Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Ehhez a dologhoz még annyit, hogy lehet, hogy két hét múlva a Media Marktnál ( csak példa) 590-ért kiturkálod a turkálóból. :hmm: Nem egyszer volt ez már így újságmellékletes DVD-kkel.

Na, az még jobb lenne :) De nem valószínű, mert Veszprémben nincs Media Markt, így én tuti nem fogom kiturkálni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, mindenki magából indul ki.Én is, te is.Nyilván ha nekem is megérné megvenném.Különben ha újra akarom játszani leszedem megint.

Senki nem mondta, hogy jól van ez így.De mivel lehet csinálni az emberek csinálják.Újságot én sem szeretek monitoron olvasni.De 2 rongyot nem fogok fizetni azért, hogy elolvasom aztán kuka.

A durva az ,hogy a gazdagabb országokban is ezt csinálják, holott nekik baromi olcsó a jövedelmükhöz képest.

A folyamat szerintem megállíthatatlan.Ha kitalálnak valamit a torrent ellen lesz más.

Sajnálom, hogy elbocsátottak a Guru-tól, de a letöltés a jövő, és a neten való információszerzés.Nagyon sokan rájöttek erre(Apple az Itunes-al), és az új divathoz igazítják a pénzbevételüket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár órát játszottam a Terminator Salvation játékkal. Oldi, imádni fogod. Zúzás ezerrel, és már azért mediumon sem egyszerű. És a feeling az nagyon ott van. Egyetlen negatívum talán (az elavult, bár még nem annyira ronda grafika mellett), hogy olyan lineáris, mint egy vonalzó. De ha arra vágysz, hogy aerostatokra, T-17-esekre, T-600-sokra, Mototermikre, HK-kra és Harvesterekre lődözz (eddig csak ezekbe futottam bele), akkor ez a te játékod. Terminator háborús feeling ott van a szeren.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz Dzséjt. :D Hát mivel egy Terminator sagában ilyen járművek vannak, az egyszer biztos, hogy velük fut össze az ember és nem teszem azt Wall-E-val. :D

Sacc per kábé még egy hónap és meglesz az új gép -szépen mennek lefelé az árak :D - de lehet, hogy ha lesz egy jó torrent akkor lekapom. :D Aztán majd ha ó'csó lesz a bótban megveszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt az E3 2009-es promo videója, amiben pár érdekesebb játék tűnik fel, amit a kiállításon is bemutatnak(Mass Effect 2, SW ToR, AC 2, I am alive, stb...). Kíváncsi leszek az ideire, mert a szervezők a régi mederbe akarják terelni.

 

És íme, ami nélkül ez a post nem születhetett volna meg: CoD (6): Modern Warfare 2 filmszerű trailer . Kemény lesz... :lol:

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár órát játszottam a Terminator Salvation játékkal. Oldi, imádni fogod. Zúzás ezerrel, és már azért mediumon sem egyszerű. És a feeling az nagyon ott van. Egyetlen negatívum talán (az elavult, bár még nem annyira ronda grafika mellett), hogy olyan lineáris, mint egy vonalzó. De ha arra vágysz, hogy aerostatokra, T-17-esekre, T-600-sokra, Mototermikre, HK-kra és Harvesterekre lődözz (eddig csak ezekbe futottam bele), akkor ez a te játékod. Terminator háborús feeling ott van a szeren.

 

Melyik változatot szedted le?Mert akkor én is azt szedem, mert neked elindult.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Terminator.Salvation.WORKING.DVDRIP-NoGrp

Nálam gond nélkül működött.

Amúgy azért van ennyi gond a játékkal, mert a bolti változatok is telepíthetetlenek. A fejlesztők véletlen kihagytak egy fájlt, ami kell a telepítéshez. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A cikket nem olvasom el, nehogy lelőjjék nekem a spoilert, pont 1 héttel a megtekintése előtt...

Mert valószínűleg full spoileres cikket írtam egy napi több ezer látogatót vonzó oldalra, és még csak figyelmeztetést sem tettem ki, hadd rontsam már el mindenki szórakozását. :) A játék története (vagyis a lövöldözés körítése inkább) két évvel a TS film előtt, szóval a filmről sem derül ki semmi (még ha a játékot is végigjátszod, akkor sem).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No elkezdődött az E3-as "őrület". :)

 

Alapból itt egy kis trailer egy ígéretesnek tűnő játékból, mely igen érdekes válaszlehetőségek elé állítja a játékost a játékmenetben. :)

 

http://tv.gamestar.hu/video/alpha-protocol-e3-trailer

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez az Alpha Protocol kemény játék lesz! A több választási lehetőség arra utal, hogy, ez egy akció-orientált RPG lesz. Kiváncsi leszek, hogy az Obsidian mit hoz össze. Na akkor most én is megosztok pár E3-as videót! :)

 

Mass Effect 2 ütős trailer!

 

Rövid kis hangulatos trailer! Melyben az Illium bolygón lévő város nagyon bejön! Tiszta Coruscant feeling (bár ezt már régebben is megjegyeztem). Nagyon bejött az a mondat, hogy: "Shepard, but you're dead!". Sheparddal tuti fogunk játszani a második részben (már aki :D), csak az a kérdés, hogy vajon mennyit? A legjobban annak örülnék, ha nem tennék el láb alól, legalább is, nem annyira hamar. Továbbá nagyon pörgős, az akció egy cseppet oda fog ütni! :) Remélem, minél hamarabb itt lesz az a 2010 eleje, és remélem, hogy az EA (vagy a CD Projekt - attól függ, hogy most az EA, kis hazákban mennyire fog ténykedni az értékesítéssel/kiadással) nem felejtkezik el a magyarokról sem, mert a PC-s változaton eltalálták a lokalizációt!

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem jársz rosszul vele! Magyar felirattal van, nagyon jó története van, a hangulata magával ragadó, nem követi a hagyományos RPG-ket a harc terén, magyarul mondva te lövöldözöl. És még sok érv szól mellette. Egy hibája van, időigényes. Bár a jobb játékok azok általában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Mass Effect szerintem a Half Life 2 óta a legjobb játék, és a Star Wars/Star Trek/Alien óta a legjobb sci-fi univerzum. Nekem annyira megtetszett, hogy meg is vettem azon nyomban, hogy megjelent. Remek sztori, frankó karakterek, és olyan akció, hogy sok FPS elbújhat mögötte. Mindez egy rettenetesen részletesen kidolgozott sci-fi univerzumban. A második rész meg csak ütősebb lesz ennél (plusz adalék az univerzumhoz, újabb fajok, bolygók és még több karakter és akció).

Viszont azért egy hibája van az első résznek: a mellékküldetések unalmasak lesznek egy idő után :)

Szóval, ezt a játékot csak ajánlani tudom én is, Oldi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.