Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Oldie.Nehogy nekiállj a Vista 64x-et feltelepíteni.A 32-bitest rakd fel.A 64-essel csak szívni fogysz.A programok legalább 90 %-a még 32 bites.Ráadásul a 64-bites driverek megbizhatatlanul müködnek, ha egyáltalán léteznek.

Ez viszont abszolúte hülyeség. Egyrészt, a 32 bites rendszer nem kezel 2 Gb-nál többet, márpedig Oldi 4 Gb-ot akar beletenni. Másrészt, másfél év alatt nem volt semmiféle driver gondom, még olyan se, hogy nem létezett rá, vagy instabilan működött volna. És sose volt semmi gondom a programokkal sem, legalábbis nem olyasmi, amire azt mondanám, hogy ez csak a 64 bites Vista miatt volt (egyedül a Vegas volt hülye, de az az volt XP alatt is, és szerintem az lesz most Win 7 alatt is).

És ahogy lejjebb ecseteltem, 20 Gb is édeskevés a Vistának, ha csak nem akar Oldi napi rendszerességgel harcot vívni 600 Mb-ért, mert ez a minimum, ahol nem kornyikál még helyért, viszont a frissítésekről ekkor már elfeledkezhet, mert egyszerűen annyira kevés, hogy nem tud letölteni és/vagy telepíteni.

A Win 7 meg már teljes, csak néhány tesztalgoritmus fut a háttérben, de ezt észre sem venni már az én gépemen sem. Eddig pedig ezen még annyi hibát sem találtam, mint a Vistán és az XP-n együtt véve (pedig én rühelltem az XP-t).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az a lényeg, hogy a Nero, Ashampoo Burn, Alcohol 120 fusson normálisan. És ha jól tudom még a 32 bites progik is simán menniük kéne 64 biten.

Az eladó srác viszont mondta, hogy ha 32 bitet ( op rendszerre értendő) rakok fel, akkor a 4 giga RAM mellett előfordulhat kék halál. :S

Most minden esetre lekaptam egy 32 bites Vistát is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az a lényeg, hogy a Nero, Ashampoo Burn, Alcohol 120 fusson normálisan. És ha jól tudom még a 32 bites progik is simán menniük kéne 64 biten.

Futnak is. Ott a már említett Half Life 2. Nálam lazán átállítja magát 64 bites módba, pedig a játék maga 32 bites De ugyanígy tudok játszani a Quake 2-vel is, pedig az aztán végképp nem 32 bites :cool: (és még olyanokat sem kellett sosem bekapcsolnom, mint kompatibilis üzemmód)

A Nero és az Alcohol fut, az Ashampoo Burnt nem próbáltam, de szerintem az is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez viszont abszolúte hülyeség. Egyrészt, a 32 bites rendszer nem kezel 2 Gb-nál többet, márpedig Oldi 4 Gb-ot akar beletenni. Másrészt, másfél év alatt nem volt semmiféle driver gondom, még olyan se, hogy nem létezett rá, vagy instabilan működött volna. És sose volt semmi gondom a programokkal sem, legalábbis nem olyasmi, amire azt mondanám, hogy ez csak a 64 bites Vista miatt volt (egyedül a Vegas volt hülye, de az az volt XP alatt is, és szerintem az lesz most Win 7 alatt is).

És ahogy lejjebb ecseteltem, 20 Gb is édeskevés a Vistának, ha csak nem akar Oldi napi rendszerességgel harcot vívni 600 Mb-ért, mert ez a minimum, ahol nem kornyikál még helyért, viszont a frissítésekről ekkor már elfeledkezhet, mert egyszerűen annyira kevés, hogy nem tud letölteni és/vagy telepíteni.

A Win 7 meg már teljes, csak néhány tesztalgoritmus fut a háttérben, de ezt észre sem venni már az én gépemen sem. Eddig pedig ezen még annyi hibát sem találtam, mint a Vistán és az XP-n együtt véve (pedig én rühelltem az XP-t).

 

 

Nem éppen hülyeség.A 64 bit ma parasztvakítás.A 32 bites rendszer meg 4 GB-ot tud címezni nézz utána.2 a 32.-en.Semmivel nem lesz gyorsabb a gép, csak el lehet adni.Ahhoz hogy hatékony legyen a 64 bit és érezhető gyorsulás legyen, ahhoz a programoknak is 64-bitesnek kell lennie.Ellenben ma nagyon kevés program készül 64-biten.Pár év múlva már ok lesz, de most teljesen felesleges.Teljesen megfelelő egy 32 bites Vista Ultimate.Driverek terén lehet hogy történt javulás de régebben voltak vele probémák.Ez olyan mint mikor az alsókategóriás kategóriás kártyára ráraknak 1 Gb memóriát.Laikus látja és azt hiszi az jobb.Persze nem mert a GPU olyan lassú, hogy akármennyi memória lehet a kártyán a játék szaggatni fog.

 

Namost a 20 Gb bőven elég a Vistának.A Vista Ultimate 12 GB-ot rak fel, nekem most 15 GB a Windows könyvtár.Tavaly október óta van fent.

 

Ja és a Quake 2 32 bites játék.1997-ben jelent meg és a Windows '95 óta 32 bites.Carmackék pedig már akkor 32 bites forditókkal dolgoztak.A Quake 1 az viszont még 16.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem éppen hülyeség.A 64 bit ma parasztvakítás.A 32 bites rendszer meg 4 GB-ot tud címezni nézz utána.2 a 32.-en.Semmivel nem lesz gyorsabb a gép, csak el lehet adni.Ahhoz hogy hatékony legyen a 64 bit és érezhető gyorsulás legyen, ahhoz a programoknak is 64-bitesnek kell lennie.Ellenben ma nagyon kevés program készül 64-biten.Pár év múlva már ok lesz, de most teljesen felesleges.Teljesen megfelelő egy 32 bites Vista Ultimate.Driverek terén lehet hogy történt javulás de régebben voltak vele probémák.Ez olyan mint mikor az alsókategóriás kategóriás kártyára ráraknak 1 Gb memóriát.Laikus látja és azt hiszi az jobb.Persze nem mert a GPU olyan lassú, hogy akármennyi memória lehet a kártyán a játék szaggatni fog.

 

Namost a 20 Gb bőven elég a Vistának.A Vista Ultimate 12 GB-ot rak fel, nekem most 15 GB a Windows könyvtár.Tavaly október óta van fent.

Nézd, én a saját szememnek és a tapasztalataimnak hiszek. A saját szememmel láttam, hogy a 32 bites Winfos Vista nem látta a 4 Gb ramot. Engem is meglepett, de ez volt a helyzet. És nem a rammal volt a baj, mert nálam a 64 bites win meg lazán látta. Lecseréltem a 32 bites Vistát 64-re, és lám, már az a gép is látta.

20 Gb meg szintén olyan, ami tapasztalatom szerint tökéletesen jó arra, hogy kitépd a hajad. Mert a Vista zabagép. Ott vannak az árnyékmásolatok, amik a kötet 15%-át megeszik. Ez nálam 3 GB mínuszt jelentett, és a 12 Gb-os Ultimate mellé ez a +3 máris 15-ös helyzabát tett hozzá. Azaz már csak öt maradt. Persze kinyírtam, levittem 300 Mb-ra. Aztán ott az indexelő adatbázis, ami minden vacakot indexel, feleslegesen megdagasztva az adatbázist. Szintén érdemes korlátozni. Aztán ott vannak a lapozófile-ok, amiket úgyszintén korlátozni kell, mert hip-hop elvisznek akár 5 Gb-ot is, és naná, hogy a lomtárnak is súlyos gigákat foglal le. A kedvencem meg a Photo Gallery, ami minden képről miniatűrt csinál, nem mellesleg állandó jelleggel menti az alapképeket is, ha módosítottál rajtuk. És ezek csak a kikapcsolható, vagy korlátozható dolgok, ugye. De ott van az a heppje, hogy a sikertelen frissítések maradványait nem törli, sőt, az uninstallja nagy szutyok, mert hónapokkal később is találtam uninstalált programok maradványait, és nem pár megát foglaltak. Egyszer egy egész ilyen maradványhalmot töröltem különböző játékokból, és lám, 2 Gb plusz helyem lett. De a kedvenc mutatványom a Vistától, amit máig nem értek: reggel bekapcsoltam a gépet, C meghajtón volt 2,5 Gb szabad hely. Nem frissítette magát, a net még nem futott, nem indítottam el semmilyen programot, csak elindítottam a total commandert. C meghajtó ellenőrzés, 2 Gb. Egy korty a kávéból, D meghajtón pepecselé, újabb korty a kávéból, sarokban megjelent a kevés a lemezterület buborék. Kortyolt kávé félrenyel, C meghatóra ugrás: 200 Mb maradt alig egy perc alatt a 2,5 Gb-ból. Nem volt aktív net, nem volt vírusom, nem csináltam semmit se én, se a gép (jó, elindította a szokásost: vírusírtó, oldalsáv, MSN - amit mellesleg önhatalmúlag kapcsolgat be állandóan, hiába veszem ki az automatikusan induló programok közül -, stb.). És mgé az sem lehet, hogy előző nap töltött le valami frissítést, mert nem tett ilyet (ugyanis kézzel futtatom a frissítést). 2,3 Gb-ot evett meg minden racionális magyarázat nélkül és csak egy héttel később kaptam vissza (szintén egyik pillanatról a másikra). De ugyanígy evett már meg helyet töredezettségmentesítés alatt, spamek törlése közben, sőt, olykor csak azért, mert elindítottam egy programot (és nem sztandard mennyiséget zabált fel). Többet láttam a "nincs elég hely a merevlemezen" buborékot a Vista Ultimate meglétének másfél éve alatt, mint azelőtt bármikor, pedig nem mostanában kezdtem számítógépekkel foglalkozni. És ugyanezek vannak a haverom gépén is, annyi különbséggel, hogy neki alapból 50 Gb van a C meghajtón, szóval ott garázdálkodhat (nem mellesleg, mikor leültem elé, csak 2 Gb-ja volt, mire befejeztem az állítgatást, 20 Gb-ot csináltam, de az egy külön történet, azt a gépet előttem senki sem gondozta).

Driverek terén naná, hogy jobb a helyzet, ne az 1-2 éves szintből indulj ki, hiszen az informatika napról-napra változik. Nekem már akkor sem volt semmi gondom, amikor én Vistára váltottam, pedig az másfél évvel ezelőtt volt.

Abban viszont igazad van, hogy a 64 bitet nem igazán használják ki a játékok, bár a Crysishoz speciel elkél, mert az jelentősen feljavult, mikor 64 bites Vistára váltottam. És tudtommal Oldi szeretne játszani a Crysissal, hát akkor aknázza ki a játékban rejlő képességeket :evil:

 

A Quake-ben is igazad van, én baftam el, 64 bitet akartam írni. Szóval a lényeg, a 32 bites Quake II futott a 64 bites Hastala Vista alatt, mindenféle kompatibilitási problémák nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd, én a saját szememnek és a tapasztalataimnak hiszek. A saját szememmel láttam, hogy a 32 bites Winfos Vista nem látta a 4 Gb ramot. Engem is meglepett, de ez volt a helyzet. És nem a rammal volt a baj, mert nálam a 64 bites win meg lazán látta. Lecseréltem a 32 bites Vistát 64-re, és lám, már az a gép is látta.

20 Gb meg szintén olyan, ami tapasztalatom szerint tökéletesen jó arra, hogy kitépd a hajad. Mert a Vista zabagép. Ott vannak az árnyékmásolatok, amik a kötet 15%-át megeszik. Ez nálam 3 GB mínuszt jelentett, és a 12 Gb-os Ultimate mellé ez a +3 máris 15-ös helyzabát tett hozzá. Azaz már csak öt maradt. Persze kinyírtam, levittem 300 Mb-ra. Aztán ott az indexelő adatbázis, ami minden vacakot indexel, feleslegesen megdagasztva az adatbázist. Szintén érdemes korlátozni. Aztán ott vannak a lapozófile-ok, amiket úgyszintén korlátozni kell, mert hip-hop elvisznek akár 5 Gb-ot is, és naná, hogy a lomtárnak is súlyos gigákat foglal le. A kedvencem meg a Photo Gallery, ami minden képről miniatűrt csinál, nem mellesleg állandó jelleggel menti az alapképeket is, ha módosítottál rajtuk. És ezek csak a kikapcsolható, vagy korlátozható dolgok, ugye. De ott van az a heppje, hogy a sikertelen frissítések maradványait nem törli, sőt, az uninstallja nagy szutyok, mert hónapokkal később is találtam uninstalált programok maradványait, és nem pár megát foglaltak. Egyszer egy egész ilyen maradványhalmot töröltem különböző játékokból, és lám, 2 Gb plusz helyem lett. De a kedvenc mutatványom a Vistától, amit máig nem értek: reggel bekapcsoltam a gépet, C meghajtón volt 2,5 Gb szabad hely. Nem frissítette magát, a net még nem futott, nem indítottam el semmilyen programot, csak elindítottam a total commandert. C meghajtó ellenőrzés, 2 Gb. Egy korty a kávéból, D meghajtón pepecselé, újabb korty a kávéból, sarokban megjelent a kevés a lemezterület buborék. Kortyolt kávé félrenyel, C meghatóra ugrás: 200 Mb maradt alig egy perc alatt a 2,5 Gb-ból. Nem volt aktív net, nem volt vírusom, nem csináltam semmit se én, se a gép (jó, elindította a szokásost: vírusírtó, oldalsáv, MSN - amit mellesleg önhatalmúlag kapcsolgat be állandóan, hiába veszem ki az automatikusan induló programok közül -, stb.). És mgé az sem lehet, hogy előző nap töltött le valami frissítést, mert nem tett ilyet (ugyanis kézzel futtatom a frissítést). 2,3 Gb-ot evett meg minden racionális magyarázat nélkül és csak egy héttel később kaptam vissza (szintén egyik pillanatról a másikra). De ugyanígy evett már meg helyet töredezettségmentesítés alatt, spamek törlése közben, sőt, olykor csak azért, mert elindítottam egy programot (és nem sztandard mennyiséget zabált fel). Többet láttam a "nincs elég hely a merevlemezen" buborékot a Vista Ultimate meglétének másfél éve alatt, mint azelőtt bármikor, pedig nem mostanában kezdtem számítógépekkel foglalkozni. És ugyanezek vannak a haverom gépén is, annyi különbséggel, hogy neki alapból 50 Gb van a C meghajtón, szóval ott garázdálkodhat (nem mellesleg, mikor leültem elé, csak 2 Gb-ja volt, mire befejeztem az állítgatást, 20 Gb-ot csináltam, de az egy külön történet, azt a gépet előttem senki sem gondozta).

Driverek terén naná, hogy jobb a helyzet, ne az 1-2 éves szintből indulj ki, hiszen az informatika napról-napra változik. Nekem már akkor sem volt semmi gondom, amikor én Vistára váltottam, pedig az másfél évvel ezelőtt volt.

Abban viszont igazad van, hogy a 64 bitet nem igazán használják ki a játékok, bár a Crysishoz speciel elkél, mert az jelentősen feljavult, mikor 64 bites Vistára váltottam. És tudtommal Oldi szeretne játszani a Crysissal, hát akkor aknázza ki a játékban rejlő képességeket :evil:

 

A Quake-ben is igazad van, én baftam el, 64 bitet akartam írni. Szóval a lényeg, a 32 bites Quake II futott a 64 bites Hastala Vista alatt, mindenféle kompatibilitási problémák nélkül.

 

 

Én is a saját tapasztalataimnak hiszek.11 éve foglalkozok gépekkel.Nekem 3 Gb van a gépemben simán címzi a Vista.Az a lényeg, hogy elvileg mindkettőnknek igaza van.Az biztos, hogy egy 32-bites proci és oprendszer 4 gb-ot tud címezni.Töbször is vizsgáztam belőle és tulajdonképpen a 32 bit azt jelenti, hogy 2 a 32.-en ami ha kiaszámolod 4 Gb a 64 bites értelemszerűen 2 a 64.-ent tud stb.., .És van pár ember akinek 4 gb van a gépében és xp van rajta.Hogy nálad miért nem tudta megcímezni az rejtély.Persze ötleteim vannak.Ha foglalkozol gépekkel akkor tudod, hogy vannak megmagyarázhatatlan dolgok.Ugyanolyan konfigokon az egyiken simán fut egy program a másikon nem.Nekem volt olyan, hogy egy driver eltünt másnapra.Pedig ki volt kapcsolva a gép.

Nekem 40 GB a C meghajtó és a Vista még mindig csak 15 GB.Lapozófile-t nem állítom, egyszer állítottam át kézzel úgy lelassult ,hogy visszaállítottam arra, hogy a Windows kezelje.Ugyanakkor másnál meg gyorsított a gépen ha kézzel állította be.

A Vistának inkább a memóriaéhsége durva, a vinyóbeli annyira nem.Rengeteg memóriát zabál, főleg ha minden feature be van kapcsolva(pl Aero felület).De természetesen attól is függ, ki mit csinál a gépen.Én a c-re szinte semmit nem rakok.Játékokat egy másik particióra rakom, csak az Office-t és a Bat-ot rakom rá, meg olyanokat amik kis méretüek és a rendszerhez tartoznak majd(Nero, Acrobat reader stb).Hogy mennyire nem mindegy hogyan használják a gépet arra itt egy tegnapi példa.Bulin voltam és ott megkértek hogy nézzek meg egy gépet mert érthetetlen üzenetek jönnek fel.A gép marha jó tán féléves(Core 2 proci, HD 4850 VGA), xp van rajta és laikusok használják.Képzeld el, hogy az Asztal háromnegyede tele ikonnal melyek fele játék.Összevissza telepítve minden, és minden a c-re.A másik durva az volt, hogy a 300 gb vinyó egy partició volt.Úgyhogy felajánlottam nekik, hogy megcsinálom.A laikusok azt csinálják, főleg a gyerekek, hogy mindent a c-re.Leszednek egy csomó játékot és ha megunják nem törlik le( ha meg letörlik akkor meg nem az uninstallal).

 

 

Tehát a véleményem az, hogy Oldinak megfelelő lenne egy 50 GB-os rendszer partició.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is a saját tapasztalataimnak hiszek.11 éve foglalkozok gépekkel.Nekem 3 Gb van a gépemben simán címzi a Vista.Az a lényeg, hogy elvileg mindkettőnknek igaza van.Az biztos, hogy egy 32-bites proci és oprendszer 4 gb-ot tud címezni.Töbször is vizsgáztam belőle és tulajdonképpen a 32 bit azt jelenti, hogy 2 a 32.-en ami ha kiaszámolod 4 Gb a 64 bites értelemszerűen 2 a 64.-ent tud stb.., .És van pár ember akinek 4 gb van a gépében és xp van rajta.Hogy nálad miért nem tudta megcímezni az rejtély.Persze ötleteim vannak.

Igen, elvben ezt jelenti, gyakorlatban meg fut a random tényező ;) Mint mondtam, engem is meglepett a dolog. Mondjuk a kérdést letudtam egy "szar a Vista" kijelentéssel. Na meg, úgy rémlik, hogy a 32 bites op rendszerek ram terén csak 3.25 Gb-ot látnak, a memória címzés miatt.

 

Ha foglalkozol gépekkel akkor tudod, hogy vannak megmagyarázhatatlan dolgok.Ugyanolyan konfigokon az egyiken simán fut egy program a másikon nem.Nekem volt olyan, hogy egy driver eltünt másnapra.Pedig ki volt kapcsolva a gép.

Nekem 40 GB a C meghajtó és a Vista még mindig csak 15 GB.Lapozófile-t nem állítom, egyszer állítottam át kézzel úgy lelassult ,hogy visszaállítottam arra, hogy a Windows kezelje.Ugyanakkor másnál meg gyorsított a gépen ha kézzel állította be.

A Vistának inkább a memóriaéhsége durva, a vinyóbeli annyira nem.Rengeteg memóriát zabál, főleg ha minden feature be van kapcsolva(pl Aero felület).De természetesen attól is függ, ki mit csinál a gépen.Én a c-re szinte semmit nem rakok.Játékokat egy másik particióra rakom, csak az Office-t és a Bat-ot rakom rá, meg olyanokat amik kis méretüek és a rendszerhez tartoznak majd(Nero, Acrobat reader stb).

Pont ugyanígy csinálom én is. C-re semmi, csak Office, meg a kis helyigényű rendszerhez tartozó programokat. A játékok és egyéb programok meg a D-n vannak (akárcsak a torrent letöltési könyvtára, de még a Vegas is oda lett beállítva). Kivétel, mikor Vistám volt, mert annyira lezabálta a helyet, hogy még a kis rendszerprogikat is át kellett tennem a D-re, nem, hogy az Office-t. Nem tudom, nálam miért volt ilyen a vinyó éhsége. Viszont érdekes, mert nálam nem volt nagy memóriaiglnyű. Néha megugrott, ha pl. Vegast futattam, de amúgy nem volt kirívó. Jó, mondjuk én nem kapcsoltam be mindent, meg nálam a lapozófile-ok kézi állítása is gyorsítja a gépet.

 

Hogy mennyire nem mindegy hogyan használják a gépet arra itt egy tegnapi példa.Bulin voltam és ott megkértek hogy nézzek meg egy gépet mert érthetetlen üzenetek jönnek fel.A gép marha jó tán féléves(Core 2 proci, HD 4850 VGA), xp van rajta és laikusok használják.Képzeld el, hogy az Asztal háromnegyede tele ikonnal melyek fele játék.Összevissza telepítve minden, és minden a c-re.A másik durva az volt, hogy a 300 gb vinyó egy partició volt.Úgyhogy felajánlottam nekik, hogy megcsinálom.A laikusok azt csinálják, főleg a gyerekek, hogy mindent a c-re.Leszednek egy csomó játékot és ha megunják nem törlik le( ha meg letörlik akkor meg nem az uninstallal).

Na, ilyennel én is találkoztam. Pl. az említett haverom, akinél a Vistán 2 Gb-ból csináltam 20-at, szintén ilyen hanyag. Bár ott legalább két partíció volt, viszont - kéz alól vette a gépet - semmit sem törölt ki az előző tulaj programjai közül, de még csak egy nyamvadt vírusellenőrzést, töredezettségmentesítést vagy tisztogató progit sem futtatott le. Csak szemétből volt 7 Gb... meg az IE8 és Firefox mellett még Opera, az összes létező videólejátszó egy helyen, meg olyan programok, amikről a haver azt sem tudta, hogy micsoda. És persze mindennek volt ikonja az asztalon. És csodálkozott, hogy nincs helye a C-n (és mivel animátor, és sokat dolgozik stúdión kívül a saját gépén, neki kell a hely, meg a teljesítmény).

De ugyanazt is megértem már pepitában, mint te (sajnos Veszprém interspárjának dolgozóinak nagy részénél én tartom karban a gépeket, és soknak van gyereke... az említett szindróma gyönyörűen jelentkezik náluk). Sajnos, bár ha ezek a laikusok nem lennének, mi mit csinálnánk? :)

Viszont örök érvényű az igazság, amit a programozó tanárom mondott: "Minden felhasználó hülye, így kezeljük is úgy őket." ;)

 

Tehát a véleményem az, hogy Oldinak megfelelő lenne egy 50 GB-os rendszer partició.

Na, ebben maximálisan egyetértek. 50 Gb tökéletesen elég.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skacok, először ugye az oprendszert telepítem, aztán a gép drivereit? ;)

Hülye laikus... naná, hogy először a drivert, aztán az op rendszert. Mit gondolsz, driver nélkül hogyan fogja felismerni a monitort, a billentyűzetet, az egeret, a winchestert, az alaplapot vagy a processzort? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ne felejsd el a floppyt, és az optikai meghajtókat sem. Ezeknek is először a driverét kell feltenni. Majd a biost is neked kell rátenned az alaplap memóriájába, de előtte meg is kell írnod egy másik számítógépen ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ne felejsd el a floppyt, és az optikai meghajtókat sem. Ezeknek is először a driverét kell feltenni. Majd a biost is neked kell rátenned az alaplap memóriájába, de előtte meg is kell írnod egy másik számítógépen ;)

Floppy nem lesz. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, csak aztán meg ne kérdezd ott is, hogy a vakuhoz kell-e driver.

;)fine.gif

Meg ne tőlünk kérdezd meg megint, hogy melyik oldalt kell belenézni a gépbe, mint a múltkor, mikor egy csomó szemet fényképeztél le ;)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A laikusok azt csinálják, főleg a gyerekek, hogy mindent a c-re.Leszednek egy csomó játékot és ha megunják nem törlik le( ha meg letörlik akkor meg nem az uninstallal).

Akkor én már nem számítok laikusnak ;) Nálam a C 50 giga, de nem ilyen nagy a vinyó, amikről ti beszéltek, így a D 100 giga mellette. A letöltésekkel meg úgy vagyok, hogy menjen a C-re, aztán felhasználás után lemezre, és mehet a törlés (na jó, nálam a letöltések nem olyan szintűek, mint pl. Oldie-nál, hanem jóval alatta van). Vagy pl. a D-re sorozatok kicsomagolva felirat nélkül, aztán felirattal már mehet felhasználásra. Ha azok is a D-re mennének, ott nem lenne semmi helyem, a C-n meg kb. 35-40 giga szabad. Nálam nincsenek valami veszett nagy progik, XP meg ami kell, mns, firefox. stb. Mondjuk játékom nincs, mert nem érdekel, szóval kissé off vagyok itt már ;)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A C-re én azért nem szoktam letöltést javasolni, mert megeshet, hogy a letöltött file vírusos (ellenőrzött zártkörű torrentoldalaknál ennek az esélye kicsi, de nyílt oldalaknál már hatalmas), nem beszélve az egyéb letöltésekről (nem warezre gondolok). Így is elég sok esélye van a vírusoknak bejutni, nem biztos, hogy jó ötlet még segíteni is nekik ;) Persze a helyhiány sokat számít, de az sem éppen elhanyagolható tényező, ha egy vírus a torrenttel bejön, és elviszi magával a gépet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.