Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Mozgásban a Mass Effect 2:

 

A Game Developers Conference 2009-en a Bioware a szerencsésebbeknek zárt körben bemutatta a Mass Effect 2-öt. Most mégsem kell aggódniuk, azoknak, akiknek nem sikerült bejutniuk, hiszen kiszivárgott két videó a játék korai státuszáról.

 

Spoiler:

 

Az első videóban szereplő városról egyből Coruscant jutott eszembe! Lehet, hogy onnan vették a fejlesztők az ötleteket. Tudom, nem sok ez a két videó, de számomra, sokat jelent, mert már nagyon várom ezt a játékot. Kár, hogy csak jövő év elején jön ki. :) Amúgy a teaser trailerre visszatérve! Olyan nyilatkozatokat olvastam Biowares fejlesztőktől, hogy, ha nem a mentéseiddel nyomulsz, akkor bizony a teaser trailer szerint kell nyomulnod a játékban. Számomra érdekesnek tűnik. Szerintem bele kezdek újra a(z) ME-be, és összehozok egy nagyon fasza karaktert, majd tárolom egy jó ideig!

 

Szerk.: Lehet, hogy félreértelmeztem ezt a nyilatkozatot, mind1, aki akarja és olvassa el, értelmezze úgy, ahogy akarja.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, akkor tisztázás, ez még nem a Mass Effect 2, csak a Mass Effect 2 Alfa. Vagyis amit itt látunk, az talán sose lesz benne a végleges játékban. Másrészt, valóban, sokszor hangsúlyozzák, hogy a mentéseket érdemes megtartani az első részből. Nem tudom, ez miért számít mai napig újdonságnak, de már tavaly is éppen elégszer elmondták ezt (valójában, kb ez volt az első hír az ME2-ről....). Az is már rég kiderült, hogy más lesz a történet alakulása új karakter, és más lesz a régi mentések használatával, viszont a végkifejlett mindkét esetben ugyanaz lesz. Ja, és legutóbb azt mondátk, hogy az E3-on minden kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tisztázásul: mondtam, hogy a játék korai státuszából van, tehát ilyen téren nem vétettem. A nyilatkozatokat, amiket belefoglaltam mind GDC 2009-es hírek, lehet, hogy a józan ész ezt mondja, hogy mentések nélkül tök más lesz minden, de azért, ha Ray Myzuka erősíti meg maga, akkor az már másabb. :)

 

Más.: Max Payne 3 (javítva)? Ki mit szól? Ha jól tudom, sajnos, nem sajnos ezt már nem a Remedy fejleszti...

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mentéseket az ME vezető fejletszője erősítette meg két hónapja, szóval nem GDC-s hír. Az, hogy most a GDC alkalmából nagyobb publicitást kapott, az egy dolog. A másik dolog meg a kiemelt "Mozgásban a Mass Effect 2" dolognak szólt, kicsit jobban szem előtt van az, mint a "korai státuszáról" szóló rész :)

 

Max Panye 2? Szerintem az már készen van egy ideje :) Max Payne 3 meg majd elválik, attól, hogy nem a régiek fejlesztik, még simán lehet jó. Ha megtartják a történetírót, akkor nuku probléma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem nem rontja el a Rockstar North. :D

Mondj egy Rockstar játékot, ami rossz volt :D Amúgy meg nem a Rockstar North, hanem a Rockstar Vancouver csinálja, azért nem mindegy. Az egyik mögött (North) tíz éves történelem van, a másik mögött csak hét (Vancouver).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt is elírtam. :D Amúgy tényleg nem találkoztam még rossz R*-os játékkal. Csak nem tudom, a Remedi számomra a játékiparban egy egyedülálló fejlesztőcsapat, ami az előző két részből nagyon sok jót hozott ki. Igaz, nincs miért aggódnom, még úgysincs valami sok információ róla.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tökre örültem mikor bejelentették a Max Payne 3-at.Imádtam mindkét részét.Fenomenális hangulatuk volt.

 

A napokban fejeztem be a F.E.A.R 2-öt.Méltó folytatása lett az első résznek.Alma újra visszatér és most egy Delta Force-os katonát alakítunk.Jó sok új információt megtudunk az Eredet projectről.A grafika kicsit réginek tűnik, látni rajta, hogy a már kissé koros Jupiter motor feltupírozva.De a F.E.A.R nem is csak a grafikáról volt híres hanem az élvezetes csaták miatt a Replika-katonákkal.A harc ebben a részben is jó, most már mi is felborogathatunk tárgyakat fedezék gyanánt, de sok értelme nincs mert így is kilőnek.Az MI szerintem kicsit gyengébbre sikeredett mint az első részben, de még mindig brutálisan intelligensek a katonák.A fejlesztők beleraktak egy új elemet a játékba, mégpedig a nagy lépegető gépet.Beszállhatunk ebe a gépbe és a karjaiba és a vállaiba épített fegyverek segítségével irthatjuk az ellenfeleket.Nagyon élvezetes ez is.A játék vége szerintem azt sugallja, hogy lesz még folytatás.A Monolith újra egy élvezetes játékot tett le az asztalra, melyet többször is érdemes végigjátszani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az király.Úgyis fps-hiány van mostanság.Akkor van még mit várni.Szétlövök minden termit. :)

Nálam nagyon odab*sz ez a majd két perc. :) Remélem mire kijön addigra össze tudom hozni az új gépemet, mert sajna cserélni kell már. :S

Jó lenne a filmben is viszontlátni ehhez hasonló, vagy éppen ugyanilyen gerilla hadműveleteket. :) Fedezékről fedezékre, roncsokba be, roncsokból ki......... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam nagyon odab*sz ez a majd két perc. :) Remélem mire kijön addigra össze tudom hozni az új gépemet, mert sajna cserélni kell már. :S

Jó lenne a filmben is viszontlátni ehhez hasonló, vagy éppen ugyanilyen gerilla hadműveleteket. :) Fedezékről fedezékre, roncsokba be, roncsokból ki......... :)

 

Úgy ahogy mondod.Úgy képzelem egy termit is keményen kelljen elintézni.Ne csak mondjuk 15 golyó.Dzséjt írta, hogy tps lesz, de nem gond a max payne is baromi jó, meg a gears of war.

Hát igen ehhez kell vas szerintem.Nekem cirka másfél éves a gépem(akkoriban a legjobb cuccokat vettem bele), úgyhogy remélem akadás nélkül fog futni.

Mennyit szánsz a gépre?Monitor nélkül, kb 170-ből össze lehet hozni egy játékgépet mely olyan 3-4 évig jó lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ennek a játéknak nem lesz túl nagy a gépigénye. Főleg azért vélem így, mert szerintem ez a játék iszonyú rondán fest így képek és videók alapján. Kb. két évvel le van maradva a kor követelményeitől (nem csak PC, de PS3 és X360 fronton is). Szóval szerintem nem is lesz sokkal jobb, mint a T3-hoz készült War of the Machine. Talán a játékélmény kárpótol majd, de nem hiszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mennyit szánsz a gépre?Monitor nélkül, kb 170-ből össze lehet hozni egy játékgépet mely olyan 3-4 évig jó lesz.

Szeretnék inkább a hat számjegyű összeg alsó határa közelében maradni. :) Tényleg csak az kell ami a gépházban foglaltatik, a külső hardvereket nem akarom cserélni. Nézegetem az árakat és sacc per kábé megvannak fejben az összetevők amikkel azért talán jól járnék az ilyen gépigényű játékok terén is. Minden esetre júniusig még várok, addig gyűjtögetek és hátha az árak is lejjebb mennek. Főleg alaplapra szánnék többet. Onnantól meg három-négy évig megint nem lesznek "gondjaim". :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ennek a játéknak nem lesz túl nagy a gépigénye. Főleg azért vélem így, mert szerintem ez a játék iszonyú rondán fest így képek és videók alapján. Kb. két évvel le van maradva a kor követelményeitől (nem csak PC, de PS3 és X360 fronton is). Szóval szerintem nem is lesz sokkal jobb, mint a T3-hoz készült War of the Machine. Talán a játékélmény kárpótol majd, de nem hiszem.

Nem kell csúcsgrafikájúnak lennie. A játékélmény a lényeg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden esetre júniusig még várok, addig gyűjtögetek és hátha az árak is lejjebb mennek. Főleg alaplapra szánnék többet. Onnantól meg három-négy évig megint nem lesznek "gondjaim". :D

Jól teszed, gépet venni mindig nyáron érdemes, akkor a legolcsóbbak. Mi anno nyár végén vettük a saját kis erőművünket, és egy hónappal később már száz ezerrel drágábban hoztuk volna össze.

 

Nem kell csúcsgrafikájúnak lennie. A játékélmény a lényeg. :)

Csúcsgrafikának nem, de ez szerintem a szépet sem üti meg. És azért a játékélményhez a grafika is hozzájárul. Pl. itt a Wanted, ez sem egy tömör-gyönyör játék, de mégis, hangulatos, és ehhez hozzájárult, hogy a grafika bár nem egy CryEngine 2, de azért eddig minden karakter és helyszín felismerhető volt, sőt. Ajánlom kipróbálásra, nagyon hozza a film feelingjét. Tegnap elkezdtem vele hátszani, aztán hajnali kettő ide vagy oda, meg kellett néznem a filmet :D Kanyarlövés rulezz ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy olvastam, hogy most a gazdasági válság miatt még pár ezerrel fel is mentek az árak. Tényleg, hátha majd nyáron "normalizálódik" ez a helyzet. ;)

 

Hát nekem ez a kis intro is gyönyörű, de tény és való az igaz látvány majd egy gameplay videónál fog érvényesülni, vagy nem. Meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem ez a kis intro is gyönyörű, de tény és való az igaz látvány majd egy gameplay videónál fog érvényesülni, vagy nem. Meglátjuk.

A CG intro nem csoda, hogy gyönyörű, de én már láttam gameplay videót, az nem volt olyan gyönyörű ;) Bár azért a játékélmény még bőven megmentheti (csak sajnos az ilyen filmekhez készült alkotásoknál az sem szokott sikerülni).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez a Wanted nem volt egy hosszú játék. Tegnap egy óra, ma kettő és The End... igaz, lehet nem is bírt volna többet a játék, mivel annyira nem jó a sztorija, baromi lineáris, és még a fegyverek és ellenségek sem túl változatosak, így talán pont azelőtt ér véget, hogy unalmassá válljon. Viszont eme három órában baromi szórakoztató, és lendületből hozza a film feelingjét. Pörgés, kanyarlövés, emberfeletti képességek, és olyan tűzharc, ami mellett Max Payne elbújhatna. Nagyon dinamikus. Az egészre a koronát pedig a film zenéje teszi fel.

És egy apróság: Sloan (a filmben Morgan Freeman) hangját Tom Kane adja, aki a TCW-ben Yodát és Yularen admirálist szinkronizálja. Mondanom sem kell, kiköpött Freeman.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretnék inkább a hat számjegyű összeg alsó határa közelében maradni. ;) Tényleg csak az kell ami a gépházban foglaltatik, a külső hardvereket nem akarom cserélni. Nézegetem az árakat és sacc per kábé megvannak fejben az összetevők amikkel azért talán jól járnék az ilyen gépigényű játékok terén is. Minden esetre júniusig még várok, addig gyűjtögetek és hátha az árak is lejjebb mennek. Főleg alaplapra szánnék többet. Onnantól meg három-négy évig megint nem lesznek "gondjaim". :)

 

 

Ja igazad van, várd meg a nyarat.A ram ugye "ingyen" van az alaplap sem olyan vészes, a VGA és a processzor lesz a húzos.Gondolom Intel Core 2 Duo-ban gondolkodsz.

 

 

Dzséjt: A wanted fps?

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja igazad van, várd meg a nyarat.A ram ugye "ingyen" van az alaplap sem olyan vészes, a VGA és a processzor lesz a húzos.Gondolom Intel Core 2 Duo-ban gondolkodsz.

Aha, most már a kétmagos procik közt ( pl Intel core 2 Duo E 6700) nézegetek. ;) Vidikártyából jó ár/érték arányt mutat a Radeon HD 4850-se. RAM-ból meg szerintem 2x1 giga elég.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha, most már a kétmagos procik közt ( pl Intel core 2 Duo E 6700) nézegetek. ;) Vidikártyából jó ár/érték arányt mutat a Radeon HD 4850-se. RAM-ból meg szerintem 2x1 giga elég.

 

 

Mindkettő kiváló választás.A Ramból meg sosem elég, ha tudsz rakjál bele 3- vagy 4 GB-ot.Nekem 3 van és néha így is swappel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.