Ugrás a kommentre

Lenci videói


Lenci

Ajánlott hozzászólás

Köszönöm a az észrevételeket, tetszésnyílánitásokat stb. Azóta csináltam egyet az uralkodóról is, ami nekem se tetszik Sajnos Ody nem tudom, hogy hogyan kell direktbe belinkelni egy youtube-os videót, úgy hogy majd ha ere jársz, akkor csináld át léci.

+ Az is érdekelne, hogy a múltkoriban mit tartassz feleslegenek.

 

Mindjárt jön a palpilink

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó a Palpatine-os videó, Lenci!

Csak azt árulnád el miért nem volt jó a régi letöltős eljárás? A you tube kis rosszminőségű képe nem adja vissza a teljesképernyős varázslatot, amit még adhatna a kipped. Szívfájdalmam ez, Lenci, ugye tudod? :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó a Palpatine-os videó, Lenci!

Csak azt árulnád el miért nem volt jó a régi letöltős eljárás? A you tube kis rosszminőségű képe nem adja vissza a teljesképernyős varázslatot, amit még adhatna a kipped. Szívfájdalmam ez, Lenci, ugye tudod? :cry:

Feltenném, de a Zupload az tetü lassú, a megaupload meg(a)hülyült, a rapidshare 100 megás limitet szab stb...

 

Nem tud vki vmi jó feltöltő helyet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
<object width='425' height='350'><param name='movie' value='http://www.youtube.com/watch?v=ek5avsffdAs'></param><param name='wmode' value='transparent'></param><embed src='http://www.youtube.com/watch?v=ek5avsffdAs' type='application/x-shockwave-flash' wmode='transparent' width='425' height='350'></embed></object>

Megborsózott a hátam.

Kiváló videót vágtál össze! Feltétlenül szeretném nagyobb felbontásban is megszerezni! :):o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 3 hónappal később...

Rég voltam itt, de elnézve ezt a videót, nem maradtam le sokról. A legutóbbi videó sajnos nem éri el a korábban megszokott klippek színvonalát. Azokat még ma is elindítom és szívesen megnézem, de ebben nincs semmi Lencis...

Várom a következő nagy durranást!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.