Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

A Golden Joystick online szavazás végeredménye:

 

* Az év legjobb akció játéka: Assassin?s Creed II

* Az év legjobb lövöldözős játéka: Modern Warfare 2

* Az év legjobb autós játéka: Forza Motorsport 3

* Az év legjobb RPG-je: Mass Effect 2

* Az év legjobb Puzzle játéka: World of Goo

* Az év legjobb verekedős játéka: Super Street Fighter 4

* Az év legjobb sport játéka: FIFA 10

* Az év legjobb stratégiai: Plants vs. Zombies

* Az év legjobb zenés játéka: Guitar Hero 5

* Az év online játéka: League of Legends

* Az év letölthető játéka: Plants vs. Zombies

* Az év legjobb hordozható konzolra készített játéka: Pokemon Heart Gold/ Soul Silver

* Az év legjobb játék zenéje: Final Fantasy XIII

* Első ránézésre: Call of Duty: Black Ops

* Az év UK Developer játéka : Jagex

* Az év legjobb játéka: Mass Effect 2

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:):D:P A Black Ops még hátra van... :hehe:

A Call of Duty még akkor sem érhetett a Mass Effect közelébe, mikor még nem négy órás játékot jelentett kétszer annyiért, mint az ME, és nem egy kaptafára készült. Szóval, ha csak a Black Ops nem lesz minimum húsz óránál tovább tartó játék, és nem találnak ki valamit, ami formabontó az eddigi CoD-okhoz képest (márpedig a videók és beszámolók alapján ezek egyike sem valószínű), akkor a CoD: BO még a legjobb FPS címre sem lesz érdemes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Call of Duty még akkor sem érhetett a Mass Effect közelébe, mikor még nem négy órás játékot jelentett kétszer annyiért, mint az ME, és nem egy kaptafára készült. Szóval, ha csak a Black Ops nem lesz minimum húsz óránál tovább tartó játék, és nem találnak ki valamit, ami formabontó az eddigi CoD-okhoz képest (márpedig a videók és beszámolók alapján ezek egyike sem valószínű), akkor a CoD: BO még a legjobb FPS címre sem lesz érdemes.

A multi, több száz órányi játék idő...

 

De maradjunk a szerinted, szerintemben.

 

Nálam a ME2, lesz a második. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Agyatlan, unalmas lövöldözés, nekem még egy multi sem tartott pár óránál tovább. :hehe: Különben is, a CoD nem multijáték. :)
Remélem nem b*zultál bele nagyon a videjójátékokba, és emlékszel még a TCW -re. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről a hétről volt szó. :hehe: Csak azért, mert lassan aktualitását veszti. De megcsinálom, ha teher.

Igen, tudom, hogy erről a hétről volt szó, de sajnos nekem is van egy életem, amibe nem mindig tudok mindent belesúvasztani úgy, ahogy szeretném, bármennyire is igyekszem. Vannak az életben fontosabb dolgaim is, mint a TCW. Nem teher, erről szó sincs, de kérnék egy kis türelmet! Nekem is csak hét nap van egy hétben és 24 óra egy napban, és ez még nekem is kevés. Hidd el, amint lesz egy szabad órám, amikor nem hívogatnak a honlapok ügyében, amikor nem kell az Apehtől kezdve a nyugdíjintézeten át a társadalombiztosítási hivatalig rohangálnom, mert éppen több százezer forinttal akarnak megvágni valamiért, amit ők csesztek el, amikor nem kell a városban pók módjára szaladgálnom gépek ügyében, nem kell SOS cikkeket írnom ideodaamoda, és a többi ilyen apróság, a TCW epizódleírása lesz az első, amit megcsinálok. Eddig tudtommal mindig megcsináltam mindent, amire megkértél és elvállaltam. Szóval csak egy kis türelmet és megértést kérek. Mire meglesz a következő TCW epizód, addigra ott fog ülni a postaládádban az összes epizódleírás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bő egy hét :)

Az Infinity Ward kistestvére is felnőni látszik. Suli után majd rohanok az 576-ba. És tolom egy évig megállás nélkül. (És tényleg egy évig, mert a CoD6-t is egy éve játszom, és még mindig az az első játék amit elindítok. ha rá érek...)

 

:lol: :lol: :D CALL OF DUTY :lol: :lol: :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haver ma kölcsönadta a Pc Gurut (már el is vitte :) ), és abban le volt írva, hogyan lehet Windows alól DosBoxxal játszani régi játékokkal.

Mondom nosza, hát ilyen jót régen nem játszottam :)

Aladdin, Oroszlánkirály, Prehistorik 1-2, 7Up, Jazz, Superfrog.

Ezek a játékok határozták meg a gyerekkoromat, öröm volt újra játszani velük :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy megsúgom állítólag aki játszott XBOX 360-on a Black Ops-al, azt mondja az is rövid. Ez sok jót nem jelent.

Szerintem ezek akkor sem tudnának hosszú játékot csinálni, ha az életük múlna rajta...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja-ja, kitolhatnád a négykerekűdet a garázsból :) :)

Letöröltem valamelyik nap...

Mostmár úgyis mindegy, hétvégén elutazom, keddtől meg kb. fél évig semmi mást nem fogok játszani.

 

Sajnálom, ha rövid, de nekem most gyakorlatilag a Sngle csak egy adalék a Multihoz... A Multi meg egy CoD4 3.0. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.