Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Kérdem a régi motoros Starship Troopers játék nyúzókat, hogy ők is találkoztak e az első pálya betöltésénél a fekete képernyővel. ;) Nem fogjátok kitalálni, hogy mi a kérdés.

De igen! Mivel küszöböltétek ki? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elöszőr is bocs de mostanra javult meg a kimenetem.Semmi nem ment ki a netre, nem tudtam hozzászólást írni sem.

 

Nálam textúrahibák voltak, de nem ezért hagytam abba.Botrányosan rossz játék.Nem érdemes vele tökölni.

 

Rog: A tolószékes tudóssal való találkozás után nem sokkal.Nagyon jó a katonák elleni harc.Mondjuk összelopott az egész játék.Olyan mintha a Half-life-ot a Doom-al keverték volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én bírtam a Starship Troopers játékot. Olyan tipikusan olyan rossz, hogy már jó ;) Na jó, az fogott meg, hogy ugyanúgy özönlöttek benne az arachniduk, mint a filmben, és sokat lehetett irtani. Amúgy néhány ponton (társak, tankbogás, plazmaseggű nagybogár) tényleg biztosíték kiverő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tolószékes tudóssal való találkozás után nem sokkal.
Én legutóbb két golyóröptető földönkívüli kiirtására törekedtem egy hídon.

 

Mondjuk összelopott az egész játék.Olyan mintha a Half-life-ot a Doom-al keverték volna.
Bennem ilyesmi még nem vetődött fel.

 

Egy kis Watchmen zúzás
Nagyon kúl. Valamikor beszerzem a Figyelőemberkés gamékat. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült végigvinnem a Bionic Commandot. :D

Csak ajánlani tudom, rendkivül élvezetes játékmenetet kinál, remek grafikával, zenével, sztorimenettel. Az irányítás ugyan biztos kap némi nemtetsző jelzőt, de azt kell, hogy mondjam, gyakorlat teszi a mestert :D Eleinte azt hittem, megőrülök tőle, de be kellett látnom később, hogy ez az ugri-bugri pókemberes stílus hihetetlen élmény nyújt és az ellenfelek sokkal de sokkal jobban megizasztják az embert. :D Oly annyira, hogy párszor vissza kellett fognom magam, nehogy lefejeljem a monitort és kettétörjem a billentyűzetet. :D

Egy szó mint száz, a játék remek, drámai befejezéssel és várjátok meg majd a stáblista végét. :) Remélem jön majd egy magyarosítás is majd hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ronon "Ősember" Dex? :)

 

Én most a Tron 2.0-t nyomom (újabban múltidézést tartok, azelőtt meg a Mafia és a Doom III volt terítéken, bár azokkal ellentétben a Tron 2.0-val nem játszottam eddig).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.