Ugrás a kommentre

Lenci videói


Lenci

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

Igen a vége az tényleg gagyi, elkapkodtam.

 

Itt van viszont az anakinos, amit elkezdtem, ma egy kicsit hozzápiszkáltam, de ez még csak a fele, még nincs kész, ezért észrevételeket köszönettel elfogadok.

 

Tehát véleményezés/konzultáció céljából teszem ide. :)

 

http://z33.zupload.com/download.php?file=g...&filepath=12272

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenci, hogyan lehet az, hogy én reggel 9.00-től töltöm a Yodásat és még csak 91%-nál tart? Vérlázító!

Itt is megnézheted,...cak kisebben és rosszabb minőségben:

 

 

Lenci! Van youtube lehetőség, használd ki.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most először látok tőled vidóeót, Lenci! Nagyon ott van, tényleg, ahogy írták előttem, remekül érzed a ritmusát a zenének.

 

Egyetlen egy dolog nem tetszett: A végén valahogy nem illet bele az a "Forever sleep". De lehet, hogy csak nálam.

 

Ezt az egyet leszámítva szinte tökéletes!

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó videó a Yodás, bár ismerve a korábbi videóidat, nem éri el azok színvonalát. A vége úgy érzem én is, hogy nincs a helyén. De van egy nagyon jó rész, ami különösen tetszett, amikor Yoda mondja, hogy a Jedi mindig védekezésre és sosem támadásra használja az Erőt és erre bevágod, hogy megállítja a szenátusi lebegőt. Ezt eredetinek tartom. A többi videódban még nem volt ilyen.

Azt hiszem magas már a mércém veled szemben, Lenci. Nézzd el nekem, hisz a te érdemed. :(

 

A másik videót kéne you tube-ra feltenni, mert azt nem sajnálnám rosszabb minőségben megnézni, ha csak félkész. Viszont így erről a szerverről nem lehet letölteni, mert 1.7 kb/sec-el jön. Valamit tegyél kérlek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csezd meg Lenci, ez valami zseniális! Profi munka! :peace: A zene, a vágások, minden.

Egy kérdésem van, mikor Obi meséje közbe vannak a vágások, és mikor a kép Obit mutatja, vannak valamiféle nem odaillő zörejek. Azok m icsodák? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.