Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

A videokártyát mindig frissítem, amikor felajánlja. Viszont nekem Nvidia-m van, a játék meg az elvileg az AMD égisze alatt készült, és felmerült bennem, hogy nem biztos, hogy komálják egymást. Gondolkozom még egy újratelepítésen, de az internetsebességemmel ez eltarthat majd egy ideig

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolkozom még egy újratelepítésen, de az internetsebességemmel ez eltarthat majd egy ideig

 

Ez lett volna a második tippem, bár nekem anno az nem segített ugyanúgy kidobált utána is, de próba cseresznye hátha neked segít :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy én mennyire gyűlölöm az E3-at. Csak a Bethesda eladott nekem 3 címet, ebből az egyik Collectors Edition. Amihez még jönnek az olyan finomságok, mint a Battlefront, Tomb Raider és Mass Effect: Andromeda.

Nem is merem már nézegetni a többi konferenciát, mert még a végén teljesen kifosztanak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kimondottan egy új játék (és akkor finoman fogalmaztam :) ), de én most rátaláltam a Fallout 3-ra :D nem is értem. hogy maradt ki eddig, talán a előző részek idegenítettek el tőle anno, meg persze az is egy érv lehetett, hogy az akkori gépemen nem ment el, rá egy évre lett ez amin most is pötyögök és fut rajta a játék, mégis megfeledkeztem róla ilyen sokáig, most is csak a 4. rész E3-as videóiról ugrott be :) Ennek ellenére szegénykém lehet majd csak szeptemberben lesz befejezve. Mert hamarosan megyek haza és birtokba veszem a jobb vasat :D amin ott várakozik Geralt pajti, hogy szörnyek vérét ontsam vele, ha a Witchert kimaxoltam be kellene fejeznem az AC: Unity-t, a Dragon Ball Xenoverse-t és a Sleeping Dogs-t amiről eszembe jut, hogy GTA V :D, el kellene kezdenem a Shadow of Mordort is na meg rendet kell tenni Gotham-ben is, nem is lesz rá elég a nyár :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem fejeztem be, sajnos egy hete játszani sem volt időm vele, de úgy olvastam, hogy a sztori kipörgetése után lehet még kóborolni a játékban, befejezni a különféle mellékküldetéseket és a közben kijött DLC-ket. Remélem, hogy ez igaz, mert tuti előbb fejezem be a sztorit, mint a gigantikus mennyiségű mellékküldetést. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor reménykedjünk, hogy utána is lehet :) , én most elkezdtem rendet rakni a világban, mellék küldetések, szörnyfészkek felszámolása, települések visszafoglalása, bandita írtás. :D Még egy dolgot szeretnék kérdezni, nincs valami hely ahova azokat a cuccokat le lehet rakni amik nem kellenek, hogy nálam legyenek, de kidobni/eladni se akarom őket pl. a szettes páncélokat ha már legyártattam nem szívesen dobnám vagy adnám el őket. :) Ha jól emlékszem az előző részekben a kocsma/fogadó volt ilyen hel, de most ott nem találok ilyen opciót

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos még nincs, amit nem is értek, hogyan lehet, amikor az első két részben volt. Engem baromira bosszant, mert például a könyveket muszáj megtartanom, ha tudni akarom, mit olvastam már (a kettőben legalább kiírta, hogy már olvastam), de a különböző witcher páncélszetteket sem azért szedem össze, hogy aztán eladogassam őket aprópénzért. De komplett páncélszetteket meg elég nehéz magadnál tárolni.

Viszont az 1.07-es patchtől kezdve már lesz! Az egyrészt átalakítja kicsit az invertory-t (remélem bekerül, hogy már jegyzi, melyik könyveket olvastam, és a kategorizálás visszahozását is díjaznám, mert hülyét kapok attól, hogy keresgélnem kell, hol vannak a kaják, hol a főzetek, stb.), másrészt, Geralt végre kap egy ládát, ahová le lehet pakolni a felesleges, de nem eladásra szánt cuccokat. És valószínűleg lesz még pár átalakítás, mert nagyobbnak ígérkezik, mint amekkora az 1.05-ös volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhányan már tudják, hogy év eleje óta benne vagyok egy magyar videojáték fejlesztésében, mint Game Designer. Nos, a munka első fázisát lezártuk, eljutottunk oda, hogy végre a nyilvánosság előtt is leleplezzük a Dome City-t, magyarul a Kupolavárost. A trailer persze még nem gameplay, de reprezentálja azt, amit el szeretnénk érni ezzel a sci-fi, ízig-vérig magyar (remélem, a cím sokaknak elárulja, hogyan is értem ezt :) ), belső nézetes kalandjátékkal.

http://www.youtube.com/watch?v=LcvlNvfg4P0

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos még nincs, amit nem is értek, hogyan lehet, amikor az első két részben volt. Engem baromira bosszant, mert például a könyveket muszáj megtartanom, ha tudni akarom, mit olvastam már (a kettőben legalább kiírta, hogy már olvastam), de a különböző witcher páncélszetteket sem azért szedem össze, hogy aztán eladogassam őket aprópénzért. De komplett páncélszetteket meg elég nehéz magadnál tárolni.

Viszont az 1.07-es patchtől kezdve már lesz! Az egyrészt átalakítja kicsit az invertory-t (remélem bekerül, hogy már jegyzi, melyik könyveket olvastam, és a kategorizálás visszahozását is díjaznám, mert hülyét kapok attól, hogy keresgélnem kell, hol vannak a kaják, hol a főzetek, stb.), másrészt, Geralt végre kap egy ládát, ahová le lehet pakolni a felesleges, de nem eladásra szánt cuccokat. És valószínűleg lesz még pár átalakítás, mert nagyobbnak ígérkezik, mint amekkora az 1.05-ös volt.

 

Akkor jó, mármint nem jó csak jó, hogy nem én vagyok olyan hülye, hogy nem találtam tároló rekeszt :) és akkor várjuk az új pöccsöt. könyvekkel eddig nem volt gondom nagyjából a fejembe vannak a címek, hogy mit olvastam, de legkésőbb az első pár mondatról tuti beugrik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, Cupsy, kezdhetünk örülni, a CD Projekt RED elárulta, mik a legnagyobb változások a Witcher 3-ban, amit az 1.07 hoz majd. A számunkra legfontosabb, hogy az alkímiai alapanyagokat már nem az invertory a terhére kell cipelnünk, többféle módon kereshetünk a felszerelési tárgyaink között, a könyvek saját fület kapnak, ahol azt is láthatjuk, hogy melyiket olvastuk már el, és melyiket nem, valamint a térképen megjelölt helyeken elrejthetjük a cuccaink egy részét. Plusz több küldetést is javítanak, finomítják Keszeg irányítását (ráfér, a leggyengébb része a játéknak) és megint javul kicsit az optimalizáltság. Utóbbi amúgy nem semmi, amikor megjelent a játék, még a beállítások többsége alacsonyan volt, mostanra már sok mediumon van, a többi high-on. Szépen feljavították a játékot, pedig amekkora lett a játéktér és amilyen komplex, ez teljesítmény a javából (ugye, Rocksteady...). A héten viszont nem lesz DLC a patch miatt. Bár dátumot nem mondta, ez azt feltételezi, hogy talán még a héten megjelenik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, Cupsy, kezdhetünk örülni, a CD Projekt RED elárulta, mik a legnagyobb változások a Witcher 3-ban, amit az 1.07 hoz majd. A számunkra legfontosabb, hogy az alkímiai alapanyagokat már nem az invertory a terhére kell cipelnünk, többféle módon kereshetünk a felszerelési tárgyaink között, a könyvek saját fület kapnak, ahol azt is láthatjuk, hogy melyiket olvastuk már el, és melyiket nem, valamint a térképen megjelölt helyeken elrejthetjük a cuccaink egy részét. Plusz több küldetést is javítanak, finomítják Keszeg irányítását (ráfér, a leggyengébb része a játéknak) és megint javul kicsit az optimalizáltság. Utóbbi amúgy nem semmi, amikor megjelent a játék, még a beállítások többsége alacsonyan volt, mostanra már sok mediumon van, a többi high-on. Szépen feljavították a játékot, pedig amekkora lett a játéktér és amilyen komplex, ez teljesítmény a javából (ugye, Rocksteady...). A héten viszont nem lesz DLC a patch miatt. Bár dátumot nem mondta, ez azt feltételezi, hogy talán még a héten megjelenik.

 

Épp most olvastam egy cikket róla( nem mondom hol :D ) gondoltam is egyből, hogy idejövök megnézem írtál-e már valamit vele kapcsolatban :) Az alapanyagok súlyát én meghagynám elvégre mégiscsak cipeljük azokat is, a többi nagyon jól hangzik.

 

Azt is olvastam, hogy valami DLC kiszivárgott ami Ciri kinézetét változtatja meg (szerintem egyébként hátrányára), azt ne töltse senki egyenlőre mert tönkrevághatja a mentéseket!!!!

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egész pontosan Xboxon szivárgott ki, de már múlt héten. Vicces, hogy csak most hívták fel erre a figyelmet. Szerintem eleddig a csajok ruhájának megváltoztatása egyiknek sem szolgált az előnyére. Triss kifejezetten k*rvássá vált, Yenné eléggé semmilyen. Cirié mondjuk annyiból jobb, hogy egy harcos csajhoz talán jobban illik az új, harci szerelés. Persze a szakadt cuccban szexibb. :)

Az alkotóelemek súlyát én egyrészről meghagynám, így is elég alacsony a súlyuk. Másrészről meg nem, mert amennyi van az embernél, már idegesítő, hogy állandóan zsonglőrködni kell velük. Mondjuk az alacsony súly miatt a W3-ban ez már nem játszott szerepet, de az első két részben engem idegesített. Különösen a W2-ben. Persze cipeljük, oké, de ha már ennyire a realitás talaján akarunk maradni, akkor jogos a kérdés: hogy fér el ez mind nálunk? ;) Nem fogok bánkódni amiatt, hogy nem fognak semennyit sem nyomni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egész pontosan Xboxon szivárgott ki, de már múlt héten. Vicces, hogy csak most hívták fel erre a figyelmet. Szerintem eleddig a csajok ruhájának megváltoztatása egyiknek sem szolgált az előnyére. Triss kifejezetten k*rvássá vált, Yenné eléggé semmilyen. Cirié mondjuk annyiból jobb, hogy egy harcos csajhoz talán jobban illik az új, harci szerelés. Persze a szakadt cuccban szexibb. :)

Az alkotóelemek súlyát én egyrészről meghagynám, így is elég alacsony a súlyuk. Másrészről meg nem, mert amennyi van az embernél, már idegesítő, hogy állandóan zsonglőrködni kell velük. Mondjuk az alacsony súly miatt a W3-ban ez már nem játszott szerepet, de az első két részben engem idegesített. Különösen a W2-ben. Persze cipeljük, oké, de ha már ennyire a realitás talaján akarunk maradni, akkor jogos a kérdés: hogy fér el ez mind nálunk? ;) Nem fogok bánkódni amiatt, hogy nem fognak semennyit sem nyomni.

 

Nekem Trissé kifejezetten tetszik :D Az utolsó gondolat meg tényleg megállja helyét :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Trissé kifejezetten tetszik :D Az utolsó gondolat meg tényleg megállja helyét :)

Azt nem mondtam, hogy nem tetszik, igazán tutajos hacuka, csak a környezetbe nem igazán illik. Például a novigradi bujkálás alatt ilyen... khm... mellbevágó ruhát felvenni nem éppen célravezető. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.