásnál a Videto TS-t.

 

 

Bithumenen 42 seeder van, ncore-on 72, majomparádén pedig 5.

Bithura nemsokára meg tudlak hívni, már csak két pont hiányzik egy újabb meghívóhoz.Már ha érdekel.

 

Ja hogy te dvd-formátumban mented el a filmeket?Ok, így már világos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi nem kell, két torrentoldalra is van belépőm :D A hszeket elnézve három hónapja seedért kiált mindenki. De ha per pillanat ilyen "olcsó" a Crysis, akkor heteken belül meg tudom talán venni, az meg biztosabb. ;)

A Warhead az a második része? Azt hittem egy és ugyanaz, csak valami alcíme. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Úgy tudom, csak június végéig lesz ilyen ocsó a Crysis, aztán visszaáll 4k-ra, szóval siess ;)

 

A Warhead egy önállóan futó küldetés/kiegészítő lemez.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.