Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Mass Effect 2 az első percek...

 

 

Vannak benne kisebb spoilerek is!

 

Szerk.: Belenéztem és nem akkorák. A Bioware-es srác ügyel rá, hogy ne legyenek olyan nagy spoilerek. Igazából, csak annak lesznek új dolgok, akik nem nézték a megjelent videókat. ;)

Szerk2.: Na közben ki is kapcsoltam, amikor a srác már egy küldetésbe is belekezdett. :)

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A demoban én is találkoztam ilyen kutató labor konténerekkel, ahova Jakek is mentek. Marha hangulatosak. Mindenhova be lehet menni, mindent kipróbálni, szuper :)

Te is találkoztál vele? Én is. Igaz, kikerülhetetlenek, de azért micsoda véletlen :P

Engem a demo arról győzött meg, hogy annyira azért ne akarjam. Minimumra véve is úgy szaggatott, mint valami remegő kezű tésztaszaggató, holott a gépem vígan megfelel az ajánlott konfignak is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nem láttam "normális" változatot. Valami Razoros vagy Reloaded kiadás jó lenne :D

 

 

Pedig fent van rendesen.Utánanéztem, crack még nincs, de maga a játék fent van.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar the Game első 10 perc

http://www.gamersyde.com/stream_avatar_fir...s-13971_en.html

 

Nekem a demo nem szaggatott egyáltalán, pedig egy átlagos Ati Radeon kártyával felvértezett laptopon teszteltem.

Talán a teljes játék Dzséjtnél már nem fog szaggatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a demo nem szaggatott egyáltalán, pedig egy átlagos Ati Radeon kártyával felvértezett laptopon teszteltem.
Nekem el se indul. Valami gubanc lehet a rendszerrel de az is valószínű hogy gyenge hozzá.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

XP-d van?
Azt használok már régóta. Jövő év elején tervezek új cuccokat venni és akkor XP helyett 64-es WIN7-et telepítek.

 

ez az üzi tök hasonló ahhoz, amit nekünk banki progi produkált, aztán kiderült, hogy a másik banki progi hardverkulcsa okozza.
Nálam is hardveres probléma lehet a háttérben.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tech infó kéne. Akinek sikerült végigvinnie a Batmanos játékot az, hogy küszöbölte ki azokat a bugokat ahol nem jelzi a játék, hogy felkapaszkodhatsz a magasabbik pontokra? Én már kénytelen voltem párszor a mentésektől újrakezdeni az egészet, mert nem tudok továbbhaladni :S Most pl Dr. Young irodájánál van olyan, hogy nem tudok feljutni a nyitott szelőzőbe. Örömlánymérges tudok ilyenkor lenni. Valami patch van az ilyen bugok kiküszöbölésére? Előre is kösz a válaszokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na frenkie, most fogunk csak igazán trimmelni. Az AVPGalaxy egyik szerkesztője ellátogathatott a Rebellionhoz és játszhattak az Aliens vs Predatorral. És annyira tetszett neki a játék, hogy nem akarta otthagyni.

"I haven't been this excited by a game in a long time. I love Halo but the experience of playing ODST doesn't compare. I love FPS and even the be-all-end-all that is Call of Duty didn't churn my butter like this did. It was tense, it was scary, it was detailed, it was wonderful. This is the game I've been waiting for a long time."

 

Akik nem értenék az angolt, azoknak tömören: jobb, mint a Halo ODST, jobb, mint a Call of Duty.

 

A teszt 1. fele.

A teszt 2. fele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már úgy várom mint a Messiást.Alig várom, hogy marine-ként írtsam aki szembe jön. :D

 

Call of Duty 7

 

http://www.gamestar.hu/call-of-duty-vietna...berben-jon.html

 

Crysis 2(ezt is úgy várom mint az eljövetelt)

 

http://www.gamestar.hu/crysis-2-j-dzsungel.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.