Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Ez tényleg feelinges lett :D

Na én meg alig várom, hogy az AVATAR játékról is cseperegjenek az infómorzsák. Az Ubisoft készíti, az egyik legnagyobb játékcég, és a fejlesztések 2005 óta folynak.

Tehát minden bizonnyal nem összes csapott gémmel lesz dolgunk. Az még most se világos, hogy RPG lesz e, vagy FPS pontosan. De ha kb Mass Effect szintű RPG lesz, én annak is örülni fogok :P De bármi lesz, arra is mondták anno, hogy igen színvonalas dolog várható..

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

UBI nem kezdheti előbb a promozást, mint a film promója, hiszen a játék amit elakarnak adni egy filmadaptáció. A jól bevált szokás, előbb a film előzetes érkezik, aztán a game cucc.

Gondolom az UBIsok kicsit kellemetlenül is érzik magukat, hiszen jó 2-3 hét és jön az E3, a neves játék kiállítás, azt nem hiszem hogy mutathatnak valamit, max egy képet a játékból, vagy azt se.. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos pedig szerintem ezerrel kéne akkor nyomatni minimum a játékinfókat nekik, illetve a jogtulajdonosnak. Nem elég, hogy a film 3D-s látványvilágához nincs per pillanat annyi terem, de még a játékváltozatot is visszafogják. Van egy olyan érzésem, hogy így nem fog durrani az Avatar, legfeljebb később kult-filmé válik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most ezért utálni fogtok:

 

Beszereztem a saját Terminator: Salvation példányomat! Lehet, hogy elkeserítő lesz, amit írók, de sajnos ezt a játékot is utol érte a filmes játékadaptációk átka, elég átlagos játék lett. :P Bővebb értékelés, ha jobban belemélyültem, talán addig változik az álláspontom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pc gurutól...

PC Guru:Észak-Amerika akár már a Valve Steamjén keresztül is beszerezheti magának a Terminator Salvation videojáték változatát, amelyet nem csalás, nem ámítás, az a GRIN fejlesztett, amelynek a majdani Bionic Commandót és a már megjelent Wantedet is köszönhettük. A start mindenesetre lehetett volna zökkenőmentesebb: vásárlók tucatjai nyitogatnak ugyanis különböző topikokat szerte a világhálón, arra panaszkodván, hogy drága dollárokért beszerzett szoftvereik valamiféle Installshield probléma miatt nem hajlandóak települni, a fejlesztő pedig (legalábbis eddig) válasz nélkül hagyja a pórul jártakat.

 

Mondjuk azok sem ömlengenek túlságosan, akik képesek gépükre varázsolni a matériát: sokan állítólag kőkemény négy óra alatt végére érnek az amúgy teljes áron árult programnak, ezzel okozva agyvérzést és dühkitöréseket. A játék a hazai boltok polcaira a cikk megírásakor még nem érkezett meg..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

F*sza reklám ez a cégnek. :S Remélem mire hozzájutok és meglesz az új vas, probléma nélkül menni fog a játék. A négy óra nem aggaszt különösebben, ennyit úgyse tudok játék előtt ülni, de remélem a játékmenet azért tartogat némi változatosságot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake.Leszedem torrentről bármely játékot igazán ingyen.Tudod ki fog fizetni 2 rongyot egy szar újságért.Mert pdf-ben az újságot is leszedem.Teljesen ingyen.

Valójában nem ingyen, mert se a DVD, amire kiírod (és dupla rétegű DVD), se a net, amin át lehúzod nem éppen ingyenes. És ha ezeket összeadjuk, azért csak a két rugós újság jön ki olcsóbban. Nem mellesleg, maga a Gears of War és az Unreal Tournamen III a boltokban együtt még mindig 10000 Ft, na már most ezt a kettőt megkapni potom kettőért eredetiben (aminek ugye jobb a feelingje, egyszerűbb a telepítése, nem mellesleg, hosszabb az élettartalma és még játszható is, ami nem minden feltört játékról mondható el), nos, ez a hülyének is megéri. Ötödéért kapsz meg két A kategóriás játékot és még mellé olvasnivalót.

Apropó, nem te írtad nem is oly régen, hogy egy újság legyen papírból? Most meg már elég a PDF? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Évente mindig 1 játékot veszek eredetiben, ez pedig az aktuális fifa, amiért kicsengetek 12e-t.

 

Más kérdés, hogy ez az egy játék kb. le is fedi az összes éves kapacitásom, szóval nagyon mással nem szoktam nyomni. Ellenben tesóm, na ő nyakra-főre kéri magának az eredeti játékokat (ilyen 4000-5000-es játékokról van szó), ami egy felől jó, mert nem pártolom a torrentelést ilyen esetben, másfelől meg azért rossz, hisz nem állunk olyan hű de jól anyagilag.

 

OFF

 

A torrentről jut eszembe, Dzséjt!

 

Írtam neked még a múltkor a sorozatok topikban, House-szal kapcsolatban, majd reagálsz rá? :hmm:

 

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valójában nem ingyen, mert se a DVD, amire kiírod (és dupla rétegű DVD), se a net, amin át lehúzod nem éppen ingyenes. És ha ezeket összeadjuk, azért csak a két rugós újság jön ki olcsóbban. Nem mellesleg, maga a Gears of War és az Unreal Tournamen III a boltokban együtt még mindig 10000 Ft, na már most ezt a kettőt megkapni potom kettőért eredetiben (aminek ugye jobb a feelingje, egyszerűbb a telepítése, nem mellesleg, hosszabb az élettartalma és még játszható is, ami nem minden feltört játékról mondható el), nos, ez a hülyének is megéri. Ötödéért kapsz meg két A kategóriás játékot és még mellé olvasnivalót.

Apropó, nem te írtad nem is oly régen, hogy egy újság legyen papírból? Most meg már elég a PDF? :hmm:

 

Fékezzünk egy kicsit, és számoljunk.Én havonta netért 3500 ft-ot fizetek(30/20 Mbit).Egy játék(új) min 12000 ft.A Gears of War és az Unreal Tournament ezeréves játékok, már évek óta lejátszottam mindkettőt.Tehát ma már semmi nem ér hisz ismerem őket, semmi értelme megvenni mert már játszottam velük.Torrentre szinte minden Gamestart felraknak.Én szinte csak az fps-eket kedvelem(95 %).Annak a valószínűsége, hogy kb 4-5 fps-tesz van egy számban szinte nulla(ezért már elvileg megérné az újság).De ilyen nincs

Telenyomják stratégiai játékokkal, meg szerepjátékokkal ami a kutyát nem érdekli(legalábbis engem nem).A hardver tesztjeik elavultak, már rég olvastam a cikket a neten mire megjelenik az újságban.A szóhasználatuk, fogalmazásmódjuk borzasztó gyerekes pedig majdnem 40-esek szerkesztik az újságot(Gyu már több mint 40).

Ezért adjak havonta 2 rongyot?Vagy a dvd-ért amin ezeréves vga-driverek és programok vannak?Bármely programot 2 perc alatt letöltök a netről ami a dvd-jükön van.

Ugyan Dzséjt ezt te sem gondolod komolyan.De máshonnan is közelíthetünk.A netre amúgy is fizetek(még akkor is ha nem szedném le az újságot), pl azért hogy a fórumot látogassam.Tehát maga az újság pdf-ben ingyen van.Ok nem teljesen de azért rengeteget spórolok.Én 3500 ft-ért havonta kb 50-60000 ft értékü cuccot szedek le.

Pl a filmek.Gondold el ha azt mind moziban nézném.

Persze büszke nem vagyok rá.

De amig megtehetem meg is fogom tenni.

Majd ha a magyar bérekhez lesznek igazítva az árak akkor megveszem.Amíg ilyen drága, baromira nem érdekel, és lelkifurdalásom sincs.

Az eredeti játékban igazad van.Sokkal feelingesebbek.Nekem is van pár.

De azért hadd ne adjak már 10 rongy feletti pénzt arra, hogy 8 óra alat végigjátszom aztán itt porosodik a polcon.Megvan annak a 10 rongynak a helye máshol.

Az újságot úgy értem, hogy a napilapok jobb ha papírból vannak vagy a hetilapok.

De én csak a Gamestart olvasom pdf-ben és a pcworld-ot.Ha ezezl spórolok 2 rongyot vállalom, azt a kényelmetlenséget, hogy monitoron olvasom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek Frenkie-vel. Én úgy vagyok vele, hogy a havi nyolcezer HUF összeget amit a T-online kizsebel belőlem, azt lelkiismeret furdalás nélkül, le is "vásárlom". Anno magam is zsákszámra vettem a játékos és házimozis újságokat. De most online is elolvashatom őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen én sem azt mondom, hogy ezt ne tegyétek (elég álszent dolog lenne), de azért ne is hírdesd már azt, hogy ez jól van így, meg milyen szép, hogy ingyen van. És lehet, hogy te neked nem tetszik, meg drágállod azt, hogy a Gamestar ezt a két "ezer éves" cuccot tette fel, de pl én nem. Sőt, én csak egyszer nyomtam végig a GoW-t, és most kapaszkodj meg: az UT3-mal én speciel még egyszer sem játszottam. És mivel nekem egy játék nem csak addig ér valamit, amíg kijátszom, hanem ha tetszik, szeretem párszor újrajátszani, és a GoW a k*rvára tetszett kategória, nagyon is szívesen fogom kiperkálni érte azt a mocskosul sok 2000 Ft-t, mert szinte ingyen osztogatják, és rühellek újságot monitorról olvasni (nem beszélve arról, hogy ez a fajta hozzáállás az, ami miatt kirúgtak a PCGurutól, szóval már csak emiatt sem fogok tapsikolni az "ingyen letölthető PDF-ben" dolog miatt).

 

Az előbbi postom meg csak erre a két játékra vonatkoztak + az újságra. Persze, ha mindent összevetek, az internet olcsóbb, de nem mindenről, csak erről volt szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.