Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Hohó... lehet, hogy lesz olyan jó, mint a Call of Duty 4: Modern Warfare. Minden esetre a filmszerűség meg lesz ebben a részben is, meg a modern fegyverek. És végre járművezetés, meg nem lesz olyan, mintha egy csőben szaladgálnánk. :para: Csak az a fura, hogy ez már nem Call of Duty.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hangulatban tuti ütni fog, viszont még mindig nem tartom szépnek. :D Oks, hogy nem a grafika a minden, de hány éve is volt az AVP2? Attól meg nincs messze ez.

Csak annyira, mint ide Mekka. Azért lényegesebben szebbek a karakterek, mint az AVP2 életlen baltával faragott emberei. A környezet részletesebb, mint abban a részben bármi. Ez szép játék. Nem egy Crysis, ami gyönyörű, de szép.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj Dzséjt, ennyire most nem kell lesarkítani, de azt azért te is belátod, hogy nem egy mai videójáték grafikai színvonala. :D Bár, van még elég idő a megjelenésig, és mint múltkor említettem, tuti csiszolni fognak még rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól függ, hol a szinvonal. Mint írtam, nem egy Crysis, de egy TS-t már lazán lever, és még meg is tiporja. De már a FEAR 2-t is alázza. És talána Bioshock is mögé állhat (fizika terén mindenképpen).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj Dzséjt, ennyire most nem kell lesarkítani, de azt azért te is belátod, hogy nem egy mai videójáték grafikai színvonala. :D Bár, van még elég idő a megjelenésig, és mint múltkor említettem, tuti csiszolni fognak még rajta.

 

 

Pedig ez az.Ahogy Dzséjt írja ég és föld a különbség a második és ez között.Ez már majdnem Crysis szint.Nézd meg a fák leevlein átszürődő napfényt.Eszméletlen jól néz ki.A Predator kidolgozottsága is első osztályú.Ehhez kell majd izmos vas.Ja és ha jól tudom az Unreal Engine 3-at használja ami igaz, hogy már vagy két éves, de még mindíg üt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jónak nézz ki ez is. :(

 

http://www.gamestar.hu/homefront-e3-trailer.html

 

 

Nem is értem a filmeseket, hogy hogy tudnak olyan sok elcseszett játékokból adaptál filmet csinálni. Pedig annyi remek ötlet lenne. De nekik folyton el kell cseszni, vagy épp rebootolni valamit. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mi van a demóval????? Jake, ne kelljen csalódnunk benned? Röpködjenek ám itt is a hírek :D

Demóval az a helyzet, hogy sajna nem lesz demo egyhamar sajnos..

Viszont elolvastam valamennyi kritikát a játékról, és mind pozitív egytől egyik. Mondjuk a tesztelők egy batár nagy full extrás 3D-s LCD tévén nyomták a gémet, szóval így nem csodálom, hogy elvarázsolta őket a játékmenet...Az egészet 3 dimenzióban játszani biztos fantasztikus élmény lehet.

Meglepődtem mikor az egyik neves kritikus a Cryzis grafikájához hasonította a szintet. Mondjuk a képek alapján nem ezt láttam, de lehet mozgásban frenetikus a látvány. :D

 

Lehet az RDA Corporation katonájával nyomulni, és egy na'vival. A legtöbb kritikus inkább a na'vival szeretett nyomulni, ngyon király népségnek tarják őket :D A játék elején rögtön felpattanhatunk egy szárnyas jószágra, és berepülhetjük a bolygót. Egész tágas a terep :D

3 person shooter RPG elemekkel kombinálva, tehát olyan Mass Effect szerű.

Lehet létrehozni klánokat, az RDA katonáival együttműködve darálni a bolygó veszélyes lakóit.

Ami még érdekes mindkát oldalon több mint 60!!! fegyver és egyéb taktikai cuccal lehet updatélni magunkat.

Remélem a filmben is kb ennyi cucc lesz, mert ha Dzséjt favorizál majd az univerzummal, lesz mit magolnia fegyverek terén :D

A na'viknak klassz kis nomád fegyvereik vannak, WoW kockák örömet lelik majd bennük. Dárdák, meg egyéb pajzsok, mágikus erejű varázstárgyak.

A történet a film eseményei előtt 3-4 évvel játszódik, ezt Cameron mondta, tehát amolyan prequel sztori lesz.

 

Ami még fontos, egy ritka és méregdrága ásványkincs miatt zsákmányolják ki a bolygót a katonák A neve Unobtanium, ami egy nagyon fontos technológiához kell nekik. Ez a pár perces kisfilm szemlélteti miért is

Emiatt az ásvány miatt, és a fenti videóban látott jelenség közrejátszásával lebegnek a bolygón a hegyek..Nagyon érdekes!

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.