Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Egyre jobb ez a Wolfeinstein.Bár a Veilt-et még mindig nem tudom használni az ellenfelek ellen, csak segít kapukat keresni.De az első szuperkatona már megvolt.

Hogy, hogy nem tudod használni? Igaz, támadó funkciója nincs, de a képességei sokat segíthetnek. Bár az alapot (gyorsítás) én is csak falak és rejtett kavicsok kutatására használom, de az időlassítás jó sok ellenfél ellen. A pajzs az ugye egyértelmű (pláne fejlesztve, mikor a golyókat már visszaküldi a feladónak, aztán csak be kell állni a tömeg közepére és egyetlen lövés nélkül csatát lehet nyerni :cry: ), az erőnövelő az meg minden ellen jó (főleg a pajzs mögött lapító köcsögöket szeretem kiemelni vele).

Amúgy van ebben a játékban néhány szemét ellenfél, meg tetszik, hogy a főgonoszoknál néha el kell gondolkodni a megölésük mikéntjén. Nem csak "lődd, amíg ki nem fekszik".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most ott vagyok, hogy átjött a kapun az a nagy debella állat. A korházos jelenet +vérengzés piszok jó volt :cry: Ami negatív eddig számomra az, hogy vissza kellett mászkálni ahhoz a titkos föld alatti csoporthoz a küldetésekért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt már egy ideje biztosra lehetett venni. Már csak azért is, mert a Bioware feje a fejlesztés kezdetén elmondta, hogy egyszerre akarják megjelentetni.

 

Igen, de akkor csak tervbe volt véve. :lol::P

Amúgy remélem a magyar lokalizáció hasonlóan jó lesz, mint az első részben volt. Xbox 360-on sem ártana a magyarítás. Bár, amikor Xboxra megjelent, akkor nem zavart, hogy angol, egyből nekiálltam, és végig toltam, egész jól elboldogultam vele, anno 2007-ben. Emlékszem, novemberben, amikor megjelent kényszerpihenőre voltam ítélve, mivel akkoriban volt eltörve a térdem. Na jól kitértem az eredeti témától. :D

 

***Érdekességek annak, aki végigjátszotta***

Spoiler:

Ezt a videót kb. egy hónapja találtam. És elég meggyöző, hogy az idegen hajó, ami megtámadja a Normandy-t, (majd később elpusztítja), valószínűleg egy Pusztító. Érdekes ötlet mi? :)

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Mondjuk azt tudni, hogy a Reaperek visszatérnek. A Normandy meg csak egy kis fregatt, az első rész pusztítója pedig a Citadella zászlóshajóját is majdnem megette reggelire. Ha egy olyannal kikezd, esélye sem lenne szegény kis Normandy-nak. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy, hogy nem tudod használni? Igaz, támadó funkciója nincs, de a képességei sokat segíthetnek. Bár az alapot (gyorsítás) én is csak falak és rejtett kavicsok kutatására használom, de az időlassítás jó sok ellenfél ellen. A pajzs az ugye egyértelmű (pláne fejlesztve, mikor a golyókat már visszaküldi a feladónak, aztán csak be kell állni a tömeg közepére és egyetlen lövés nélkül csatát lehet nyerni :roll: ), az erőnövelő az meg minden ellen jó (főleg a pajzs mögött lapító köcsögöket szeretem kiemelni vele).

Amúgy van ebben a játékban néhány szemét ellenfél, meg tetszik, hogy a főgonoszoknál néha el kell gondolkodni a megölésük mikéntjén. Nem csak "lődd, amíg ki nem fekszik".

 

 

Hát úgy hogy még csak most vettem fel a pajzsot. :) Eddig nem volt nálam.Ki is használom a géppuskások ellen.Természetesen tudom használni csak eddig nem volt értelme.Simán kinyírtam a katonákat nélküle is.A heavy soldiersek ellen viszont k*rva jó mert megmutatta a gyenge pontjukat.Viszont a golyóvisszaküldő még nincs nálam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lego race, imádtam, annak ellenére, hogy én sem tudtam sosem végigjátszani (most meg már meg sincs). Jó, mondjuk én mit nem imádok, ami Lego :lol:

 

A Wolf tényleg meglepően - és emiatt üdítően - brutális lett. Mondjuk, hogy a Kar 98, meg az STG44 elviszi a végtagokat kissé hülyeség, de attól még nagyon tetszetős. Pláne a gyújtogatás. Nevezzetek szadistának, de örömmel pirítottam meg az SS tiszteket, bakákat, szörnyeket :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hun akadtál el?

Hans vs. Blazkowick. :fuckoff: Második menet amikor már szétesett az a vacak félig és fogaskerekek közt kell rohangálni. Youtubeon megnéztem a gameplayt róla, szóval kitartás kell hozzá.

Viszont újra végigvittem a Bionic Commandót, immár magyarosítással :( Most már azért könnyebb volt a dolog :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú gyerekek! Ma leszedtem a Halo Wars animációs átvezetőit. Valami k*rva jól nézz ki :D Magából a sztoriból is el tudnék képzelni egy hasonló animációs sorozatot, de a nagy várakozás a filmet előzi meg természetesen :fuckoff: Hihetetlen, hogy mennyire jól el van találva az egész. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú gyerekek! Ma leszedtem a Halo Wars animációs átvezetőit. Valami k*rva jól nézz ki :D Magából a sztoriból is el tudnék képzelni egy hasonló animációs sorozatot, de a nagy várakozás a filmet előzi meg természetesen :fuckoff: Hihetetlen, hogy mennyire jól el van találva az egész. :(

 

Nekem is nagyon bejött.Igazi háborús feeling.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.