Ugrás a kommentre

Lenci videói


Lenci

Ajánlott hozzászólás

Kb. 3 hete kezdtem a movie makerral ún. "SW-videóklipeket" gyártani, persze szigorúan sw zenére, az elsső próbálkozások, amik mind az ep3-at "dolgozták fel", még a sw.hu fórumára is belinkelődtek. Hála a Tervezőnek, egy profi filmkészítő programmal, most olyan klipek gyártásába kezdtem, amelyek az összes rész legjobbnak vélt jeleneteit igyexenek magukba foglalni. Az elsőt tegnap átküldtem Dzséjtnek, és azóta elkészült a második. Előljáróban annyit, hogy ez 260 mega, 7 és fél perc, s persze nyílván tele van hibákkal, de azért bízom benne, hogy vannak ere felé olyan mazochisták, akik esetleg vetnek rá egy pillantást, sajnos az ep3-ból kevés képkocka tűnik fel benne,...

 

 

http://s36.yousendit.com/d.aspx?id=3HVS8HF...TV1WT5E3J1FJIRA

 

Jó szórakozást... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszik klip, a legjobbak a karaktermontázsok, ahol a saga főbb szereplőit láthatjuk minden részból amiben szerepeltek. Padmeról egy egész rövidfilmet lehetne csinálni amiben láthatjuk minden ruhájában/hajviseletében. :lol:

Egyébként milyen programmal csináltad?

 

Ámbár ha lehetne javasolni, sztem egy olyan helyre próbáld meg feltenni, ahonnan pl. flashgettel is lelehet szedni.

Nekem minden nehézség nélkül lejött Flasgettel :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahát erre kíváncsi leszek Metró! Ámbár ha lehetne javasolni, sztem egy olyan helyre próbáld meg feltenni, ahonnan pl. flashgettel is lelehet szedni. Nekem pl. sokkal praktikusabb lenne  :wink:

 

oké! Mondj egy olyan helyet, ahonnan fg-el is le tudod tölteni, és már is felrakom...:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszik klip, a legjobbak a karaktermontázsok, ahol a saga főbb szereplőit láthatjuk minden részból amiben szerepeltek. Padmeról egy egész rövidfilmet lehetne csinálni amiben láthatjuk minden ruhájában/hajviseletében.  :)  

Egyébként milyen programmal csináltad?

 

Ámbár ha lehetne javasolni, sztem egy olyan helyre próbáld meg feltenni, ahonnan pl. flashgettel is lelehet szedni.

Nekem minden nehézség nélkül lejött Flasgettel :wink:

 

 

 

A program neve magix, sokkal jobb, okosabb és gyorsabb mint a movie maker. Egy kb. 4 perces klip a movie makerral közel fél nap volt, ezzel pedig alig több mint egy óra. Most csinálok egyet palpiról...:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik 158 MB a másik 267 MB. Lefelé gyorsan jött flashgettel, csak fölfelé mennek piszok módon lassan...

 

Jajjjj ezek kívül esnek a látókörömön :):) . Az én 3k sebességű letöltésemmel nincs esély ezek letöltésére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik 158 MB a másik 267 MB. Lefelé gyorsan jött flashgettel, csak fölfelé mennek piszok módon lassan...

 

 

Dzséjt én nem győzöm megköszönni, hogy feltöltöd a klipjeimet, lassan már neken is kikéne találnom nekik egy jó kis tárhelyet....Egyébként én a helyedben nem törődnék azzal a 158 megással, mert z egy szar szerintem..........családom is lehúzta...(

 

Viszont van egy új, a legklasszikusabb sw zenére:

 

http://s22.yousendit.com/d.aspx?id=3BEGDNT...RG2829SQ3800R6D

 

És "csak" 182 mega, no meg röpke 5 és fél per(e)c...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszett az a 158 megás, szerintem jó lett, meg aztán elfér, de ha nagyon nem akarod, akkor nem teszem fel :wink:

 

Ja, összekicsinyítettem őket, így már csak 20-30 MB körül mocorognak. Ha holnap nem utatom el véletlenül, akkor felteszem őket, ha igen, akkor csak vadásrnap körül lesz fent, de a héten felkerülnek, annyi szent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Letöltöttem a "Star Wars Saga" klippet, de nálam nagyon szaggat. Néhol majdnem szétesik a kép. Valószínűleg azonban a gépem hibája mindez... Egyébként még így is élveztem, nagyon jó kis munka. Gratula Lenci.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenci: Az sw.hu-ra beszurt ep.3-as videóid nagyon tetszettek. Majd megöl a kiváncsiság, hogy láthassam ezeket a videókat, de sajna továbbra is azt irja ki, hogy nincs meg valami codec-em... :evil:

 

sajnos fogalmam sincs, hogy mi lehet a baj, ha tudnék akkor segítenék, de el nem tudom képzelni, hogy mi lehet a baj. Ezek mpg fájlok és elég nagyok win. med player kiválóan lejátsza őket nálam..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.