Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Lehet, hogy az alaplapét mégegyszer átfutattom, mert a vidikátyával szenvedtem egy darabig. De az üzletben a srác is a vinyópróblémánál ide-oda dugtosta a SATA csatlakozókba a merevlemezmeghajtót.

 

 

Noh, COD 4. Kéremszépen a mesterlövészpályánál vagyok....és csak vagyok...csak vagyok :) Gyűn értünk a helikopter csak örömlány lassan :D Bezzeg az ellenség....! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy az alaplapét mégegyszer átfutattom, mert a vidikátyával szenvedtem egy darabig. De az üzletben a srác is a vinyópróblémánál ide-oda dugtosta a SATA csatlakozókba a merevlemezmeghajtót.

 

 

Noh, COD 4. Kéremszépen a mesterlövészpályánál vagyok....és csak vagyok...csak vagyok :) Gyűn értünk a helikopter csak örömlány lassan :D Bezzeg az ellenség....! :P

 

 

Az eszméletlen jó pálya és a Csernobili feeling ver mindent.Mintha tényleg ott lennél.Lefektettem a havert aztán a mesterlövészpuskával irtottam az ellent.A helikopterből kötélen leereszkedőket már a kötélen fejbe löttem.A titok az, hogy fejbe lödd őket mindig, és baromi gyorsan. :P

 

A kék halálod meg kezd gáz lenni.Ilyen rövid idő alatt ennyi az már sok.Nekem 11 év alatt volt 1.Valami hardverprobléma.Elsőre az egyik memóriamodulra gyanakszom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eszméletlen jó pálya és a Csernobili feeling ver mindent.Mintha tényleg ott lennél.Lefektettem a havert aztán a mesterlövészpuskával irtottam az ellent.A helikopterből kötélen leereszkedőket már a kötélen fejbe löttem.A titok az, hogy fejbe lödd őket mindig, és baromi gyorsan. :D

 

A kék halálod meg kezd gáz lenni.Ilyen rövid idő alatt ennyi az már sok.Nekem 11 év alatt volt 1.Valami hardverprobléma.Elsőre az egyik memóriamodulra gyanakszom.

Jaja, már a kötélről szedtem le őket szépen egyesével. :D Aztán behúzodtam olyan helyre ahol nehezen kerülnek a hátam mögé, és onnan egyenes út vitt. Totál feelinges amúgy majd az összes pálya. Az orosz küldetések érzésem szerint a legkidolgozottab grafikával rendelkeznek. Viszont a németjuhászkutyákat sajnálom. Nem szeressem őket lelőni.

 

 

Nem tudom mi lehet, komolyan. Semmi se laza, minden a helyén van. Ezt a memőriakékülést is a srác mondta, hogy előfordulhat ha nincs kihasználva a potenciál. :S Az eszközkezelő se ír ki semmi hibát, everest-et is leszedtem az is látja. Persze ettől még szerkezetileg hibás lehet valahol :S

Holnap újrarakom az alaplap drivereit minden esetre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, már nálam is működik a CoD4, nem fogott ki rajtam ez a fránya Win 7 :D A TV társaság bevételénél járok, Regular módban, hát ez nem piskóta még mindig, főleg az asztalokkal és számítógépekkel teli nagyterem, ahol még a felső szintről is jön az ellen. Rohadt gránátok :D

Amúgy az én kedvenc trükköm a helikopteren leereszkedő ellenek ellen (na nem a csernobiliek ellen), hogy gránátvetővel leszedem az égről őket helikopterestül. Egy jól irányzott gránát az M-203-ból a forgószárny-agy közepére, és a gép már le is esik az égről.

 

A csernobili vagányok ellen meg úgy ténykedek (nekem nem megy a mesterlövészkedés), hogy leteszem a klémorokat a szűkebb helyekre a dodgem és a körhinta köré, aztán behuppanok a dodgem leghátsó sarkába. Az azért jó, mert a kerítés mögött rálátok a leereszkedőkre, illetve csak egy irányból támadhatnak engem, a dodgem sarka felől. Szóval könnyű vadászat, a haver meg elvan a fűben (az olyan tökös, hogy még a legnehezebb fokozaton is csak egyszer lőtték ki).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer rövid sorozatokkal is daráltam lefelé őket, a másik fegyverrel :D Marha jó, elengedik a kötelet oszt kapáloznak mintazállat :D

 

Uh, a C-130-as küldetés mekkora már :D 150 mm ágyúval odapörkölni... :D

Tuti, hogy párszor még végigviszem, de amint hallom a folytatás még jobb és még szebb lesz. Nem is tudom hányszor néztem már végig youtubeon a nyolc perces HD gameplayt belőle :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy üvegfalú fülkébe mentem letérdeltem(persze a claymore-okat én is kiraktam), aztán a sniperrel nyomtam őket fejbe.A probléma akkor adódott, mikor töltötte a puskát(a töltés anmiációja minden fps-ben idegesít).Jönnek feléd de még tölt.Néha a lassú töltés miatt nyírtak ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer rövid sorozatokkal is daráltam lefelé őket, a másik fegyverrel :D Marha jó, elengedik a kötelet oszt kapáloznak mintazállat :D

 

Uh, a C-130-as küldetés mekkora már :D 150 mm ágyúval odapörkölni... :D

Tuti, hogy párszor még végigviszem, de amint hallom a folytatás még jobb és még szebb lesz. Nem is tudom hányszor néztem már végig youtubeon a nyolc perces HD gameplayt belőle :D

 

Nálam a Cod 4 benne van az első 3-ban, pedig szerintem szinte az összes fps-t végigvittem a műfaj megjelenése óta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy tudtok ajánlani hasonló színvonalas fps-eket?

A Gears of war megéri a befektetést? A Mass Effecten nagyon töröm a fejem :D

 

A gears of war megéri, nagyon nagy játék.De nem fps ,hanem tps.Hasonló a játékmenete mint a Ts-nek de jóval komolyabb.

Akkor ajánlat:Half-life 1-2 és kiegészitőik.Minden idők legjobb fps-e a half-life.Más ajánlat: Fear 1-2.Iszonyú hangulatos horrorelemekkel teletüzdelt akciójáték.Olyan mesterséges intellingenciával van felvértezve, hogy az állam leesett.Az ellen katonákkal baromi hangulatos csatákat lehet vívni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uh, a C-130-as küldetés mekkora már :D 150 mm ágyúval odapörkölni... :D

AC-130-as (nem mindegy) és nincs rajtuk egy deka 150 mm-es sem :D Szerintem te a 105 mm-esre gondoltál.

 

Én egy üvegfalú fülkébe mentem letérdeltem(persze a claymore-okat én is kiraktam), aztán a sniperrel nyomtam őket fejbe.A probléma akkor adódott, mikor töltötte a puskát(a töltés anmiációja minden fps-ben idegesít).Jönnek feléd de még tölt.Néha a lassú töltés miatt nyírtak ki.

Hát a töltéssel minden katonának meg kell küzdenie. Sajnos még nincs kifogyhatatlan fegyver, bár már van olyan, ami 50 golyóbist is elvisz (P90, a legutolsó pályán lehet felszedni, igaz, a tűzgyorsasága akkora, hogy gyorsabban kiköpi az 50 golyót, mint más a 30-at).

 

Nálam a Cod 4 benne van az első 3-ban, pedig szerintem szinte az összes fps-t végigvittem a műfaj megjelenése óta.

Nálam is. Első a Half Life 2 és epizódjai, második a CoD4, a harmadikon meg közösen osztozik a Republic Commando a Quake 1-2 és 4-el (ez ám a top3 mi? :D ).

 

Amúgy tudtok ajánlani hasonló színvonalas fps-eket?

A Gears of war megéri a befektetést? A Mass Effecten nagyon töröm a fejem :D

Far Cry 2-t érdemes lehet kipróbálni, a STALKER és a kiegészítőjére, a Clear Sky-ra is vethetsz egy pillantást, a Fallout 3-at nagyon ajánlom (bugos, mint az isten haragja, de azért a játékért minden bug megéri), bár az inkább RPG, mintsem FPS (első személyű RPG). Aztán ott a Bioshock, aminek a hangulata nagyon ütős (meg a sztorija), természetesen a Half Life 2 és a két epizód hozzá, a Portal, kipróbálhatod a Halo 2-t is (nem t'om, hogy a 3 megjelent-e már PC-re).

A Gears of War és a Mass Effect speciel nem FPS-ek. Az előbbi egy baromi hangulatos és pörgős TPS akciójáték, legalább olyan pörgős, mint a CoD4, csak ebben fedezékrendszer is van. Nagyon megéri, ha akcióra buksz. A Mass Effect meg egy RPG akcióval keresztezve, szintén nagyon pörgős, de abban sok a duma is. Viszont nagyon ajánlom, mert nálam num1-es RPG, lemost a KotOR 1-et és a The Witchert is (az utóbbi a 2., az előbbi a 3.). Amúgy ha szereted az RPG-ket, akkor a The Witchert is ajánlom, mert a sztorija és a hangulata nagyon ütős (és abban is lehet hentelni sokat).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És persze még egy kevés, csak hogy ne unatkozz :D :

- GTA4, alapvető, a játékok játéka

- CoD5, a CoD4 után nagyon lagymatag, és nekem személy szerint Ivo Dzsima ide vagy oda, de csalódás volt, de másnak még bejöhet.

- The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, ez azért ajánlatos, mert azon túl, hogy FPS, alapból hozza a Riddick hangulatot, Vin Diesel a legjobb szerepében nyomja, és egyben két játék, mert a Dark Athenehez hozzácsapták az első részt, az Escape from Butcher Bay-t.

- HAWX, csak akkor, ha szereted a röpcsis játékokat (nem szimulátor, full arcade, egérrel is vezethető - vagy kontrollerrel -, és gyönyörű a grafikája).

- Rainbow Six Vegas 1-2, az egy nagyon baba FPS, Las Vegas kaszinóiban taktikázva kommandózni (na nem annyira taktikázva, mint az előző Rainbow Sixekben) nagyon hangulatos, szintén remek csatákkal. A második rész is remek, csak annyi a baj vele, hogy semmi újat nem ad az egyhez, csak kiegészíti annak sztoriját, meg jóval nehezebb.

- Assasin Creed, a grafikája és a játékmechanizmus miatt megéri megnézni, ez amúgy TPS, szabad játéktérrel, csak sajnos a 2-3. városra rohadt unalmassá válik.

- Dead Space, TPS de az utóbbi évek legjobb horrorjátéka.

- Ghostbusters, halálos játék a filmek minden bájával, csak rövid, de arra a rövid időre engem megvett kilóra. Ki ne akarna egy protonfegyverrel átrendezni szellemvadászat címén egy hotelt, vagy könyvtárat, vagy múzeumot? :D

- Medal of Honor Airborne, remek II. Vh-s játék, az elődök minden jó tulajdonságával, és ha nem unod még a 2. világégést, akkor hajrá, bár itt-ott (fegyverfejlesztés pl.) már kicsit elmentek sci-fibe. Nekem annyira nem jött be.

- SPORE, egy poén a játék, már csak azért is érdemes megnézni, amúgy nehezen behatárolható, milyen műfajú. Van benne majdnem minden, tán csak FPS nem :D

- Wanted, ha tetszett a film, ne hagyd ki a játékot. Olyan, mint a Terminator Salvation, csak szerintem hangyányit jobb. Mozgalmasabb, így kevésbé tűnnek fel a hibák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt emlékeztetett rá.Hát persze.A Quake 4.Valami elképesztően jó játék ez is.A quake-ek közül a legjobb.A Quake 2 folytatása.

Még valami.A Jó öreg Doom 3 és kiegészítője a Resurrection of Evil.Mindkettő alapjáték, az isteni John Carmacktól aki leprogramozta nekünk a wolfeinsteint,és ezzel útjára inditotta az fps-műfajt.Ha már wolfeinstein, akkor a Return of Castle Wolfeisteint is játszd végig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhányhoz volt szerencsém XBOX-on :D Meglátjuk, hogy ezek közül mennyit tudok...khm...megszerezni :D Egyenlőre asszem az elérhetőbb a Mass Effect lesz.

 

Autószimulátoros játékot pörgettek? A GRID marha szép, csak túl arcados. Emlékeztet a Boxos Toca Race Driverhez. De majd hamarosan jön a Need for Dpeed Shift ami már állítólag a fentinél is jobb lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a Mass Effectet leszeded, ne feledd mellé a DLC-t, a Bring down the Sky-t. Fontos kiegészítője a Mass Effect univerzumnak, nem mellesleg vagy egy órával tovább tart tőle a játék (és megtöri a mellékküldetések unalmas sorát, plusz remek lehetőség tápolásra).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Mass Effect asszem marad bolti vétel, már ha nem túl drága.

 

Amúgy kivégeztem a COD4-et :D Ha úgy vesszük "mozinak" se volt utolsó, nem egyszer rázott ki a hideg egyes jeleneteknél. A zene is ahol kellett adrenalinpumpáló volt. :D Most valahogy lekéne kapni egyes patcheket, hogy a magyar felíratot fel tudjam rakni. Párszor szerintem még végigviszem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Autósjátékokból csak az nfs jön be de abból sem mindegyik.A Most Wanted tetszett a legjobban.

 

Na akkor már leírhatom, hogy a COD4-ben(és az fps-ek között is) a legjobb jelenet amikor a nukleáris robbanás történik a tengerészgyalogos meg a helikopterből nézi ahogy a városnak annyi.De a vége sem semmi mikor a haver odalöki neked a pisztolyt és a főgenyát fejbe durrantod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, én meg először nagyokat pislogtam, hogy honnan került elő a pisztoly :) Nem is gyűt össze legelsőre mindhárom kinyírása, de aztán három szép fejlővéssel, meg némi támogatással :) kifeküdtek mint a Nagyalföld. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Autósjátékokból csak az nfs jön be de abból sem mindegyik.A Most Wanted tetszett a legjobban.

 

Na akkor már leírhatom, hogy a COD4-ben(és az fps-ek között is) a legjobb jelenet amikor a nukleáris robbanás történik a tengerészgyalogos meg a helikopterből nézi ahogy a városnak annyi.

Az autós játékokról ugyanez a véleményem pepitában :) Csak NFS és azok közül is a legjobban a Most Wanted.

 

A CoD4 atombombás jelenetében van még egy nagyon jópofa dolog. A pályán mikor ki kell mászni a roncsból, és megyünk pár lépést, egy játszótérre jutunk. Azt a játszóteret a Terminator 2 atombombás jelenetéből (és az openingjéből) modellezték le. Megvan a két hintaló, a hinta, meg a körhinta is.

http://images.netbag.hu/20090627/12182183771.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az autós játékokról ugyanez a véleményem pepitában :D Csak NFS és azok közül is a legjobban a Most Wanted.

 

A CoD4 atombombás jelenetében van még egy nagyon jópofa dolog. A pályán mikor ki kell mászni a roncsból, és megyünk pár lépést, egy játszótérre jutunk. Azt a játszóteret a Terminator 2 atombombás jelenetéből (és az openingjéből) modellezték le. Megvan a két hintaló, a hinta, meg a körhinta is.

http://images.netbag.hu/20090627/12182183771.jpg

 

 

Igen tényleg.Különben megvan a nyári uborkaszezonra a játék.Nfs:Most Wanted.

Azért a BMW M3 GTR-ért két évig Britney Spearst hallgatnék. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A CoD4-es beszámolók kedvet adtak ahhoz hogy lejátszam. Amikor néhány hónapja ecsém nyomta és én figyeltem a játékmenetet nem éreztem úgy hogy játszanék vele de most megváltozott a helyzet. Amint végeztem a Max Payne srác második ámokfuttatásával engedek a kötelesség hívásának és nyomom is fel a gépre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A CoD4 atombombás jelenetében van még egy nagyon jópofa dolog. A pályán mikor ki kell mászni a roncsból, és megyünk pár lépést, egy játszótérre jutunk. Azt a játszóteret a Terminator 2 atombombás jelenetéből (és az openingjéből) modellezték le. Megvan a két hintaló, a hinta, meg a körhinta is.

http://images.netbag.hu/20090627/12182183771.jpg

Ez tényleg tök jó ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.