Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Nem tudni, majd a folytatásból kiderül.

Melyik véget játszottad ki? Semlegest, vagy az emberek, esetleg a más fajúak mellé álltál (na meg, kit választottál, Shanit, Trisht vagy egyiket sem).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kipróbáltam az új NFS-t! Nagyon jó lett! Kételkedve fogadtam, de meggyőzött a játék! Nagyon komoly az irányítás, de a legjobb benne a karrier, és a tuning. Végre, nem egy kirakatjáték! Grat. a fejlesztőknek hozzá!

Amúgy, most kezdtem a karrierem, és vettem a Seat Leon Cupra-t, nyami! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, a többiek jól mondják. Az én hibám, hogy nem említettem. Nem mindig PC-n játszok, mondhatni össze-vissza. :)

A fizika milyen benne? Kétszázzal be lehet venni egy kilencven fokos kanyart, vagy azért érdemes fékezni is? :D

Nagyon remélem, hogy tényleg adtak bele némi szimulátoros érzetet. Nem tudom, hogy a Forza Motorsportot ismered e, de örülnék ha minimum azt a szintet megütné.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fizika milyen benne? Kétszázzal be lehet venni egy kilencven fokos kanyart, vagy azért érdemes fékezni is? :D

Nagyon remélem, hogy tényleg adtak bele némi szimulátoros érzetet. Nem tudom, hogy a Forza Motorsportot ismered e, de örülnék ha minimum azt a szintet megütné.

 

Nem is tudom. Már nem annyira casualos, de azért nem is teljesen szimulátoros a kettő kellemes keveréke. A kanyaroknál, meg többnyire érdemes fékezni, könnyen elszállhat az ember a pályáról. :D Amúgy, persze, ismerem a Forza Motorsportot, mind2vel játszottam, és igaz, hogy azok szimulátorosok, de a mai napig kedvenc játékaim között vannak. Kíváncsi leszek, hogy a Forza 3 milyen lesz, nagyon jónak ígérkezik az is. Viszont, addig a SHIFT tökéletes szórakozást nyújt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy elnéztem a Dragon Age a Bioware (KOTOR és azt hiszem a Mass Effect gyártója) egy új RPG játéka lesz. Ahogy olvastam elég nagy dobásnak szánják.

Nem vagy te egy kicsit lemaradva? :D Már lassan el is temetik azt a szegény Dragon Age-t, nemhogy "nagy dobásnak szánják". Unalmas játékmenetről és borzalmas grafikáról cikkeznek hónapok óta ezzel a játékkal kapcsolatban, és úgy emlegetik, mint a Bioware első nagy buktája. Persze a megjelenésig még semmi sem biztos, de nagyon negatívak az előzetesek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.