Ugrás a kommentre

Lenci videói


Lenci

Ajánlott hozzászólás

Megnéztem a videót. Először is el kell mondanom, hogy nem csalódtam! Nagyon jól nézett ki az Ani-Obi párbaj összevágva a Vader-Obi párbajjal!!

Habár nem érzem felépítettnek egészében a klippet. A zene túl hamar vált a BotH-ra és alatta a képeket sem tudom a zenéhez illeszteni. De a klippnek sikerült bennem éreztetnie, hogy Anakin hős volt... Obi-Wanról ezt nem éreztem, de kellene.

Habár tudom, hogy nem egy elkészült videóról van szó, de erről most így vélekedem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkészült egy új videó, bő 6 perc tömény lézerkard, 10 különböző zenére összevágva (Yoda és az erő témája, I am the Senate, Duel of the Fates, Forst Battle, Yavini csata, Birodalmi induló, aszteroida mezős üldözős zene stb.)

 

Most mentem, aztán töltöm fel, kb 220 mega lesz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenci. Kiépíthetnél egy iparágat. Árulnád a DVD-ket, aztán ebből élnél. Lucas2. :roll:

 

Nem is rossz ötlet. De még csak amatör videokészítő vagyok, eddig minden klippem sok kivánnivalót hagyott maga után, de ez a legújabb lézerkardos, amit még mindig csak töltök felfelé, nekem is tetszik, csak túl hosszú talán (bő 6 perc), viszont a főszereplője egyértelműen a lézerkard...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ha a Lucasfilm tudomást vesz arról, hogy valaki pénzért árulja a szerzői jogvédelem alatt álló filmjeiket, másnap már kopoktatnak az öltönyösök az ajtón :roll:

 

Hát saját boltot nyitni nem fogok az tuti, csak kéz alatt.... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen lenci, talán a játékidővel is baj van. Jobb lenne egy zenei témára, rövidebb klippeket csinálni. Amolyan trailer szerűen. Persze ez csak ötlet. Mint az is, hogy megcsinálhatnád a saját EPI-VI trailerjeidet, 2 perc körüli játékidőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenci: A videó jeleneteinek összevágása első-osztályú. Föleg a végén tetszett, ahogy Luke eldobja a kardot, majd a következőben, Obi-Wan elkapja a felé repülőt :) Viszont a hang-effektek egy idő után picit zavaróak voltak, föleg ilyen hosszú távon... vajon milyen lenne, ha csak a zene menne és a fénykard-hangok csak ritkán, a kulcsmomentumoknál hallatszodnának? Illetve a kevesebb itt is több lenne... a 6 perc picit hosszú. De összességében nagyon jó! Egész kedvet kaptam egy kis SW nézéshez :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.