Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Az AC-130-as küldetés a kihívások között van, de csak koopban érhető el (legalábbis az, amelyikre ma találtam rá, a bravo küldetés megnyitása után érhető el).

Meg multiban is van!

 

Egyébként a bátyjám épp most tolta azt a pályát co-opban a haverjával, k'rva jó!!! Úgy van, hogy az egyik lent 'sétál', a másik meg felülről fedezi. (Állandó beszéd kapcsolat van, csak mikrofonnal érdemes.) (Esetleg, ha valamelyikőtöknek eredeti, kipróbálhatjuk)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belegondolva, tökre nem éri meg megvenni annyi zsé-ért. A Single rövid, multizni meg korlátok nélkül multizhatsz crakckel. :S

Csak annyiban éri meg, hogy hamár elkészíteték a világ legjobb (eddigi) játékát, akkor már csak érdemelnek érte egy kis pénzt... Bár a 10k-ból nem tom mennyi jut el odáig :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az meg kinek kell? :D Na, majd ha végigjátszottam néhány év múlva a Dragon Age-t (nem azért, mert olyan rossz, hanem mert olyan hosszú :D ), és marad még idő a Mass Effect 2/AVP3/Assasin's Creed 2 előtt, akkor újra végigagyalom Batmannel Arkhamot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, az 576.hu-n már előrendelhető a Mass Effect 2. A gyújtői kiadást 11 ezerért lehet megvásárolni. Nem tűnik annyira drágának, ahhoz képest, hogy mit kapunk hozzá. Ja és természetesen magyarul jön ki. :D

 

Sikerült kitolni az AC2-öt. Az Ubisoft eltalálta. Nem rövid, sőt manapság elég terebélyes a játékideje, de mégse fullad unalomba. A városok gyönyörűek, amik szerepelnek benne. A grafika is nagyon szép, az óriási területhez képest. Tetszettek az újítások benne. És a ZENE, igen csupa nagy betűvel. A ZENE tökéletes! Nagyon sokat dob, az így is szuper hangulathoz. Többet nem szabad írnom. Hadd fedezze fel mindenki az újdonságot. Sokkal nagyobb élményt fog nyújtani.

 

Spoiler:

Van egy olyan érzésem, hogy a 3. részben már Desmondot irányíthatjuk... Majd megérted, ha végígjátszottad. :D

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Befejeztem a Dragon Age: Originst, először. Majdnem 90 óra játékidő, és nem értem el az 50%-os végigjátszást! Mondjuk a vége kicsit... hát hogy is mondjam, egyszerű volt. Kihívás zéró a főellenség és az "epikus csata" alatt. De a legvége az nagyon bejött, végre nem egy nyúlfarknyi introval van lezárva a sztori, hanem azt is végigjátszhatjuk (persze azért megkapjuk a szöveges összefoglalót is). Most nekiülök más nemmel és fajjal, kíváncsi vagyok, így milyen lesz (elvileg hat homlokegyenesen eltérő befejezés van).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor mw2.

 

Egy biztos az elsőt verte, pedig az sem volt semmi.A történet nagyon jó, az irgalmatlan sok fegyver szintén.Kiváló ötleteket alkalmaztak(sziklafalon mászás, motoros szánnal való menekülés), amik nagyon feldobták a játékot.Nagyon tetszett, hogy ismert filmre is utaltak(Szikla-a fűrdős pálya).de ami a prím az a nagybetűs hangulat.Én simán beleéltem magam, hogy Ranger vagyok aki a csúnya ruszkikat lövi szét..A háborús Washington látványa döbbenetes volt, rendesen azt éreztem, hogy a hazámat védem.Persze voltak azért túlzások is(kés kivétele a mellkasból).

Összeségében kitünő játék volt, csak borzasztó rövid.3-szor ennyi játékidő lett volna a reális.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ismert filmre is utaltak(Szikla-a fűrdős pálya)

Hehe, ez is feltűnt nekem is. Ezen kívül volt még benne Két tűz között és Vadászat a Vörös Októberre utalás is (az elsőbe meg ugye a Terminator 2-re, de szerintem ha jobban körülnéznénk, abban is találnánk még párat :( ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, ez is feltűnt nekem is. Ezen kívül volt még benne Két tűz között és Vadászat a Vörös Októberre utalás is (az elsőbe meg ugye a Terminator 2-re, de szerintem ha jobban körülnéznénk, abban is találnánk még párat :) ).

 

 

Úgy ahogy mondod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.